Kendi teknolojik markamı oluşturma

Bu konuyu okuyanlar

ismetcann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakki abi̇ merhaba seni̇n vi̇deolarini İzlemeyi̇ çok sevi̇yorum her attiğim vi̇deonu büyük merak ve keyi̇fle İzli̇yorum ve en önemli̇si̇ bu vi̇deolarin bana İlham veri̇yor her türlü vi̇deon . Ben çocukluktan beri̇ teknoloji̇İ çok sevi̇yorum hep kendi̇ telefonumu tableti̇mi̇ akilli saati̇mi̇ yeni̇ apple ni̇n türki̇ye versi̇yonu hatta dahada İyi̇si̇ olmak İsti̇yorum :)) ve kafamda bi̇rsürü soru var ne yapmam lazim ve bende shi̇fdelete net gi̇bi̇ bi̇r teknoloji̇ şİrketi̇ oluşturmak İsti̇yorum seni̇n gi̇bi̇ apple etki̇nli̇kleri̇ne gi̇tmek İsti̇yorum bu 2 soruyu kafamda çok merak edi̇yorum cevaplarsan çok sevi̇ni̇ri̇m

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
yaşın kaç?

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
açma şansın var yaşın için ama şu devirde her yer teknoloji sitesi. Birincisi girişimci olmalısın. İkincisi bir sermayen olmalı. En basitinden bu ikisi ciddi işler ve dahası da olacaktır. Zor iş ama sen bilirsin

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Kanal , site vb. açıp içerik oluşturacaksın . Tutarsa gidersin sende Apple etkinliklerine .

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Teknoloji firması kuracaksan girişimci olman gerek ve iyi bir paran olması gerek

ismetcann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kanal , site vb. açıp içerik oluşturacaksın . Tutarsa gidersin sende Apple etkinliklerine .
PEKİ KENDİ TEKNOLOJİK MARKAMI KURUP APPLE SAMSUNG GİBİ TELEFON YAPSAM BÖYLE Bİ ŞİRKET İÇİN BÜYÜK SERMAYE GEREKİYOR DİYO BİLİYORUM HEMDE BAYA BÜYÜK
Mesaj otomatik birleştirildi:

PEKİ KENDİ TEKNOLOJİK MARKAMI KURUP APPLE SAMSUNG GİBİ TELEFON YAPSAM BÖYLE Bİ ŞİRKET İÇİN BÜYÜK SERMAYE GEREKİYOR DİYO BİLİYORUM HEMDE BAYA BÜYÜK

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
teknoloji sitesi açmak Dünya ise böyle bir marka olmak evrendir

ismetcann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısın zor ama oluşturabilmem için ne yapmam lazım

Son mesajlar