Kiler Market Kasiyerin Dikkatsizliği

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar akşam saatlerinde kiler marketten alışveriş yaptım kasaya geldim ve bankartımı çıkardım verdim tutar 110 tlydi post makinesi hata verdi tekrar şifremi yazdım 2.ci kez alışverişi yaptım çıktım yarım saat önce bankamın onlıne işlemlerden hesap özetime baktım aynı tutarın 2kez geçildiğini gördüm şaşırdım 110 tl bi daha çekilmiş slip ve fişim yanımda yarın o mağaza müdürüne gidip hesap soracam slip ve fişi götürmem yeterli olurmu arkadaşlar başka bi şey götürmem gereklimi atmden hesap özeti çıkartmam gerekiyormu ? bu ne biçim kasiyer bu ne sorumsuzluk bu ne dikkatsizlik insanlar ne durumda çalışıyor para kazanmak için böyle dikkatsiz aptalların kurbanı oluyoruz​

rq7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam aslında fiş ve slip yeterli olması lazım ama sen atm den hesap özetinide al garanti olsun gerektiğinde önlerine koyarsın.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
hocam aslında fiş ve slip yeterli olması lazım ama sen atm den hesap özetinide al garanti olsun gerektiğinde önlerine koyarsın.

aynen fiş ve slip yeterli olur sanıyodum doğru diyosun kardeşim hesap özetinide alalım dediğin gerekirse onuda veririm

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
slibi götürdüğünüzde yardımcı olmaları lazım çünki iki sefer 110 tlçektiğine göre akşam kasayı kapatırken pos cihazların gün sonlarında110 tl lik bir artı söz konusu olacaktır yani bilgileri olur bu yanlışlığın