Kendimi Tanıtmaya Çalışıyodum , Umarım olmuştur!

muzuur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mm . Nereden başlayacağıma pek karar veremedim. 18 yaşına yeni bastım. En büyük tutkum fotoğraf çekmek. Tuhaf , dikkat çeken fotoğraflar çekip gerek arkadaşlarla gerek sosyal ortamda (yine dolayısıyla arkadaşlarla ) paylaşmaya bayılıyorum :)
Onun dışında ciddi bir müzik müptelasıyım diyebiliriz , yerli yabancı çoğu hit şarkı mutlaka bilgisayarımda bulunur .
Tüm bunlar harici olarak yabancı dizi izlemeyi seviyorum , işte House olur , TVD olur , How I Met Your Mother olur , Grey's Anatomy gibi artık klasikleşmiş dizileri takip ederim. İsmim Zeynep , şimdiden çok memnun oldum :)

edit : kendini tanıtmadan bi foruma dalış yapmak istemezdim. :) iyi forumlar herkese.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Fotoğraflarım diye konu açarsın bakarız biz de çektiğin fotoğrafları yorumlarız falan. :p Hoş geldin muzuur :yes:

muzuur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim arkadaşlar ,)
Açarım tabi neden olmasın :) Okudum bu arada forum kurallarını saolun :)
Hoşbulduk bu arada (=

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Mm . Nereden başlayacağıma pek karar veremedim. 18 yaşına yeni bastım. En büyük tutkum fotoğraf çekmek. Tuhaf , dikkat çeken fotoğraflar çekip gerek arkadaşlarla gerek sosyal ortamda (yine dolayısıyla arkadaşlarla ) paylaşmaya bayılıyorum :)
Onun dışında ciddi bir müzik müptelasıyım diyebiliriz , yerli yabancı çoğu hit şarkı mutlaka bilgisayarımda bulunur .
Tüm bunlar harici olarak yabancı dizi izlemeyi seviyorum , işte House olur , TVD olur , How I Met Your Mother olur , Grey's Anatomy gibi artık klasikleşmiş dizileri takip ederim. İsmim Zeynep , şimdiden çok memnun oldum :)

edit : kendini tanıtmadan bi foruma dalış yapmak istemezdim. :) iyi forumlar herkese.
,

Hoş geldin :) How I met your motherın yeni sezonunu merak ediyomusun :D

Reaksiyon puanı
2,146
Virgülün sağında solunda değil sadece sağında boşluk olur, hoş geldin :p

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kısacası yabancı özentisiyim demek istedin ... normal şeyler bunlar.. ben de kayak yaparım, sabah akşam içerim, arabesk dinlemem, hep kitap okurum, vs vs e tabi özentiyiz ya işte biz de böyleyiz....

muzuur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
,

Hoş geldin :) How I met your motherın yeni sezonunu merak ediyomusun :D

Fragmanı izleme fırsatım olmadı daha ama 24eylüle çok kalmadı. Başlıyomuş yeni sezon.
Bu arada dikkat edicem virgül olaylarına :)

Ayriyetten hoşbulduk :)

Kısacası yabancı özentisiyim demek istedin ... normal şeyler bunlar.. ben de kayak yaparım, sabah akşam içerim, arabesk dinlemem, hep kitap okurum, vs vs e tabi özentiyiz ya işte biz de böyleyiz....

Hey Allah'm ! .. Neyse , Türk dizilerini de izliyorum tabi ki. Ama öyle aman aman takip etmiyor çünkü 2saat çok uzun geliyor bana. Ben iki saati aşıyor diye film bile izleyemiyorum artık. Nyse sizde kendini tanıtmışsınız az çok memnun oldum :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Hoş geldiniz, keyifli forumlar diliyorum. . nereden katılıyorsunuz ve forumumuzu nerden buldunuz acaba??

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hoşgeldin.. Çektiğin & çekeceğin fotoğrafları merakla bekliyorum..

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Hoş geldin.

ALLAH çektirtmesin :p

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hoş geldin.

ALLAH çektirtmesin :p

olduozamanbizkalkalm175.gif

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=79377]MBrv[/MENTION]

Orada "Biz" diyor,lakin "Tek" başına kalkıyor adam :p

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] Bu gifin klasik esprisini yaptığın için kınıyorum seni :D

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] yi zaten Vidimidir Vicidi midir nedir, ondan dolayı zaten kınıyorum ben :D