Kedi için annesini öldürdü!

Bu konuyu okuyanlar

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Hayırsız hain evlat dedikleri bu olsa gerek

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ailesinden dolayı olabilir mi diyorsun yani
Niye herkes çocuğa yükleniyor? Bu çocuğun yaşı kaç?
Ben öldürmeyi savunmuyorum da bu çocuğu kim yetiştirdi? Annesi

Siz bir çocuğun annesini bir kedi için öldürebileceğini düşünüyor musunuz? Ya başka bir olay var ya da daha büyük şeyler birikmiş bu da patlama noktası olmuş.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Yarın Öbürgün babasınıda pamuk şeker almadı diye silahla vurabilir.
psikolojik sorunu varsa o AYRI.
Bir tane kız vardı annesi istediği ayakkabıyı almadı diye merdivenlerden aşağı itmişti Z kuşağının ciddi psikolojik sorunları var

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Eminimki türkiyede akıllı insan yok öldürmeye meyilliyiz içimizde bordo bereli var heralde
Eşini öldüren
Hayvan öldüren
Ana baba öldüren
Sudan sebeplerle can alıyoruz bakalım ne olacak

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir tane kız vardı annesi istediği ayakkabıyı almadı diye merdivenlerden aşağı itmişti Z kuşağının ciddi psikolojik sorunları var neyse ki ben Y kuşağındayım
Z kuşağı olmakla gurur duyuyorum.
Z kuşağının bir problemi yok. Saçma genellemelere girmeyin.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Eminimki türkiyede akıllı insan yok öldürmeye meyilliyiz içimizde bordo bereli var heralde
Eşini öldüren
Hayvan öldüren
Ana baba öldüren
Sudan sebeplerle can alıyoruz bakalım ne olacak
en iyisi yurtdışına kaçmak Türkiye'de yaşam ölmüş nerede itlik kopukluk varsa bizim ülkemizde arkadaş

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Dengeli Manisa vatandaşı kaldı mı ki? :D
Böyle olayları gerçekten kınıyorum.
Ayıp oluyor ama hocam :D
Allah rahmet eylesin her şeyin hayırlısı evladın bile... Ben anama bağıraram bile bu nasıl bir manyaklıktır.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Manisa'da, eve kedi almak isteyen fakat annesinden izin alamayan gencin, girdiği tartışma sonucunda annesini öldürdüğü ortaya çıktı.
İnsanların hiçbir şeye tahammüllü kalmamış!!!
Ekli dosyayı görüntüle 107209
Söyleyeceğim tek şey insanlık ölmüş.??Bir insan bir kedi için annesini nasıl öldürür? ?? Allah böyleleriyle karşılaşmamayı nasip etsin.??

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Söyleyeceğim tek şey insanlık ölmüş.??Bir insan bir kedi için annesini nasıl öldürür? ?? Allah böyleleriyle karşılaşmamayı nasip etsin.??
Amin hocam kadın da tansiyon hastasıymış yazık ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde kimseye tahammülüm yoktur ama sırf bir kedi için annemi öldürmem bir kedi için değmez hocam

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Amin hocam kadın da tansiyon hastasıymış yazık ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde kimseye tahammülüm yoktur ama sırf bir kedi için annemi öldürmem bir kedi için değmez hocam
Buna ya gaddarlık denir yada psikopatlık.Anlamıyorum,anlamakta zorlanıyorum.??Allah merhametli insanlarla karşılaşmayı nasip etsin.??

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Buna ya gaddarlık denir yada psikopatlık.Anlamıyorum,anlamakta zorlanıyorum.??Allah merhametli insanlarla karşılaşmayı nasip etsin.??
Bence buna vicdansızlık denir bu çocuk direkt cehenneme gider sorgulanmasına gerek bile yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende Z kuşağındanım ama haberlere bakacak olursak bir problem var biri ayakkabı için annesini merdivenlerden aşağı iter diğeri kedi için annesini öldürür ne demek bir problemi yok ?
Bu medya kimin? Sen söyle. Tabi ki kendilerini desteklemeyenlere karşı propaganda yürütecekler ve sorunluluları bulup öne çıkaracaklar.

Bu ülkenin büyük nesli bir bok olsaydı 2000'lerde yol kesip adam dövmez 90'da mafyacılık oynamaz, 80de sağ sol kavgası yapmaz üniversitede birbirini kesmezdi.

Ülke sanki uçuyordıda Z kuşağı geldi batırdı.
Ülke şahlandı diyorlar ben de derim ki bu neslin yüzü suyu hürmetine şahlandı. Al sana boş laf.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Bu çocuğa söyleyecek iki çift lafım var ama forum kuralları buna izin vermiyor..

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Annesini öldürmesiyle beraber insanlığın ölümü için de bir kurşun sıkmış, bir ateş yakmış. Yazık!