KFC Restoranında Yapılan Evlilik Teklifi Tüm Duyguları Yaşattı

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Güney Afrika'da yaşayan Hector Kansi sevgilisi Nonhlanhla'ya KFC'de evlenme teklifi etti...

Bir gazeteci, KFC Restoranlarında evlilik teklifi yapan Güney Afrika'lı adamı aşağılayınca sosyal medya ayağa kalkmış. Puma, Audi, Uber gibi büyük firmalar yardım etmek için sıraya girerken, çiftin kredi borcu olan banka 20 bin dolarlık borçlarını tek kalemde silmiş.​

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238

Güney Afrika'da yaşayan Hector Kansi sevgilisi Nonhlanhla'ya KFC'de evlenme teklifi etti...'da yaşayan Hector Kansi sevgilisi Nonhlanhla'ya KFC'de evlenme teklifi etti...

Bir gazeteci, KFC Restoranlarında evlilik teklifi yapan Güney Afrika'lı adamı aşağılayınca sosyal medya ayağa kalkmış. Puma, Audi, Uber gibi büyük firmalar yardım etmek için sıraya girerken, çiftin kredi borcu olan banka 20 bin dolarlık borçlarını tek kalemde silmiş.​
Baya bi eski sanırsam bu olay

• Beğen
Reactions: BHA

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Güney Afrikalının, Güney Afrikalıdan başka dostu yoktur. (!)

Neyse, haber eski mi bilmiyorum, ama firmaların yaptığı güzel bir incelik (ya da organik pr-reklam).

• Beğen

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
KFC'de burada bir şeyler yapsın bence, yıllık yemeklerini karşılasın. Bayağı reklam oldu KFC'ye.. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güney Afrikalının, Güney Afrikalıdan başka dostu yoktur. (!)

Neyse, haber eski mi bilmiyorum, ama firmaların yaptığı güzel bir incelik (ya da organik pr-reklam).
Şu iyi bir iş yapanlara prcı denilmesini ben anlayamıyorum.

Görende gizliden yardımlar dünyaya yağıyorda açıktan bir primci bunlar kaldı.

• Beğen

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Baya bi eski sanırsam bu olay
Evet 1 sene kadar önce yaşanan bir olaymış ama ben yeni gördüm sizle de paylaşmak istedim.

Güney Afrikalının, Güney Afrikalıdan başka dostu yoktur
Neden öyle düşünüyorsunuz?

KFC'de burada bir şeyler yapsın bence, yıllık yemeklerini karşılasın. Bayağı reklam oldu KFC'ye.. :)
Abi muhakkak o zamanlar yapmıştır. (İçeriğin eski olduğunu yazmayı unutmuşum :) )

kar odaklı firmalar, reklamını yapmayacağı yardımı yapmaz, bu iş böyledir.

evet, dünyada gizliden yardımlar yapan çok firma var. hatta ben bir tanesini tanıyorum. ne haberlere çıktı ne bir yere. firma bütün çalışanlarına ev hediye etti. çok takdir ettim.
Hemen iş başvurusu yapmak isterim, ne iş olsa yaparım abi

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Hemen iş başvurusu yapmak isterim, ne iş olsa yaparım abi

firmanın sahibi hatta şöyle demişti: "Ben bu işe küçük bir atölyede başladım, eğer şirketim bugünlere gelebildi ise bunu çalışanlarıma borçluyum. Onlar bu hediyeyi hakettiler, bana haklarını helal etsinler."

• Beğen

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
firmanın sahibi hatta şöyle demişti: "Ben bu işe küçük bir atölyede başladım, eğer şirketim bugünlere gelebildi ise bunu çalışanlarıma borçluyum. Onlar bu hediyeyi hakettiler, bana haklarını helal etsinler."
Helal olsun böyle şirketlerin, böyle insanların olması da güzelmiş. Türk mü peki bu şirket?