Kies kayboldu

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.. S4 mini telf''um var. Menüdeki Kies bölümü kayboldu. yani kies le pc me bağlanamıyorum. kiesi nasıl geri getirebilirim.. teşekkürler.:(

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginiz için teşekkür ederim Sn. EnverYiğit ..Fakat verdiğiniz linkten faydalanamadım ..çünkü sadece altdaki tarayıcı çıkıyor.:unsure:

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telf'unun menüsüne kiesi tekrar nasıl getirebilirim arkadaşlar yokmu bilen.

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verilen linkten altaki uygulamayı indirdim fakat işime yaramadı..yokmu arkadaşlar bu işi bilen..

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Hard reset atabilirsin. Büyük ihtimalle çözülür. Yada odin it romu tekrar flash la.

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hard reset atabilirsin. Büyük ihtimalle çözülür. Yada odin it romu tekrar flash la.

ilginize için çok teşekkür ederim Sn. Mederatör. fakat cevabınızdaki önerilerinizi kolayca uygulayabilmem için, biraz açabilirmisiniz lütfen. akıllı telf. konusunda yeniyimde..:rolleyes:

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Şimdi bazen yazılımda hata olabiliyor. Eğer problemin telefonunu yeniden başlattıktan sonra düzelmiyorsa telefonunun mevcut yazılımını yeniden yüklemen lazım. Yada telefonunu yedekleyip ayarlardan telefonu sıfırla yanı fabrika ayarlarına döndür. Yada samsung firmware sitelerinden son sürümü indirip odinle gerekli işlemleri yapman gerek.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
İlginiz için teşekkür ederim Sn. EnverYiğit ..Fakat verdiğiniz linkten faydalanamadım ..çünkü sadece altdaki tarayıcı çıkıyor.:unsure:

Kardeş bende açılıyor allah allah?

BIclPn9.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Düzeltme: üye girişi yapmadan açılmıyormuş, telefon modeliyle alakası var herhalde anlamadım bende..

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:rolleyes:Teşekkürler arkadaşlar fabrika ayarlaına geri döndüm mecburen..bu şekilde hallettim.

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok arkadaş olmuyor olmuyor... resimdeki kısım daha önce olduğu halde kayboldu ve fabrika ayarları ilede gelmiyor. dolaysıyle pc den cihaza veri aktaramıyorum. Varmı bunun bi çaresi..ayrıca pc media playeri ile veri nasıl aktarılıyor..hay ben böle telofonun ya..yenide almıştım..

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
air android var benziyor kardeş program bir defa kullanmıştım lazım olmuştu?

gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaş.. Samsung'un canlı destek hattındaki vatandaş demiyorki kies güncellemelerden çıkarıldı diye..ve bu konuyu o kadar kişi okumuş bir tanesidemi bunu bilmiyormuydu yahu..boşuna araştır dur.nihayetinde uzaktan yardım ile Bir müşteri temsilcisi ile telf le görüştüm..kies artık güncelleştirilmiyormuş..bu nedenle fabrika ayarlarından sonrada tekrar kurulmamış..bu çok yeni bir durummuş..neyse konu kapanmıştır.