Haber Kılıçdaroğlu'na "Hain" diyen çocuğun Instagram paylaşımı sızdırıldı

Reaksiyon puanı
3,027
"Yarından itibaren babam gelecek. Çok şükür babamı çıkaracaklar." şeklinde bir paylaşım yaptığı söyleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trabzon'daki mitinginde mikrofonu isteyip CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı "Hain" diyen çocuğun sosyal medya paylaşımı ortaya çıktı. Yaptığı paylaşımla çocuğun 10 yıla yakın süredir hapiste olan babasının beraat edeceği öğrenildi. Bu paylaşımın ardından çocuğun, Erdoğan'a babasından bahsettiği görüntüleri de basına yansıdı.

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı da bunu doğruluyor. Kendisinin eklemesine göre çocuğun babası suç örgütü yönetmekten tutuklanmış.

Çocuğun Instagram'daki kullanıcı adı @beratcangursoy, yaptığı paylaşımlardan hesabın gerçek olduğu anlaşılıyor. Hesap gizli olsa da gizli hesap görüntüleme uygulamalarıyla (Postegro ya da Lili) görüntüleyebilirsiniz. Ben kontrol ettiğimde söz konusu 'Babamı çıkaracaklar' kısmını göremedim, silmiş olabilir. Ekran görüntülerine inanıp inanmamak size kalmış. Ben yine de ekran görüntülerinden önce çocuğun babası hakkında konuştuğu videoyu da ekliyorum. Buradaki Instagram gönderisinde mevcut.

Ulaştığım ekran görüntüleri şu şekilde:

WhatsApp Image 2022-01-30 at 20.36.20 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-01-30 at 20.36.20.jpeg

Siz ne düşünüyorsunuz?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
Çocuk max 10 yaşında, tamamen akp eliyle yapılmış birşey, bir yetişkin 20.000₺ bütçe ile bir çocuğun kanına girip oyuncaklarla kandırıp üzerine bomba bağlayıp cenneti anlatıp avmye gönderip avm yi patlatabilir.

Özkan k deyimi ile çok ucuz numaralar bunlar

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,892
İnsanlar: Bir çocuktan nefret edemezsin.
O sırada çocuk:

Reaksiyon puanı
3,027
İnsanlar: Bir çocuktan nefret edemezsin.
O sırada çocuk:
Valla durum çok trajik ama yine de çocuğa kızmadım ben. Muhtemelen babası hapse girdikten sonra annesi öyle yetiştirdi. Hesabını biraz stalkladım, babasının fan sayfası gibi. Üzücü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocuk bir arabaya ikna olmuş afdasfdsgsfgh
10 yaşındaki çocuk bile ülkedeki adalet sistemini çözmüş :D

Reaksiyon puanı
16,118
ve sürekli sövülüp dövülen olur o çocuk...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Bırak küçük yaşında kaç yaşındaki insanların yaptığı saçmalıkları. Katılma onlara. Onlar anca birbirine laf atsınlar dursunlar. Birisi ülkeyi satıyor desin birisi hain terörist desin.

Son düzenleme:

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,892
Valla durum çok trajik ama yine de çocuğa kızmadım ben. Muhtemelen babası hapse girdikten sonra annesi öyle yetiştirdi. Hesabını biraz stalkladım, babasının fan sayfası gibi. Üzücü.
Kısa bir düşünceyle evet, bunlar çocuğun suçu değil. Yorumu yaparken gülüyordum fakat şu yaştaki çocuğun attığı manşetler bile trajedi aslında.

Son mesajlar