Kilo Alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
98 doğumlu bir erkeğim(ben her ihtimale karşı belirteyim de :D ) boyum 184 cm 62 kiloyum bu kiloya bile zar zor çıktım ne yaparsam yapiyim kilo alamıyorum kıyafetler bilr üstümden düşüyor bu arada bilen abilerim ablalarim da birşey derse fitness a başlamayı düşünüyorum.Tek korkum çok zayıfım dalga konusu olmak.Birde fitness a başlarsm tek isteğim holden nowell gibi vücudum olması.

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Zayif olmak iyi ya bence.Bol giyinme dar seyler al bol kotu olur zayifsan

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zayif olmak iyi ya bence.Bol giyinme dar seyler al bol kotu olur zayifsan

Öyle değil iste mac yaparken felan teke tek de çok zorlanıyorum onun dışında kollarım cok ince görüntü olarak cok kötü

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
tiroid muayenesi yaptır. orada bir sorun varsa 5 yıl fitnesa git yine zor kilo alır vucut yaparsın. kilo alamama verememe vs durumlar genelde hep tiroid ile ilgili oluyor. bkz:ben

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bende ayni durumdayim 99 dogumluyum boy 1.80 kilo 55. Abartmiyorum hayvan gibi yemek yiyen birisiyim acimam yani ama hicte kilo alamiyorum. Varsa bi yontemi yazinda faydalanalim :)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bende ayni durumdayim 99 dogumluyum boy 1.80 kilo 55. Abartmiyorum hayvan gibi yemek yiyen birisiyim acimam yani ama hicte kilo alamiyorum. Varsa bi yontemi yazinda faydalanalim :)

Ben de 99 doğumluyum boy 1,85-1,90 arası kilo 85-90 arası, yesem de yemesem de işlemiyor bana

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Doktora gittim tiroid vs tum testler yapıldı fazla hareketlisindir dedi(kesinlikle) ve metabolizma hızın yüksek dedi.
onunla ilgili bi sorun yoksa şu olabilir; yemek yeme alışkanlığı. Kilo alma işinde cidden iyiyimdir ve şu günlerde de vermeye çalışıyorum :D yemekleri oldukça hızlı yerim, durmadan hatta. çünkü biaz yavaşlayıp durunca ne zaman doyduğunu anlıyorsun. hızlı hızlı her şeyi yiyince iş işten geçmiş oluyor zaten mide genişliyor ve daha çok istiyorsun. eğer çok çiğneyip yavaş yiyorsan bundan biraz vazgeçip kilo alabilirsin. hızlı hızlı yiyince cidden çok fark ediyor son bir kaç haftadır bunu fark ettim.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
protein ağırlıklı beslenip düzenli spor yapman lazım, imkansız diye birşey yok ;)

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yemeği cok hızlı yerim ve fazla yerim hatta ciğnedemeden yutuyorum bile diyebilirim :D ama olmuyor anlayamadım gitti valla

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
En basit haliyle Her öğün üç yumurta yiyip arkasına kas ağırlıklı spor yapın ve gelsin kilolar :)

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
1 hafta Burger yada Mc Donalds'a git günde 1 kilodan 7 günde 7 kilo al çık. Sabahları Mc Donald's da kahvaltını yap şu pankekli olan kalorisi yüksek, öğlen iskender yiyorsun, akşam burger'dan steakhouse yada double texas burger yiyorsun. Zafiyet geçirmezsen hemen kilo alırsın. :lol: :lol: :lol:

Şaka bi yana sağlıklı bir şekilde kilo almaya bak, bu tarz şeylerden uzak dur.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
1 hafta Burger yada Mc Donalds'a git günde 1 kilodan 7 günde 7 kilo al çık. Sabahları Mc Donald's da kahvaltını yap şu pankekli olan kalorisi yüksek, öğlen iskender yiyorsun, akşam burger'dan steakhouse yada double texas burger yiyorsun. Zafiyet geçirmezsen hemen kilo alırsın. :lol: :lol: :lol:

Şaka bi yana sağlıklı bir şekilde kilo almaya bak, bu tarz şeylerden uzak dur.

Peki bu yontemin maliyeti ne olucak :D

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bende kilo vermek istiyorum ama olmuyor :) yaşım 18 kilo 93. :)

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Gençler sizin yaşlarda çok normal bu, sağlıklı olduğunuz belli, kahvaltıya özen gösterin, kahvaltıda peynir yumurta tüketin, sakın protein fitnese başlamayın daha erken ama içinizde heves varsa gelecek için şimdiden başlayın ama doğru şekilde

Reaksiyon puanı
6
97 aralık 2 dogumluguyum boyum en son ölçümumde 175 di galiba 634,64 kiloyum kolları m zayıf ince bacaklar kalinlaştı inceydi ama kasta var ayakta merdiven cikmaktam falan kilo almak isityosan 1 ay ye ic evde bilgiysayarda otur dışarı cikma yat yemek ye göbek yap :DDD

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
97 aralık 2 dogumluguyum boyum en son ölçümumde 175 di galiba 634,64 kiloyum kolları m zayıf ince bacaklar kalinlaştı inceydi ama kasta var ayakta merdiven cikmaktam falan kilo almak isityosan 1 ay ye ic evde bilgiysayarda otur dışarı cikma yat yemek ye göbek yap :DDD

Zaten bunu yapıyorum :D bana daha yeni yöntemler lazım. bide diş teli takıldığı için istemsizce daha az yemek yemeye başladım. ölmezsem iyidir :D