Kendinden 4 Yaş Büyük Birisiyle

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhaba , öncelikle lafa şöyle gireyim hikaye şöyle başlıyor dershaneden halkla ilişkilerle ilgilenen bi ablayla muhabbetimiz samimiyetimiz oldu, gerçekte yani reelde buluşma oldu ve kardeşiyle geldi ben kardeşine aşık oldum benim yaş 21 onun kardeşinin yaşı 25 , ben üniversite ögrencisiyim kendisi çalışan bir kadın böyle bir ilişki gerçekte olabilir mi olursa da neler yapmam lazım önerileriniz neler? elim kolum bağlı sadece instagramdan stalklıyorum ve bir grubumuz var.Fikirleriniz benim için çok önemli teşekkürler :)

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Merhaba , öncelikle lafa şöyle gireyim hikaye şöyle başlıyor dershaneden halkla ilişkilerle ilgilenen bi ablayla muhabbetimiz samimiyetimiz oldu, gerçekte yani reelde buluşma oldu ve kardeşiyle geldi ben kardeşine aşık oldum benim yaş 21 onun kardeşinin yaşı 25 , ben üniversite ögrencisiyim kendisi çalışan bir kadın böyle bir ilişki gerçekte olabilir mi olursa da neler yapmam lazım önerileriniz neler? elim kolum bağlı sadece instagramdan stalklıyorum ve bir grubumuz var.Fikirleriniz benim için çok önemli teşekkürler :)
Hocam öncelikle herzaman sakin olmayı unutmayın fazla dikkat cekmeyin sanki arkadaşlarınızla takıliyormuş gibi takılın cool davranmayın egoist sanar senden 4 yaş büyük olması birşey etkilemez ;) ve çaya kahve içmeye felan davet edin yavaş yavaş cesaret alarak konuşun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Passat'ın var halledersin sen.
Massat 1.4tsi mardesim ??

KRZMNİTK

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,071
ikinizin yaşıda daha genç ve çok fark yok. Eğer kızın ilgisini çeken bir yapıya sahipsen neden olmasın. (ilgisini çekmeden kastettiğim senin bilerek yaptığın davranışlar değil. Tipin konuşma biçimin felan)

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
ikinizin yaşıda daha genç ve çok fark yok. Eğer kızın ilgisini çeken bir yapıya sahipsen neden olmasın. (ilgisini çekmeden kastettiğim senin bilerek yaptığın davranışlar değil. Tipin konuşma biçimin felan)
Kesinlikle size katılıyorum hocam onu anlatmaya çalıştım;)

aliozkl

Asistan
Reaksiyon puanı
61
O zaman şansını dene gitsin aklında kalmasın ? Yasitin biri gibi davran garip hissettirme ona
Yaşım 21 olmasına rağmen , Bir 30 yaşındaki insanın gördüğü ve tecrübelediği şeyleri gördüğümü ve kendime yol gösterdiğini düşünüyorum . Yaşıtımdaki insanlara göre olgun hissediyorum

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,566
Yaşım 21 olmasına rağmen , Bir 30 yaşındaki insanın gördüğü ve tecrübelediği şeyleri gördüğümü ve kendime yol gösterdiğini düşünüyorum . Yaşıtımdaki insanlara göre olgun hissediyorum
Bunu karşındakinin anlaması için zaman gerekir aksi halde farklı anlaşılabilir.
Gönül işlerinde yavaş olmak bence her zaman dezavantajdır. Direk yürü hatta koş. Zamanla tanır ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,566
Kesinlikle en az bi 24 yasinda felan ? ama olsun şimdiden tecrübe iyidir ;)
Pardon biran hatlarım karıştı ? alicana yazdigimi sandim ?
Aynen bu devirde 24 25 den aşağı pek mümkün olmuyor üniversite de okuduğunu düşünürsek ?

Kendim icin düşününce 30 35 den asagisi kurtarmiyor ?

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Eğer 21 ise arkadaş, en az 26 olması lazım.
Hocam adam çıkmak konuşmak istiyor ve yardım istiyor evlencem demiyor??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon biran hatlarım karıştı ? alicana yazdigimi sandim ?
Aynen bu devirde 24 25 den aşağı pek mümkün olmuyor üniversite de okuduğunu düşünürsek ?
Kesinlikle sakin 20 21 yaşlarda evlenmeyi göze almayın hatta şimdiden konuşun o yaşlara geldiğinizde en azından tanıdığın ve bildiğin biri ile en azından evlenirsiniz;)