Kedi için annesini öldürdü!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Manisa'da, eve kedi almak isteyen fakat annesinden izin alamayan gencin, girdiği tartışma sonucunda annesini öldürdüğü ortaya çıktı.
İnsanların hiçbir şeye tahammüllü kalmamış!!!
IMG_20200704_140159.jpg

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Hayvanları seversin anlarım ama, insan annesini öldürür mü?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayvanları seversin anlarım ama, insan annesini öldürür mü?
gerizekalı işte ama iş işten geçti pişman olsa bile bu annesini geri getirmeyecek çocuk karşımda olsa tokat manyağı yapardım bağırta bağırta döverdim ama buna değmez çünkü bu çocuk çoktan ıslah evini boylamıştır ve oradaki çocuklar tarafından şişlenir

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben vardır diye düşünüyorum. Duyulmasa da haberlere çıkmasa da, vardır belki.
Bravo çocuk 20 yaşındaymış cezaevine gider orada şişlenir büyük ihtimalle ya müebbet yer ya da 15-20 yıl hapis
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 yaşındaymış
bende şimdi öğrendim

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
detayları daha üzücü:

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde evde cesedi bulunan kadının, oğlu tarafından öldürüldüğü tespit edildi.

manisa-anne-ogul_blur.jpg
Fotoğraf: DHA
DHA’nın haberine göre, Arda Mahallesi’nde yaşayan Nuray D. (54), 2 Temmuz’da eve tadilat için gelen ustalar tarafından mutfakta ölü bulundu.

Soruşturma başlatan polis ekipleri, Nuray D.’nin 20 yaşındaki oğlu İ.S.’yi sorguladı. İ.S. ilk ifadesinde, tansiyon hastası annesiyle sabah kahvaltı yaptıktan sonra işe gittiğini ve annesinin ölümünü komşularının haber vermesiyle öğrendiğini söyledi.

Şüpheli ifadeleri üzerine gözaltına alınan İ.S., ikinci sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf etti.

Ölen annesinin videosunu çekmiş
Zanlının, sokakta bulduğu kedileri eve getirmek istediği için kahvaltı yaparken annesiyle tartışmaya başladıklarını, bu sırasında göğüs kısmından ittiği annesinin dengesini kaybederek başını mutfak bankosuna vurduğunu, yere düşen annesinin durumunu cep telefonu kamerasıyla kaydettikten sonra korkuyla evden çıkıp işe gittiğini söylediği öğrenildi.