Kehanetler kitabı olayı ne?

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından 15 yıl önce yazılan Kehatler Kitabı özellikle 210. sayfasında yazılanlar sosyal medyayı karıştırdı. Koronavirüs ile ilgili olduğu düşünülen sayfada işte yazılanlar:
"2020'lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak." Sizde bu yazılanlar ile koronavirüs benzer geldi mi?
IMG_20200321_190945.png

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından 15 yıl önce yazılan Kehatler Kitabı özellikle 210. sayfasında yazılanlar sosyal medyayı karıştırdı. Koronavirüs ile ilgili olduğu düşünülen sayfada işte yazılanlar:
"2020'lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak." Sizde nu yazılanlar ile koronavirüs benzer geldi mi?
Ekli dosyayı görüntüle 90481
ben kehanetlere inanmıyorum bence biraz şans işi gibi mesala ben 100 yıllar sonra dünyaya meteor çarpcak desem ve tutsa benide kahin sayarlardı
hatta bu biraz şey gibi bir film izliyorsundur ve sonunu tahmin edersin ya

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
ben kehanetlere inanmıyorum bence biraz şans işi gibi mesala ben 100 yıllar sonra dünyaya meteor çarpcak desem ve tutsa benide kahin sayarlardı
hatta bu biraz şey gibi bir film izliyorsundur ve sonunu tahmin edersin ya
Ben inandım biraz ya baya bilmişler yani

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Kehanetler kitabı olayı hakkında bir bilgim yok kehanetlere inanmıyorum ama Baba Vanga isminde kadın kahinde geçmişte 11 Eylül ve korona virüsle ve Avrupa nüfüsünun 2025 yılında ciddi oranda azalacağıyla ve 2028 de yeni enerji çeşiti bulunacağıyla ilgili kehanet ortaya sunmuş aslında inanmasamda merak etmiyor değilim?

Son düzenleme:

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Kehanetler kitabı olayı hakkında bir bilgim yok kehanetlere inanmıyorum ama Baba Vanga isminde kadın kahinde geçmişte 11 Eylül ve korona virüsle ve Avrupa nüfüsünun 2025 yılında ciddi oranda azalacağıyla ve 2028 de yeni enerji çeşiti bulunacağıyla ilgili kehanet ortaya sunmuş aslında inanmasamda merak etmiyor değilim?
O kadına da inanıyorum ben çoğu şeyi biliyor

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Aslında bazen düşünüyorum nasıl bunları bildiklerini veya neye dayanarak bu fikirleri ortaya attıklarını ilginç bir şey...
İlahi bir güç falan olabilir çünkü o kadının her dediği çıkmış galiba

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Söz konusu kitaptaki diğer kehanetlerin çoğu tutmamış.