Kenan Doğulu’dan Hamilelik Açıklaması | Beren Saat

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
beren-saat-kenan-doğulu.jpg

Kenan Doğulu, Beren Saat’in hamilelik sorularına ‘süper gidiyor’ sözlerinin yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söyledi ve ekledi: Tüp bebek iddiaları yalan!

Hamilelik haberlerine jet yalanlama! Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, arkadaşlarıyla birlikte önceki akşam Akatlar Kiliza Restoran’da akşam yemeği yedi. Geçtiğimiz günlerde Bodrum tatilleri esnasında eşi Beren Saat, hamilelik soruları karşısında kameralara ‘Süper gidiyor’ demiş, ertesi gün gazetelere çiftin bebek bekledikleri yazılmıştı.

TÜP BEBEK TEDAVİSİ YOK

Bu haberler üzerine açıklama yapma gereği duyan Kenan Doğulu, o gün yazılanların yanlış bir anlaşılmadan kaynaklandığını söyledi. Doğulu, “Beren orada hal hatır sorulduğunu düşünerek size süper gidiyor demiş. Hamilelik haberleri kesinlikle doğru değildir ve daha öncesinde çıkan tüp bebek haberleri de kesinlikle yalandır” diyerek olaya açıklık getirdi. Birçok defa hamilelik haberleriyle gündeme gelen Beren Saat’in son olarak tüp bebek tedavisine başvurduğu iddia edilmişti. Tedavi başarılı olmayınca çiftin ABD’deki bir hastanede tüp bebek tedavisine başladığı öne sürülmüştü.

TVAktüel

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Bir an kenan doğulu hamile diye okudum başlığı izninizle gidip camdan atlıyım ben .

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
:DBir an başlığı kenan sofuoğlu diye okudum ağzımdaki cipsi tükürüyodum

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Sana siir yazdım Kenan Doğulu.
Bu diyarlardan sen doğ ulu.
Yemeğin baharatı bol ve sulu.
Mektupların eksiktir pulu.

Neyse devam etmiyom, hadi yine iyisiniz. :D

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Sana siir yazdım Kenan Doğulu.
Bu diyarlardan sen doğ ulu.
Yemeğin baharatı bol ve sulu.
Mektupların eksiktir pulu.

Neyse devam etmiyom, hadi yine iyisiniz. :D

Konuya senin yazdığını görünce dedim hah şiir geldi kaçıyım sonra merak ettim genede girdim :D Allah tan kısaymış :D