Keylogger

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bilmiyorsan uğraşma telefoncuya ver. Kart kullanıyorsan kart, sosyal medya kullanıyorsan sosyal medya herşeyin çalınma ihtimali var, yazışmaların bile okunabilir.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Merhaba arkadaşlar telefonumda bir zamanlar olan keylogger’dan nasıl kurtulurum?
SD card varsa telefondan çıkartın sonra da telefonu fabrika ayarlarına döndürün.
Bu şekilde sonradan yüklenen yazılımların tamamı silinir.

Eğer cihazınız rootlanmışsa (muhtemelen rootlanmıştır) bir telefoncuya götürüp 20-30 TL ye sıfırdan yazılım yüklettirin.
Rootlanıp rootlanmadığını anlamak için alttaki linteki programı yükleyip öğrenebilirsiniz.

Tabii bunları yapmadan önce resim video vs gibi sizin için önemli olan bilgileri bir bilgisayara veya başka bir telefona kopyalamayı ve yedek almayı unutmayın.

Son düzenleme:

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Arkadaşım görülüyor ki kendin nereye kurduğunu anlayacak ehliyette değilsin. Her iki tarafa da kurulmuş olabilir, en güzeli ver bir telefoncuya sen. Yada akrabana sor, sonuçta ondan gelmiş cihaz. Ne garip cevapların var..

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Arkadaşım görülüyor ki kendin nereye kurduğunu anlayacak ehliyette değilsin. Her iki tarafa da kurulmuş olabilir, en güzeli ver bir telefoncuya sen. Yada akrabana sor, sonuçta ondan gelmiş cihaz. Ne garip cevapların var..
Cevaplamak bu kadar sana zor geliyorsa formumdan gidebilirsin seni zorla tutmuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl anladın keylogger ı?
Araştırdım ilk zamanlarda bi tür klavye uygulaması sanıyordum

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Sıfırdan yazılım attırın yada atın kurtulursunuz.