Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Windows 10 için çıkışını gerçekleştiren Quantum Break, korsana yenik düştü. Quantum Break Crack için P2P ekibi elini hızlı tuttu ve oyunun Crack'ini yayımladı.

upload_2016-4-9_14-20-49.png


Bir döneme damgasını vuran Max Payne ve Alan Wake gibi oyunların yapımcısı olan Remedy Entertainment, geçtiğimiz yıllarda Quantum Breakiçin kolları sıvamıştı. İlk etapta Xbox One'a özel olması beklenen Quantum Break'in, Windows 10 ile de uyumlu olacağı duyurulmuştu.

Steam'de yer almayan ve sadece Windows Mağaza'dan satın alınabilenQuantum Break için aynı Rise of the Tomb Raider gibi kırılamayacağısöyleniyordu. P2P ekibi elini çabuk tuttu ve Quantum Break Crack dosyasını bugün internete servis etti. Ancak Quantum Break Crack dosyası diğer korsan oyunlarda olduğu gibi kopyala yapıştır mantığı ile çalışmıyor.

Quantum Break Crack işlemi diğerlerinden farklı

Sadece Windows 10 yüklü bilgisayarlarda çalışan Quantum Break, oyuna girmek için "Mağaza" bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Bu işlemi Quantum Break Crack dosyasının geçmesi için ise gpedit üzerinde bir takım işlemler yapmak gerekiyor.

upload_2016-4-9_14-20-38.png


Quantum Break'i Crack ile yasadışı olarak oynayanları küçük bir sürpriz bekliyor. The Following dizisi ile yıldızı parlayan Shawn Ashmore bildiğiniz gibi Quantum Break'te başrolde yer alıyor. Eğer oyunu crack ile oynarsanız Shawn Ashmore'un gözü korsan göz bandı ile kapanıyor.

Kırılamaz Denen Oyun Kırıldı! - ShiftDelete.Net

:: Quantum Break'i oynamayı düşünüyor musunuz?
 

Kadima

Rektör
Yapımcılar da crack yapılacağının farkında olacak ki karaktere korsan göz bandı eklemişler :D
 

mazruf

Guru
Emektar
Göz bandı düşüncesi tuhaf olmuş. Başka bir şey düşünülebilirdi.

korsan.jpg


Bir oyunda vardı sanırım, bir yaratık peşinden ayrılmıyor, sürekli canı tüketiyordu.
 
windows işletim sistemlerinin kırıldığı bir dünyada hangi oyun kırılamaz? Ben biraz developer forumlarında takıldım adamlar ana dilleri gibi kodlama biliyorlar.Çatır çatır oyun kırıyorlar.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst