Öneri Keşke Kupon Sistemi Türkiyeye Geri Gelse

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Marketlerde olan kuponlar. Eskiden türkiyede vardı 90 larda falan. dergilerde çıkıyomuş kesip markete veriyon indirim bum. Hala amerikada bu sistem var sanırım. Bir kaç kere bunun reality showlarını izledim. Harika. Hem türkiyede ürünlerde pahalılaşıyor git gide. Bu sistem geri gelse hem insanların dergi okuma alışkanlığı olur hemde ürünleri daha ucuza alabilir. Bence bu sistem olmalı

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Marketlerde olan kuponlar. Eskiden türkiyede vardı 90 larda falan. dergilerde çıkıyomuş kesip markete veriyon indirim bum. Hala amerikada bu sistem var sanırım. Bir kaç kere bunun reality showlarını izledim. Harika. Hem türkiyede ürünlerde pahalılaşıyor git gide. Bu sistem geri gelse hem insanların dergi okuma alışkanlığı olur hemde ürünleri daha ucuza alabilir. Bence bu sistem olmalı
Türkiyede olsa toptan tüm gazeteleri alırlar.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Eskiden gazete kuponu az mı biriktirdik bee hala var mı o sistem

Reaksiyon puanı
1,768
Siyasete girmiş olucam kusuruma bakmayın ama bu sistem gelse muhalefet ne prim kasar ne prim kasar durumu siz düşünün?

Ama yine de devletle alakalı değil galiba. Gazeteler/dergiler ve market zincirleri anlaşırsa tekrar gelir
Hatta şu anda hâlâ var mı bilmiyorum en son birkaç yıl önce görmüştüm bulmacaları tamamlayana ansiklopedi seti veriliyordu ne güzeldi beeh :)
Hep onu almak isterdim ama bulmacanın yarısından fazlasıni çözemezdim :D

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Siyasete girmiş olucam kusuruma bakmayın ama bu sistem gelse muhalefet ne prim kasar ne prim kasar durumu siz düşünün?

Ama yine de devletle alakalı değil galiba. Gazeteler/dergiler ve market zincirleri anlaşırsa tekrar gelir
Hatta şu anda hâlâ var mı bilmiyorum en son birkaç yıl önce görmüştüm bulmacaları tamamlayana ansiklopedi seti veriliyordu ne güzeldi beeh :)
Hep onu almak isterdim ama bulmacanın yarısından fazlasıni çözemezdim :D
kesinlikle anlaşmalı ?

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Yurtdısında kadının kupon cılgınlıgı vardı neredeyse tüm evini markete cevırmıstı. Şuan Türkiyeye gelse herkes o duruma gelir kupon avına cıkar bedavaya getırmek ıcın keske gelse :D

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Gazete kuponlarından o kadar çok şey aldık ki yemek takımları, motorola telefon, 37 ekraN tv, müzik seti bir sürü şey :D

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Galiba varda,bakkalardan bulmaca kitap felan veriyor herhalde ?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Gelse güzel olurdu.