Soru Kendi işimi kurmayı düşünüyorum lakin aklıma bir fikir gelmedi

BarrelColt76919

Öğrenci
14 Haziran 2023
1
0
1
22
İnsanların ihtiyacı olan, hiç yapılmamış bir şey olmasını istiyorum. Bir uygulama bir web sitesi yada bir cihaz fark etmez. Genç bir girişimci olarak size sormayı uygun gördüm. Yaklaşık 4000 civarı bir bütçem de var. Teşekkürler.

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
13 Haziran 2023
108
34
28
İnsanların ihtiyacı olan, hiç yapılmamış bir şey olmasını istiyorum. Bir uygulama bir web sitesi yada bir cihaz fark etmez. Genç bir girişimci olarak size sormayı uygun gördüm. Yaklaşık 4000 civarı bir bütçem de var. Teşekkürler.
hocam telefon işine grebilirsin çok iyi parası var kısa sürede öğrenirsin evden de yapılabilecek bir iş tamir et sat veya al sat

xYavuz

Doçent
9 Nisan 2023
999
2
1,267
158
öncelikle işini kendin kurman lazim başkalarindan bağimsiz aklina yatan işi yapman gerek
Sermayende az iş kurman çok zor yatirim yapman bence daha iyi olur

kimsemkimim

Cezalı
Cezalı
10 Mart 2020
5
0
1
34
Benim de aklımda fikir vardı fakat girişimcilik yolunda ilerleyecek, kendi işimi kuracak herhangi bir finansman desteğim yoktu. Bu konuda derin bir araştırma yaptıktan sonra Halkbank'ın genç girişimcilere olan desteklerini gördüm ve yararlanmaya karar verdim. Beni en çok bu konuda cesaretlendiren ise Harekete Genç isimli yayınladıkları bir seri oldu. Seride başarılı genç girişimcilerin girişimcilik yolunda yaşadıklarını görmüş oluyoruz ve bizlere oldukça ilham oluyor.