Kendimi çok tuhaf hissediyorum

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Arkadaşlar olur ya minecraft ta gamemode 1 açınca özgür oluyorsunuz. Bende. öyle oluyorum.

Şimdi size havayı tarif edicem. Sıcak bir öğle zmaanı, Güneş sınıfımızın tepesine gelmiş hava mis gibi kokuyor. Sanki özgürleşmiş gibi oluyorum ve çok mutlu oluyorum. Zihnim garip bir şekilde melodi çalıyor ve huzur buluyorum. İşin en garip yanı akşam dışarıda dolaşırkende aynı hissi yaşıyorum. Özgürleşiyorım sanki. Mutlu oluyorum. Huzur buluyorum. Özlüyorum. Eski zamanları. 10 yaşıma geri dönmek istiyorum. Eski Bilgisayarımı geri almak istiyorum. Siyaset istemiyorum. Herşeyi geri almak istiyorum. Gerizekalı olmak istiyorum. Stresli ben istemiyorum Mutsuz ben istemiyorum Üzgün ben istemiyorum. Sırf bu yüzden defalarca intihar etmeyi düşündüm. Ama asla böyle birşey yapamam. Tek istediğim
Sıcak hava stressiz bir gün haziran günü ve Sıcacık bir çay. Ve bir arkadaş. Çokmu şey istiyorum? 15 yaşındayım ama kendimi 30 yaşında gibi hissediyorum. Sizlere düşüncemi paylaşmak istedim

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Daha bu neki? İleride işte akşama kadar çalışacaksın eve dönünce de karı dırdırı kafanı ütüleyecek. :D

Çocuk bi taraftan ağlayacak sabaha kadar, bez almayı yetiştiremiceksin.
Eee yine fazlaca sayarım da okumaya üşenirsin :D ahkfddlvcahjfsvbbs

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Bende 6 yaşımdaki halime dönmek istiyorum eskiden hayat daha samimiydi şimdi herşey sahte

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Bende 6 yaşımdaki halime dönmek istiyorum eskiden hayat daha samimiydi şimdi herşey sahte
Eskiden mis gibi çizgi film izleyip hep büyümeyi hayal ederdik. Gerçi şimdiki çizgi filmlerede artık çizgi film deniyorsa

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Eskiden mis gibi çizgi film izleyip hep büyümeyi hayal ederdik. Gerçi şimdiki çizgi filmlerede artık çizgi film deniyorsa
2011 yılında saat 8:00'de kalkıp Cartoon network orjinali izlerdim Johnny bravo Johnny test sürekli dizi Gumball
CNBC de avatar SüngerBob minikada Beyblade ne günlerdi
Şimdi
Kral şakir maşa ile koca ayı mr Jean
Çöp çizgi filmler yayınlanıyor
Scooby doo yayınlanıyor eyw ama orjinali değil çakması yayınlanıyor
Off Air de boyla sansür var bı zevki kalmıyor
Eskiden hayat güzeldi her yönden
Dediğim gibi şimdi arkadaşlıklar hep sahte çoğu şey hep sahte

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
2011 yılında saat 8:00'de kalkıp Cartoon network orjinali izlerdim Johnny bravo Johnny test sürekli dizi Gumball
CNBC de avatar SüngerBob minikada Beyblade ne günlerdi
Şimdi
Kral şakir maşa ile koca ayı mr Jean
Çöp çizgi filmler yayınlanıyor
Scooby doo yayınlanıyor eyw ama orjinali değil çakması yayınlanıyor
Off Air de boyla sansür var bı zevki kalmıyor
Eskiden hayat güzeldi her yönden
Dediğim gibi şimdi arkadaşlıklar hep sahte çoğu şey hep sahte
Hayatın eski tadı tuzu kalmadı :(
Bir an önce biletimi alıp azerbaycana yerleşmek isityorum :D
Oranın insanları çok mutluymuş