Kim Hangi Photoshop - Video Düzenleme Programında Profesyonel ! :)

Bu konuyu okuyanlar

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Şim Kim Hangi Programda Profesyonel Onu Öğrenelim :)

Mesela Ben Hiç Birinde Profesyonel Değilim Ama Photoshop CS5'te Biraz İyiyimdir :)
Şuan Sony Vegas Pro 10 Ve After Effect Öğrenmeye Çalışıyorum...

Not: Sony Vegas Pro 10 Programını İyi Bilen Biri Mesaj Atabilir mi Lütfen ?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Hangi Photoshop Programı mı?
Benim bildiğim tek bir Photoshop ve onun sürümleri var... Bir den çok photoshop programı yok...

spyscorpio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aklında yanlış kalmıs kardesım photoshop arkadaşın dediği gibi sadece bir programdır.. grafik tasarım programı :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105

Aslında başlık şöyle olacakmış. "Kim hangi Grafik Düzenleme veya Video Düzenleme programında profesyonel ?" :)

Ben başlayayım yazmaya :D

Photoshop
dot_green.gif
SolidWorks
dot_green.gif
AutoCad
dot_green.gif
3DSMax
dot_orange.gif
SonyVegas Pro.
dot_orange.gif

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben After Effect ile Uğraştırım 2-3 Gün Sonra Karışıktı Onu Bıraktım :) Şimdi Sony Vegas Pro 10 İle Uğraşıyorum :)

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:15 ----------

Ben After Effect ile Uğraştırım 2-3 Gün Sonra Karışıktı Onu Bıraktım :) Şimdi Sony Vegas Pro 10 İle Uğraşıyorum :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Photoshop kullanıyorum 5 yıldan beri :p iyiyimdir.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Sony Vegas Pro 10 Kullanmayı bilen yok mu :D :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Sony Vegas Pro 10 Kullanmayı bilen yok mu :D :D

seni mi?? kıracağız.

Yok :p

Resim düzenleme ve video düzenleme programlarının çoğunu denemişliğim var. Autocad, photoshop, snagit, megui, formatfactory,...... ama video düzenleme de bir daha iyi görüyorum kendimi yalnız hiç bir programda profesyonel değilim.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Anlaşıldı :D sony vegas bilen yok forumda.. :(

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
haha :D [MENTION=83278]samilcan[/MENTION] fena güldürdün beni.
anlarlar zamanla değerini Türkiye'de olduğu gibi SDN'de de ölmeden anlaşılmıyor kimsenin değeri :p

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Photoshop, Edius,Avid,Adobe Premiere, Birazda Apple Final Cut

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Edius candır, Mac'ın varsa final cut kullanacaksın yoksa Edius.... vegasmış,premiereymiş boş işlerle zaman harcamaya gerek yok.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
After effect bambaşka bir program video montaj programlarıyla görsel efekt programını bir tutmuyorsun heralde?? Saydıklarım içinde sadece final cut pro videoya görsel efect verebilir oda zaten şuanda bir numaralı program after effect falan hikaye kalır yanında.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
After effect bambaşka bir program video montaj programlarıyla görsel efekt programını bir tutmuyorsun heralde?? Saydıklarım içinde sadece final cut pro videoya görsel efect verebilir oda zaten şuanda bir numaralı program after effect falan hikaye kalır yanında.

Apple'ın ürünü diye diyorsun ama Efekt verme konusunda After Effect üzerine program tanımam.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Apple ürünü diye demiyorum hatta senin benim ne dediğimizin önemi de yok:) birçok hollywood filmine final cut'la efekt veriyorlar, dünyadaki bütün büyük kanallar kullanıyor hatta ülkemizde bile basit montajı edius(yeni yeni geçmeye başladılar en son TRT'de ediusa geçmişti) detaylı montajı final cutla yapıyorlar artık. Bende after effectle çok uğraştım çokta iyi bir programdır haklısın ama windowsta olduğu için rakipsiz zaten ama kanal d'de staj yaparken final cut kullanma şansım oldu inş sende kullanırsın bigün ki kullanırsın zaten merakın var bu işlere belli, o zaman kendin görürsün biraderim. Zaten apple Final Cut'ı windows platformu içinde çıkartacağını açıklamıştı birara eğer vazgeçmezlerse o zaman after effect'tin en iyi 2. olduğu anlaşılacak.
Saygılar.:)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
[video=youtube;fWvXam499yI]http://www.youtube.com/watch?v=fWvXam499yI&feature=mfu_in_order&list=UL[/video]

After Effectte ısrarcıyım hocam. Kim buna sahte diyebilirki ?

Reaksiyon puanı
66
bir zamanlar epey sony vegas kullandım gerçi hala kullanıyorum. Zor bir şeyler sormicaksan buyur sor. ama sürüm 9 bendeki:)

Son mesajlar