Kedi için annesini öldürdü!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hani Z kuşağı diyorlar ya, övünçle umutla bahsediyor bazıları...
İşte eser, ortada...
Hiç kimse genelleme yaptığımı falan düşünmesin. Üç aşağı, beş yukarı Z Kuşağı diye tasarlanan, dizayn edilen nesil budur. Manevi değerlerden, sevgiden, muhabbetten, aşktan, vefadan, sadakatten... Yoksun bırakılmış, yapayalnız, kupkuru, insani değerler yerine dijital kültür ile harmanlanmış metamorfoz bir nesil. Bu yüzden ben normal karşılıyorum. Evlatlarına sahip çıkmayan, onları milletinin, geçmişinin değerleriyle buluşturmayan her ana-baba maalesef aynı akibete düçar olmaları muhtemeldir. O talihsiz anneye de rahmetler diliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hani Z kuşağı diyorlar ya, övünçle umutla bahsediyor bazıları...
İşte eser, ortada...
Hiç kimse genelleme yaptığımı falan düşünmesin. Üç aşağı, beş yukarı Z Kuşağı diye tasarlanan, dizayn edilen nesil budur. Manevi değerlerden, sevgiden, muhabbetten, aşktan, vefadan, sadakatten... Yoksun bırakılmış, yapayalnız, kupkuru, insani değerler yerine dijital kültür ile harmanlanmış metamorfoz bir nesil. Bu yüzden ben normal karşılıyorum. Evlatlarına sahip çıkmayan, onları milletinin, geçmişinin değerleriyle buluşturmayan her ana-baba maalesef aynı akibete düçar olmaları muhtemeldir. O talihsiz anneye de rahmetler diliyorum.
Manevi değerleri olan bizden önceki nesil ülkeyi müthiş bir seviyeye çıkardı. Ahlak ve maneviyat tavan. Süper seviyedeyiz falan filan işte.

Ülkede kendi kızına tecavüz eden, anasını babasını kesen manevi değerleri yüksek bir örnek nesil olduğu için z kuşağı da onlara çekmiş.

Dindarım diye geçinip her boku yiyen nesildense bu nesli tercih ederim. Bu nesil önceki nesilden daha düzgün.

İlla bozukluk arayacaksak evet kimin kimle olduğu konusu çelişkili de eskiden bunlar gizli saklı yapılırdı.
Bu ülkede zina hiç bitmedi.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
2000 öncesinde doğanlar:
1593975562281.png

2000 sonrasında doğanlar:
1593975588681.png

gibi algı var nedense

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Yahu sen hiç Allah'tan korkmaz mısın birader? Her naneyi yiyen nasıl dindar oluyor? Bunu kaç kez anlattım, kaç kez dillendirdim, hiç mi anlamadın?

Hem dindarım deyip, ya da öyle gözüküp gözümüze ibadetini soktuktan sonra da Allah'ın haram kıldıklarını irtikap eden nadanlar'ın dindar diye yaftalanmasının dünyanın en büyük haksızlığı olduğunu, bu namert kişilere müslüman yaftasının en iğreti duran bir iftira olduğunu...

Niye hala aynı ısrarda incitirsin inanmış insanları. Sadece Allah rızasından başka amaç taşımayanları...
Senin dediginle ayni kapiya cikiyor aslinda. Seninkini de beyenmeye korktum. Begendim say:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu sen hiç Allah'tan korkmaz mısın birader? Her naneyi yiyen nasıl dindar oluyor? Bunu kaç kez anlattım, kaç kez dillendirdim, hiç mi anlamadın?

Hem dindarım deyip, ya da öyle gözüküp gözümüze ibadetini soktuktan sonra da Allah'ın haram kıldıklarını irtikap eden nadanlar'ın dindar diye yaftalanmasının dünyanın en büyük haksızlığı olduğunu, bu namert kişilere müslüman yaftasının en iğreti duran bir iftira olduğunu...

Niye hala aynı ısrarda incitirsin inanmış insanları. Sadece Allah rızasından başka amaç taşımayanları...
Beyler ve kadınlar(feminist olmam bunu yazmamı gerektirir)
dindarım diye geçinen(çok yaşa LGBT) lafından kim ne anlıyorsa gelsin bana yazsın sonra tartışmaya

M

Murat Burç

SDN Okuru
Pek bi şey anlamadım, o iğrenç oluşumun ismini yazmışsın ama dindar diye geçinenlerden değilde daha çok günahlarımızın farkında olup en azından pişman olabilen ve daha güzel bir insan ve dünya için çalışan kullar olmaya çalışan kişiler olabilme hakkımız vardır herhalde...

Önceden feministliği ilk duyduğumda herhalde bundan daha saçma bi şey olamaz demiştim çocuk aklımla daha sonra da lgbt çıkmıştı ve ben o zaman anladım ki şeytan hiç boş durmuyor..! Peşisıra tüm projelerini hayata geçiriyor hem de insanların kendi elleri vasıtasıyla.
Offffffff
Benim LGBT hakkındaki bu forumda yazdıklarımı görmedinize yoruyorum.

Dindar diye geçinen diye lafından kim ne anlıyorsa anlasın sonra 3-4 üstte yazdıklarımı tekrar okusun.
Z kuşağının önceki nesilden bir tane bile fazla problemi yok.

Son düzenleyen moderatör:

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Hakaret eder gibi sonu cümlelerinin, açık açık yaz ki anlamlı bir sentez olabilsin... Cümlelerini toplasan toplasan bi zerre kadar değer-anlam ifade etmedi... Korkma ve cesur cesur yaz ki eğer beni düşman bellediysen aynı fikirleri paylaşmıyoruz olmamızdan dolayı ama saygımızı kaybetmezsin.

lgbt için yazdıklarını biliyorum ama cümlelerinden pek bi şey anlamadım da biraz açıklama istemiştim aslında... neyse konu aktıkça anlarım :)
Benim yazdigimi anlamadigin ya da anlamak istemedigin gibi digerini de ileride anlayacagini sanmiyorum maalesef:( Açik acik yazmami engelleyen toplulugun bir parcasi oldugun halde bunu diyebilmen de ilginc
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse, herkesin gorusu kendine. Merhumun mekani cennet olsun cocugunu da allah islah etsin. Herkese iyi geceler.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
olay hayırsız evladın annesini katletmesi din düşmanlığı değil! o saçma oluşum da değil konuyu saptırmayın...

Katılıyorum.

Zaten büyük ihtimal taksir ile adam öldürmeden yargılanacaktır. Ve alacağı ceza 12-14 yıl arasıdır. 6-7 Yıl yatar çıkar. ( Çekeceği vicdan azabını o bilecek artık. )

Yoksa canavarca hisler ile planlarayark 30-35 yerinden bıçaklayarak flan öldürse idi konu farklı idi. Ben işin sadece kedi muhabbeti olmadığını daha önceside olduğunu düşünüyorum zamanla ifadeler mahkeme kararları belli olunca görürüz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
olay hayırsız evladın annesini katletmesi din düşmanlığı değil! o saçma oluşum da değil konuyu saptırmayın...
Yok hocam anlatamazsın derdini, biz sakız gibi uzatmayı seviyoruz.. :) Ben yıllardır anlatamadım.
Kimisi uyarı almak için elinden gelen tüm gayreti gösterenlerde var, onları hiç çözemiyorum.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Siz şu kelimelerde blur işini nasıl yapıyorsunuz cidden.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Ben böyle çocuğa .... yaparım.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Ben buldum satır içi süprizbozanmış meğer deneme yanılmayla anladım.