Kim Milyoner Olmak İster’de Murat Yıldırım 150 bin TL Alacak

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
ErMmWD.jpg


Kenan Işık’ın yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle yarışmanın sunuculuğuna Selçuk Yöntem getirilirken yıllardan beri Selçuk Yöntem tarafından sunulan Kim Milyoner Olmak İster artık Murat Yıldırım tarafından sunulacak.

Yeni projelerde yer almak için Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu bırakma kararı alan Selçuk Yöntem’in ardından sunucu koltuğuna oturacak Murat Yıldırım şimdiden konuşulmaya başlandı. Öyle ki geçtiğimiz günlerde sunucu değişikliği kesinleşirken son günlerde basında yer alan haberlerde Murat Yıldırım'ın yarışmadan aldığı ücret gündem yarattı.

Aylık 150 Bin TL Alacak

Yapılan sızdırmalar sonucunda Murat Yıldırım'ın yaptığı anlaşma ile ilgili detaylı bilgiler gündeme getirilirken başarılı oyuncunun aylık olarak 150 bin TL alacağı öne sürüldü. Oyuncunun 150 bin TL alacak olması sosyal medyanın da en çok konuştuğu konulardan birisinin Murat Yıldırım olmasına neden olurken oyuncu bugüne kadar yer aldığı projelerde 150 bin TL gibi yüksek bir ücret alamamıştı. En son oynadığı dizilerde o kadar yüksek ücretlere çıkamayan Murat Yıldırım'ın 150 bin TL alacak olması büyük bir sansasyon yarattı.

Yıldırım’a Destek Verildi

Sosyal medyada yer alan eleştirilerin ardından Murat Yıldırım'ı seven kişiler tarafından yapılan açıklamalarda olayla ilgili farklı bir noktaya dikkat çekildi. Murat Yıldırım'ın en son yer aldığı dizi projelerinden bölüm başına 45 bin TL aldığı belirtilirken bir ay içerisinde 4 bölümde oynayan Murat Yıldırım'ın 150 bin TL'yi daha da geçtiği ve bu doğrultuda yarışmadan aylık 150 bin TL alacak oyuncunun hak etmediği bir ücreti almayacağı öne sürüldü. Tüm bu iddialar sonrasında gözler Murat Yıldırım'a çevrilse de ünlü oyuncudan henüz bu eleştirilere yönelik bir açıklama gelmedi.
 

Ahmethz

Rektör
Emektar
Katılım
7 Eylül 2006
Mesajlar
12,441
Reaksiyon puanı
395
Puanları
83
vay anasını be
 

zenci-köle

Öğrenci
Katılım
12 Ocak 2017
Mesajlar
94
Reaksiyon puanı
12
Puanları
8
Yaş
39
Kenan Işık ne durumda? onuda yazsanız...
 

_FAUST_

Dekan
Katılım
17 Haziran 2016
Mesajlar
6,430
Reaksiyon puanı
1,598
Puanları
113
Yaş
27
O parayı bana verin en gıcık soruları sorayım para cepte kalır merak etmeyin.:D
Örnek:yaş problemi.
 
Üst