Keşke Kız Olsaydım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ı_am_a_fetish

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
keşke kız olsaydım da sokaklarda beyaz külotlu çorap giyen kızlar gibi ben de giyseydim. evet fetişistim...

her zaman özenmişimdir renkli çoraplara. bazen canım sıkılır. isterimki birisi benim elimi ayağımı bağlasın. gıdıklasın dursun. kızlara özenmişimdir hep...
bu bi hastalık mı acaba. ilk defa birilerine söylüyorum... mesela www.dailymotion.com/qtop un gönderdiği videolardaki. ya da youtubedeki renfaire tickling videolarındaki kızların yerinde olmak istemişimdir...

şaka yavv şaka :)
ben de sdn ye üyeyim :)

hatta profesörüm :)

hehe. nasıl kandırdım :)

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kardeş kusura bakma ama yuh :O

Allah senin için en hayırlısını bilir. sapkınlık yaptığın. kısaca...

diycek laf bulamıyorum 100 yılın itirafı hönk
:Q:W:E:R:T:Y:U:I:O:p:Ğ:Ü

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
c'mon gece gece itirafa gel hoca senin yaşla alakalı olabilir yada hormon olayı ne bilim takıl kafana göre:Darkadaşa saglıklı cwp vercek biri varmı forumda:D:D

zaferyörük

Doçent
Reaksiyon puanı
1
siteye kızan biri sanırım:D İtiraf et sırf gıcıklık olsun die mi aldı üyelik:==))

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
kardeş sen en iyisi haydar dümene yada güzin aplaya bi mail gönder.

rapstarmurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah İnşallah Senin İçin Hayırlısını Verir.
Cinsellik Bir İhtiyaçtır, Bunu Hayatına Yansıtmamalısın
Ama Erkek Olmak İnan Daha İyi, Bir Cinsel İlişki Yaşamadıysan Bunu Bilemezsin Tabi

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bu arkadaşın dönüşü yakındır sölemedi demeyin.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Tanıdık bir kaç kişi var cerrahi operasyon yapıcak. Fazlalığı alırlar hocam. Çorap sponsorun ben olurum merak etme. hiç olmazsa aramızda böle dolaşan erkek olacağına böyle olasan homoseksuel (anlamayanlar için ib..) olursun olmaz mı..

Ne günlere kaldık.. Dağılın

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Telkin verilmeli, gerekirse psikolojik tedavi almalı, hatta gerekirse biyolojik tedavi de almalı. Onunla bu şekilde dalga geçilirse kendini dışlanmış hissedeceği için içine kapanıp tüm toplumu kendine düşman bilecektir. Böylece de herkese karşı düşmanca ve daha serbest daranacaktır.

Sen kime öğüt veriyorsun hocam adam öldürmekten bahsediyor :)

akif87

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adamı rahat bırakın ne yapmak isterse yapsın
zaten garibim korktu galiba baska mesaj atmıyor...

Reaksiyon puanı
1
Telkin verilmeli, gerekirse psikolojik tedavi almalı, hatta gerekirse biyolojik tedavi de almalı. Onunla bu şekilde dalga geçilirse kendini dışlanmış hissedeceği için içine kapanıp tüm toplumu kendine düşman bilecektir. Böylece de herkese karşı düşmanca ve daha serbest daranacaktır.

Ortada dalga geçildiği yok Elmacık; evet bir dışlanma sözkonusu. Bireyin davranışının topluma aykırı olduğunu birşekilde göstermemiz gerekli değilmi? Yoksa bu kişinin aykırı olduğu topluma zarar vermesini mi beklemeliyiz?

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ilginç bir durum yalnız dalga geçilmemeli kanaatindeyim ;) bu hissel birşey arkadaşlar şöyleki
her erkekte kadın hormonu, her kadında erkek hormuno mevcuttur.Fakat birinden biri ağır basırsa o tarafa yönelir insan.görünüşte erkeksin fakat kadınsı hormonların ağır basıyor.

tedavi edilmelisin arkadaşım psikolojik yada elmacık arkadaşımın dediği gibi biyolojik...

Reaksiyon puanı
1
Hmm anladım, onun filozofluk yapmasını ve anomalisine rağmen sizden daha olgun olmasını bekliyorsunuz. Dışlanınca düzelmesi için ancak öyle olması lazım. Dışlanınca düzelmez, senin deyiminle daha çok "zarar" verir. Dalga geçildiği yoksa rica ediyorum tekrar gözden geçir mesajları.

Biyolojik olarak farklı hormon dengeleriyle doğmuş olmak hiç kimsenin kendi tercihi değildir. Dolayısıyla bir birey olarak senin bu toplumda ne kadar yerin varsa onun da o kadar yeri var. Onun için onu dışlamaya senin birey olarak hakkın yok. Ancak doğarken böyle bir anomali ile doğmuş olması onun kabahati olmadığı için onu telkin ve psikolojik, hatta gerekirse biyolojik olarak tedavi etme yolunu seçersen bir erdem göstermiş olacaksın. Unutmamalısın sen de bu şekilde doğabilirdin.

Bir bacağı eksik doğmakla bu şekilde hormonal bozukluklarla doğmak hemen hemen aynı şeylerdir. Dolayısıyla nasıl bir bacağı eksik olanları dışlamaya hakkın yoksa, bu bireyi de aynı şekilde dışlamaya hakkın yok.

Tabi bu arkadaş bizimle maytap geçmek için açmadıysa konuyu; ben bu arkadaşın şahsıyla ilgili değil, genel olarak konuşuyorum.

Dışlandığını iddia ettiğin kişi (açık kimlik olmadığı, normal konuşma ortamlarından daha özgürce hareket edildiği bir yerdede olsa) sözkonusu itirafını yapmak için üye olmaz, böyle bir itirafta bulunmadan önce toplumun güveni kazanmaya bakar. Kendisinin psikolojik destek alması gerekmektedir, haklısınız. Ama kişi kendi yaptığını bir kusur değil, övünç kaynağı şeklinde dile getirmektedir.

Dışlanma konusuna tekrar geldiğimizde, ben dışlayalım demedim zaten, direk ortadan kaldıralım dedim, il mesajımda. Ha bunun içinde benimde psikolojik desteğe ihtiyacım var belki. Ama yaşanmış olaylar bu seviyeye getirecek kadar etkiledi beni sanırım. O yüzden bu konuda sert olduğum için kusuruma bakmayın.

Saygılar

Junas

Doçent
Reaksiyon puanı
7
herkesin biraz fetişiztliği vardır.Hoşlandığınız şeye fazla ilgi duymakdır fetişizim.

metude

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir bacağı eksik doğmakla bu şekilde hormonal bozukluklarla doğmak hemen hemen aynı şeylerdir. Dolayısıyla nasıl bir bacağı eksik olanları dışlamaya hakkın yoksa, bu bireyi de aynı şekilde dışlamaya hakkın yok.
Yeni nesil gençlik ne hallere düşmüş
Hasta olanlara sözüm yok.
Ama adam sağlam olupta döneklik(Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.) yapmak....

Ya göründüğün gibi ol
Ya da olduğun gibi görün

Bir karar ver...

Reaksiyon puanı
1
Terazilastik, burası toplum ortamı değil, sanal bir ortam. Arkadaş da burada itiraf yaptığına göre senin gibilerin onu öldürmesinden korkuyor demek ki.

Üstelik övünç kaynağı olmamalı demişsin, belli ki okumamışsın, arkadaş "bu bir hastalık mıdır, ne yapmalıyım" diye sormuş.

Sonuçta bu ortamın belli bir kuralları varsa, sanalda olsa bir toplum ortamıdır, ve kişi söze "keşke kız olsaydım" cümlesiyle başladıysa, bundan bir rahatsızlık duymadığı, tam tersine içinde bulunduğu durumdan şikayet ettiği gerçektir.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bu konuda terazilastikcimnastik haklı. Konu "Keşke Kız Olsaydım" başlığıyla başlamamalıydı.Kız olmakla , başka birşeylere ilgi duymak ayrı şeyler her kız feşist mi şimdi? Ve benim görüşüm burada ki bu itiraf pek gerçekçi değil.

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
arkadaşın ıp numarasını bulup evine psikolog yollayalım :)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Şüpeci yaklaşmamın bi sebebide "ı_am_a_fetish" üyelik ismi , üyelik tarihi hemen ardından direk itiraflar bölümünde ki mesajı sonra cevapları bile okumadan gitmesi :)

Sanki ortalık karıştırmak için açılmış bi konu gibime geliyor :)

Reaksiyon puanı
1
Ne tuhaf.. Bir deli bir taş kırk da akıllı hikayesine döndü yani. Peki bakalım.

Çok haklısın :):)

--

Sonuçta böyle bir toplum ortamında bunun paylaşılmaması yönünde (aslında bu şekilde paylaşılmaması yönünde) hemfikiriz Elmacık.

Sonuçta gerçekten kişinin böyle bir sorunu olduğunda yardımcı olmayı herkes ister, birşekilde düzelsin. Ama direk bu şekilde bir talep andıran konuşmayla konuya girmesi, konuşmamasının arkasında durmaması, hiçbir samimiyet unsuru bulundurmamasından dolayı böyle bir tepkiydi benimkisi. Ne yazıkki ben ortadan kalkması konusunda hala aynı fikirdeyim, işte buda benim psikolojik sorunum belkide Elmacık :turned:

Saygılar

Not: "Stone" teşekkürler

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Olay yazan kişiyi ciddiye almak değil , yazısından çıkan sonuçlar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...