Kimsenin Bilmediği Müziklerim

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Konunun başlığında kimsenin bilmediği müziklerim diye yazınca sanki bilinen müziğim varmışta kimsenin bilmediklerini dinletmek istiyormuşum gibi..
Arkadaşlar müziğe başlarken dünyanın en iyisi olmak için başladım ama kimseden yardım görmedim ve hep tek başıma kaldım hatta belki bu yazımı okuyanların sayısı bile çok düşük olacaktır anlayacağınız bu ülkede müzik trap müziklerin rap yada pop müziklerin dışına çıkmayacaktır. Film müziği yapıyorum ama boşuna... pek bir umudum beklentim kalmadı kimden yardım istediysem boş çevrildim dinleyin bari boşa gitmesin müziği de bırakıyorum...
HANİFİ POLAT

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Impact çok başarılı, bu ülkede olacak iş değil bu harcanırsın. Trance müziğe kayarsan inanılmaz eserler çıkarabilirsin.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Konunun başlığında kimsenin bilmediği müziklerim diye yazınca sanki bilinen müziğim varmışta kimsenin bilmediklerini dinletmek istiyormuşum gibi..
Arkadaşlar müziğe başlarken dünyanın en iyisi olmak için başladım ama kimseden yardım görmedim ve hep tek başıma kaldım hatta belki bu yazımı okuyanların sayısı bile çok düşük olacaktır anlayacağınız bu ülkede müzik trap müziklerin rap yada pop müziklerin dışına çıkmayacaktır. Film müziği yapıyorum ama boşuna... pek bir umudum beklentim kalmadı kimden yardım istediysem boş çevrildim dinleyin bari boşa gitmesin müziği de bırakıyorum...
HANİFİ POLAT
Hocam elinize sağlık çok süper olmuş bunları cihazlarıma nasıl indirebilirim ücreti nedir ?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kingdom, Obligation ve All Alone'yi eğer gerçekten sen yaptıysan inanılmaz müzikler. Arşivini alsak çok iyi olur gerçekten çalışmaların üst düzey.

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ücret istemiyorum tek isteğim profesyonel kişilerle çalışmaktı kimse sahip çıkmadı bana, Amerikan sinemasında çok değerli bulunabilecek eserlerim var ama burada hiç bir değer görmedim indirmek isteyen olursa mp3 olarak dağıtabilirim bir anlamı kalmadı artık
--- Gönderi Güncellendi ---
Müziklerin hepsi bana ait melodi tasarım herşeyi

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Ücret istemiyorum tek isteğim profesyonel kişilerle çalışmaktı kimse sahip çıkmadı bana, Amerikan sinemasında çok değerli bulunabilecek eserlerim var ama burada hiç bir değer görmedim indirmek isteyen olursa mp3 olarak dağıtabilirim bir anlamı kalmadı artık
Hocam mp3 şeklinde alabilir miyiz ? Ulaştırabilirseniz büyük sayfalarda paylaşabilirim. Ayrıca youtube'da paylaştınız mı ?

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Beni tanıtabilirseniz ismimi yanına yazmak kaydıyla hepsini veririm youtubeye sadece birisini koydum birkaç gün evvel genel olarak büyük müzisyenlere bir kaç mail atmıştım dönmediler umudumu kaybettim. Buraya indirme linkini koyarsam silmezler umarım

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Beni tanıtabilirseniz ismimi yanına yazmak kaydıyla hepsini veririm youtubeye sadece birisini koydum birkaç gün evvel genel olarak büyük müzisyenlere bir kaç mail atmıştım dönmediler umudumu kaybettim. Buraya indirme linkini koyarsam silmezler umarım
Hocam .wav olak mı çalışma başlattınız .flac mı yoksa mp3 mü ?

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Sizi nasıl tanıtabiliriz ki hocam :D

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544

Hocam gerçekten çok üst düzey kulağa hoş gelen ve dinlendiğinde profesyonelliğin buram buram aktığı müzikleriniz var.
Ben şahsen vazgeçmeyin derim çünkü düşensenize ünlü müzisyenler vazgeçmiş olsayfı bugün hiçbirini ne dinleyebilşr nede tanıyabilirdik ve paylaşımı kapatın diyecektim ki aksine durması sizin için ayrıca avantaj sağlayacaktır.
Elden birşey gelse inanın size yardımcı olmak isterim lakin öyle bi sofraki bu müzik piyasası artık kurtlar sofrası olmaktan öteye geçti. Son 15 yıldır adam gibi müzik yapan olmadığı gibi saçma sapan müziklerin sözlerin revaç olduğu şu zamanda böylesi güzel eserlerle ayakta kalmak ayrıca zor ki zaten şuan bu süreçten geçiyorsunuz.

Umarım tez zamanda yardımcımolacak birileri çıkarda emeğinizin karşılığını misliyle alırsınız.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Gayet başarılı, tebrikler :blush:
mp3 linklerini koyarsanız sevinirim :sweatsmile:

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Paylaşımı kapatmak derken müzikleri dağıtmamaktan mı bahsediyorsun
wav, mp3, yada flac hepsinin ses dosyası mevcut export yapınca hepsini alabiliyorsun zaten
wav, mp3, yada flac hepsinin ses dosyası mevcu
Hocam gerçekten çok üst düzey kulağa hoş gelen ve dinlendiğinde profesyonelliğin buram buram aktığı müzikleriniz var.
Ben şahsen vazgeçmeyin derim çünkü düşensenize ünlü müzisyenler vazgeçmiş olsayfı bugün hiçbirini ne dinleyebilşr nede tanıyabilirdik ve paylaşımı kapatın diyecektim ki aksine durması sizin için ayrıca avantaj sağlayacaktır.
Elden birşey gelse inanın size yardımcı olmak isterim lakin öyle bi sofraki bu müzik piyasası artık kurtlar sofrası olmaktan öteye geçti. Son 15 yıldır adam gibi müzik yapan olmadığı gibi saçma sapan müziklerin sözlerin revaç olduğu şu zamanda böylesi güzel eserlerle ayakta kalmak ayrıca zor ki zaten şuan bu süreçten geçiyorsunuz.

Umarım tez zamanda yardımcımolacak birileri çıkarda emeğinizin karşılığını misliyle alırsınız.
Yardım etmiş kadar oldun düşünmen bile yeterli teşekkür ederim.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Paylaşımı kapatmak derken müzikleri dağıtmamaktan mı bahsediyorsun

wav, mp3, yada flac hepsinin ses dosyası mevcut export yapınca hepsini alabiliyorsun zaten

wav, mp3, yada flac hepsinin ses dosyası mevcu

Yardım etmiş kadar oldun düşünmen bile yeterli teşekkür ederim.

Hocam parçalar nerede :)

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
_X_ asistan arkadaşın dediği doğru galiba sağa sola dağıtma diyor soundcloud da şimdilik dursun tsys 23 ün dediği gibi sizi nasıl tanıtabilirizki diyor büyük sayfalarda paylaşırız deyince bir an için umutlanmıştım sanırım yine yalnızım gerçekleşmeyecek bir hayalin peşinden koşmaya gerek yok sanırım umudumu kaybettim ses dosyalarına gerek yok zaten müziklerim lisanslı bile değil çalınır emeklerim hiç olur..

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
hepsi çok iyiymiş dostum, süper........................

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
@han838 hocam paylaşımlarınızı lisanslamamanız sorun değil. Ama böylesi platformlarda paylaşıma sunmanızda doğru değil.

Youtube da paylaşım yapın mesela ama tümünü değil. Videolarınızı facebook instagram gibi platformlarda patlaşmaları için samimi arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve yardım konusunda her samimi arkadaşınızın en az 2 samimi arkadaşına paylaştırmasını aynı şekilde o 2 kişininde diğer 2 kişiye paylaştırması zicirlemesiyle ve paylaşım mesajına birileri bu müzisyenşn elşnden tutsa iyi yerlere gelse veya desteklense böylece diğer çalışmalarını dinleme olanağına sahip olsak gibi açıklamalarıyla mutlaka sesiniz bir yerlere ulaşacaktır.
Kısaca size reklam gerek sizi görecek kişiye ulaşacak reklamasyon şuan için en ucuzu en rahatı bu olarak görüyorum.

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bir kaç yeni bişeyler ekledim...