Kilitlenen konularr

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
bence kilitlenen konu tamamen kaldırılmalı ???
konu kilitleniyorsa problem yaratıyor demektir ::)
ve anladığım kadarıyla yöneticiler problemleri sevmiyor ::) ya bu konuları kilitlerken yöneticiler tek başlarınamı karar veriyorlar ::)dikkat ettim birkaç topik artislik olsun diye kilitlenmiş gibi ::) benim konumu kim kilitledi? ???kilitledi

Reaksiyon puanı
0
Açıkcası ben de çok farklı düşünmüyorum. Konuları kilitleyeceğimize silip, hatayı yapan üyeye uyarı verebiliriz. Atıyorum 3 uyarı alan üye uzaklaştırma alır. 3 uzaklaştırma alan üyenin de üyeliği iptal edilir vb. gibi çözümler de getirilebilir. İçimdeki diktatörü dışarı vurdum resmen... ;D

Bunu oylamaya mı sunsak, ne dersiniz arkadaşlar?

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Güçlü Aydoğdu dedi ki:
Açıkcası ben de çok farklı düşünmüyorum. Konuları kilitleyeceğimize silip, hatayı yapan üyeye uyarı verebiliriz. Atıyorum 3 uyarı alan üye uzaklaştırma alır. 3 uzaklaştırma alan üyenin de üyeliği iptal edilir vb. gibi çözümler de getirilebilir. İçimdeki diktatörü dışarı vurdum resmen... ;D

Bunu oylamaya mı sunsak, ne dersiniz arkadaşlar?

Konuşmuştuk bunları.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
pesimist kesin bu konuyuda kitlersin emii :D bence kimsenin konusunu kitleyip de şevkini kırmayın yazık yha ::) :p

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Yufka yürekli insan :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
gerek yok bence insanlar hatalarını görsün ve aynı hataları yapmaması için orda durması daha ii bence

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Bi konu eğer yakın zamanda açılmışsa kilitlenmesini anlayabiliriz. Yok efem fiii tarihinde bi konu açılmışsa, o konuyu hemen kilitlemeyin derim. Mutlaka onu görmeyen kullanıcılar olacaktır forumda. Ayrıca bu forumu misafir kişilerinde okuduğunu unutmamak gerekir.Forumun üyeleri o konuyu okumuş olsa dahi, bu forumu günde yüzlerce kişi ziyaret ediyor onlar okumamış olması ihtimal dışı değildir.Bu forumda okadar çok konu varki hepsini okumak mümkün değil.İnsanlar ilk önce Anasayfada ki yeni msj'lara bakıyor, geçmiş konulara dikkat eden pek yok.Demem oki arkadaşlar eğer bir konu daha önceden verilmiş ve sende okumuşsan o konuyu pm atmazsın olur biter. ::)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
seçiL dedi ki:
Demem oki arkadaşlar eğer bir konu daha önceden verilmiş ve sende okumuşsan o konuyu pm atmazsın olur biter. ::)

Burda ne demek istedin?

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Türk polisi gibiyiz.. olay biter biz geliriz..

;DSorun halledillene kadar bu konuyu kilitliyorum çok heves ettim ;D :D :p

Denisov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kilitlenen konular hakkında fikirlerimi yasmak istiorum ama konular kilitlenmiş oldugu için bu mümkün diil...mesela bir kaç haber vardı eski forumda haberler ile ilgili yorum yapmak isterdim ama olmuooor neden???mesela o konu hakkında hiç yorum yapmamış olanlar için bu kilitleme olayında esneklık yapılamas mı???? ::)

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bence kitlenmeli ve sonsuza dek ibret olarak durmalı tozlu sayfaların arasında!! Hımm! Rahatladım be! :p