Kılıçdaroğlu canlı yayından kaçtı

palugenclik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kılıçdaroğlu canlı yayından kaçtı

Dün akşam Araştırmacı Gazeteci Talip Doğan Karlıbel'in, Almanya'daki ilginç bağlantılarını ileri sürdüğü Kılıçdaroğlu bugün Ülke TV'yi arayarak Karlıbel'e cevap vereceğini söyledi.

Karlıbel, dün akşam Almanya'da Deniz Feneri e.V davasını izlemek için Almanya'ya giden CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'li Ali Kılıç'ın burada beraberlerindeki 2 kişi ile genelev tarzı bir sauna kulübe gittiğini, buradan çıkışta yapılan polis kontrolünde Kılıçdaroğlıu ve Kılıç'ın yanındaki kişilerin uyuşturucu kaçakçısı ve PKK'lı olduğunun ortaya çıktığını ileri sürmüş ve bunu belgeleri ile ispatlayabileceğini söylemişti.

Programın hemen başında Turgay Güler, Kılıçdaroğlu'nun öğle saatlerinde kendisini arayarak cevap hakkını kullanmak istediğini söyleyerek programa davet etti.

Program sonu itibariyle Kılıçdaroğlu'na ulaşılamadı ve 'Acaba Kılıçdaroğlu'nun iddialar için söyleyecek birşeyi yok mu?' sorusu akıllara geldi.

Ayrıca dünkü programda yine ismi geçen CHP İstanbul Milletvekili Şinasi Öktem de canlı yayına çıkacağını belirtmesine rağmen ona da uzun bir uğraştan sonra ulaşıldı ancak Öktem 'Bulunduğum yer de televizyon yok' diyerek programa katılmayı istemedi.

HABER7

palugenclik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapılacak açıklamayı merakla bekliyoruz.

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bahsedilen programı dun gece canlı yayında izledim ...

kılıcdaroğlu hakkında söylenenler yenilir yutulur cinsten değiil ...

İddalları ortaya atan şahıs daha once Chp'nin Alman vakıflarından aldıgı parayı ispatlayan sahıs . Ve dun gece soylediklerinide tamamiyle ispatlayabileceğinden bahsediyor ...

Sayın klıcdaogluda 23:00 da canlı yayında olacaktı ama lafta kaldı ... sanırım anlatacağı masalın metnini tamamlayamamıs olsa gerek .. Merakla bekliyoruz ..

pulsarkuant

Asistan
Reaksiyon puanı
0
CHPnin gerçek yüzünü ortaya çıkaran başka bir mevzuydu. Umarım bu da hasır altı edilmez çünkü çok fazla oldu.

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
adam bunu ıspatlasın bende taksımde kendımı asmassam adam degılım
haberın atmasyon oldugu nasıl bellı bıs sılah kacakcısı degıl yazmıs
zına uyusturucu pkk hersey var ya kımı yıyo bunlar ya
bu kadarda yalan ortaya atılmaskı
sızde ınanmıssınız ben taraf degılım ama kım ıcın bolesıne sacma bır suclama yapoılırsa yapılsın karsıyım. ve dıyorum ıspat etsın bende tkasımde bogazıma ıpı gecırmessem adam degılım

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
en güzelini yapmış
delikanlılığın onda dokuzu kaçmaktır
ya bide insaflı olun acıyın
adam olacağı kadar zaten rezil oldu daha ne bekliyorsunuz
he he he
insanların başlarına musibetler geliyor rabbim insanı bu dünyadada rusvay ediyor önemli olan ders almak

zafercem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
en güzelini yapmış
delikanlılığın onda dokuzu kaçmaktır
ya bide insaflı olun acıyın
adam olacağı kadar zaten rezil oldu daha ne bekliyorsunuz
he he he
insanların başlarına musibetler geliyor rabbim insanı bu dünyadada rusvay ediyor önemli olan ders almak

bırakın artık bu palavraları.adam sizin zihniyetin tüm pisliklerini belgeleriyle açığa çıkarttı.hoşunuza gitmediğinden adama iftira atarak onu etkisizleştirme çabasına girişiyorsunuz.nafile bir çaba bu.halk akp'nin ne mal olduğunu anladı.bu iddiayı ortaya atan arkadaş chp'nin alman vakfından yardım aldığını da iddia etmişti.ama yargının verdiği kararla o arkadaş müfteri damgasını yemişti.hem müslümanım diyorsunuz hem de iftira atıyorsunuz

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
sızde ınanmıssınız ben taraf degılım ama kım ıcın bolesıne sacma bır suclama yapoılırsa yapılsın karsıyım. ve dıyorum ıspat etsın bende tkasımde bogazıma ıpı gecırmessem adam degılım

bu msjı unutma :D çok büyük konuştun.flaş flaş flaş taksimde bir kişi kendisini astı :D merakla bekliyorum ...

Hedeter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kraldan çok kralcı olmak kötü bir durum.Adam uyuşturucu kaçakçısı bir parti mensubunu halka duyurdu.Muhalefet parti olarak üstüne düşeni yaptı.Milletinden aldığı yetkiyi Dengir Fırat gibi kötüye kullanan biri olmadığı ortada.Ak Parti'nin sindirme politikası yine iş başında.Uzan için de Aydın doğan için de aynı şeyler olmuştu.AKP öyle bir oy kitlesine sahip ki ne yaparsa yapsın(alenen işkenceden adam öldü gereksiz yere, uyuşturucu kaçağına aracı oldu, doğalgaza-elektriğe-suya gelen zamlar %60 gibi inanılmaz rakamlarda, yurtdışındaki kara paralar çağrıldı, birçok ihaleye fesat karıştırıldı, bütün AKP yakınları zegin oldu, Erdoğan'ın 1 yıl öncesine kadar devlet bursuyla okuyan çocuğu gemi şirketi açtı, Unakıtan pişkince yıkılan villarını yaptırdı) bu kitle sen çok yaşa demeye devam edecek.Çok yazık...

palugenclik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yahu benim anlamadığım hep Ak Parti'ye laf söylüyorsunuz ya bunu anlayamıyorum.Şimdi konu başlığı Chp ile ilgili tamam doğrudur Ak Parti de yanlış adam(lar) olabilir.Hesap günü de var.İyi yaptıkları şeylerde var.Şimdi Ak Parti yi sevmiyorsunuz diye ideolojiniz Chp'ye uygun diye sizin her dediğiniz doğru mu?Biraz da sizde yanlışın üzerine gidin ki bizde o zaman objektifliğinizi görelim.

Freeborn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kemal KILIÇDAROĞLU ile Dengir Mir Mehmet FIRAT canlı yayında kozlarını paylaşmışlardı ve ortada belgeler vardı.

Yaklaşık 1-2 ay sonra Dengir Mir Mehmet FIRAT partiden ayrıldı. ( rahatsızlıkları dolayısı ile... )

Ben bu konuda bir belge göremedim. Ancak bildiğim bir şey var o da Kemal KILIÇDAROĞLU'nun böyle bir şey yapmayacağıdır.

Olayın kaynağının haber7 olması zaten her şeyi ortaya koyuyor. :)

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Chp'nin eleştirilmesi bile teklif edilemez :D

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bırakın artık bu palavraları.adam sizin zihniyetin tüm pisliklerini belgeleriyle açığa çıkarttı.hoşunuza gitmediğinden adama iftira atarak onu etkisizleştirme çabasına girişiyorsunuz.nafile bir çaba bu.halk akp'nin ne mal olduğunu anladı.bu iddiayı ortaya atan arkadaş chp'nin alman vakfından yardım aldığını da iddia etmişti.ama yargının verdiği kararla o arkadaş müfteri damgasını yemişti.hem müslümanım diyorsunuz hem de iftira atıyorsunuz.
can yazdıklarını göndermeden önce bir oku beğenecekmisin sana senin seviyene düşerek cevap versem olurmu hayır yapmayacağım
senin maksadınıda biliyorum provakasyona gelmeyeceğim ama gözüm üstünde
öncelikle davamız her türlü siyasi akımın üstündedir hiçbir siyasi kuruluşada üye değilim
seviyen chp nin seviyesinde
yazık

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bölüm moderatörüne
dikkat çektiğim yorumları taraf olarak inceleyip işinize geleni yayınlamanızdı
zafercemin alıntıyla yaptığı bu ağır hakaretli yorum herhalde sizi zevkten dörtköşe etmiştir nokta koymadın kilit virgül koymadın kilit
büyük bir siteyle uğraştığım için site adabını iyi bilirim kurallarınıda bu hakaret dolu içeriğede onun için cevap vermedim sizin müdahale etmeyip yayınlamanız bu konularda taraf olduğunuzu gösteriyor
shiftdelete ye yakışmadı

technonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ispatlamakla olmaz bu işler belgeleri alsın eline gelsin şu şu şu belgelerim var buyur konuş desin bu şekilde yapılan bir haber karalamadan öteye gidemez.... bende ozaman istediğim şahsa suçu atarım şu uyuşturucu kaçakcılığı yapıyo ispatlarım derim ama icraat olmadıktan sonra iftiradan öteye gidemem yalanmııı ???

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben siyasete karışmıyorum. Ama CHp'den nefret ediyorm galiba en büyük nedeni Deniz Baykal.

Bu mesajı ikinci kez yazım birinci kez yazdığımda ingilize bir yazı çıktı galiba şöyle diordu. Mesaj yazdığınız için teşekkür ederiz mesajınız moderatör onayından sonra yayınlanacaktır. Atıyorum ama böyle anladım. Siz daha iyi bilirsini o ingilizce yazıda ne yazar...

pulsarkuant

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Adamınızdan hala ses seda yok! Size Taksim yolu gözüküyor ama daha önceden sizin cenahtan Baykal'da biryerlere yüzerim demişti ama kaypaklık yapmıştı!! Sizden kaypaklık beklemelimiyiz? Elbetteki hayır sizin sözünüzde durma konusunda şüphemiz yok. A son bir şey daha. Gidip taksim meydanında boğazınıza ip geçirip he dediğimi yaptım mı diyeceksiniz yoksa ilk mesajınızdaki gibi harbiden sallandıracakmısınız kendinizi? Hani internet alemi bu kelime oyunları çok oluyorda:)

Hedeter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haberin kaynağı belli; haber 7.Zaten başka hiçbir medya kuruluşunda da duymadım.Çamur at izi kalsın.Olayları kişiselleştirmiş arkadaşlar.

Ben seçim meydanlarında türlü naralar atarak halkımın gözünü boyayıp soyan adamlardan yana değil, bu adamların foyasını çıkaran adamlardan yanayım.

zafercem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
milletin chp ile ne alıp veremediği var anlamıyorum.bazı insanlar ülkeyi yönetmeyen partiyi suçluyor.anlaşılır şey değil.dünyanın en ilginç ülkesiyiz ancak böyle ülkelerde muhalefete muhalif olunur.bazı insanlar akp'den hesap soracağına chp ile uğraşıyor.neden benim hırsızım iyidir diyorsunuz.bugün türkiye'nin 500 milyar dolardan fazla borcu var.o zaman bu borcu kraldan çok kralcılar ödesin.

hiç kuşkunuz olmasın ki kılıçdaroğlu'na suçlamada bulunan arkadaşın elinde belge falan olsaydı hemen yargıya koşardı.artık iftiralarınız tahammül edilemeyecek boyutta.anlayın akp=islamiyet yalanını bırakın.recep tayyip erdoğan padişah veya peygamber değil o da eleştirebilir.bunu kabul edin.din kimsenin tekelinde değil.özellikle hırsızların,yolsuzların tekelinde hiç değil.

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iddialar felaket neler neler yapmış yaw

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu haber dikkatinizi cektiyse Aydın Doğan 'ın pek dürüst gazetelrinde falan yer almadi. Farklı konularda en ufak iddaları hemen Tvlerine gazetlerine tasıyanlar neredeler acaba ?
Adam her türlü iddaalarımı ispatlarım diyor..

bu olay patladıktan sonra , Kılıcdaroglu star Tvde pek bir tarafsız olan Uğur dündar'ın yayınında. ugur Dundar hic bir seyden haberi yokmus gibi davranıyor. Pek Dürüst Anchermenimiz Uğur Bey'e de bu yakısır Zaten .. !!!! ;)

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Adamınızdan hala ses seda yok! Size Taksim yolu gözüküyor ama daha önceden sizin cenahtan Baykal'da biryerlere yüzerim demişti ama kaypaklık yapmıştı!! Sizden kaypaklık beklemelimiyiz? Elbetteki hayır sizin sözünüzde durma konusunda şüphemiz yok. A son bir şey daha. Gidip taksim meydanında boğazınıza ip geçirip he dediğimi yaptım mı diyeceksiniz yoksa ilk mesajınızdaki gibi harbiden sallandıracakmısınız kendinizi? Hani internet alemi bu kelime oyunları çok oluyorda:)

bi dakika bi dakika ortaya biri laf aitoyr ispatlamadan kaynagi olmadan benmi haberi yanlis okudum. diyorumki ispatlasin gideyim asayim. sen ispatladigini goster gidip asayim. camur at izi kalsin isiyle olmaz bu.