Kedi almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Anladim korona gecerse barinaktan bi yavru sahiplenecegm inşallah

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Bundan mı :D

197020_7ah1e31zyy.jpg

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Bakamazsın

Örnek: Karı koca Öğretmen, çocuk sokak kedisini eve beslemeye kalktı. Bir süre sonra kedi büyüdüğünde sokağa bıraktı, halen o kedi bizim eve geliyor. Sokağa bırakırsın vebali ailene olur.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Bakamazsın

Örnek: Karı koca Öğretmen, çocuk sokak kedisini eve beslemeye kalktı. Bir süre sonra kedi büyüdüğünde sokağa bıraktı, halen o kedi bizim eve geliyor. Sokağa bırakırsın vebali ailene olur.
Birakmam en kötü koye gotururum kuzenim tam hayvan meraklısı o bakar yinede ben aldıktan sonra niye bırakayim

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kedinin tüyü falan bogazimiza kacarsa bi sıkıntı oluyomu
Kaliteli yem ve vitamin kullanıp, aşılarını geciktirmezseniz bazı aylar haricinde çok tüy dökmüyorlar zaten. Özellikle yem çok etkili. Öyle yemler var ki, kedinin tüyleri hem az dökülüyor hemde yumuşacık oluyor. Ancak yem konusunda pek bilgili değilim piyasa araştırması yapmak lazım. Her yem tüm kedilerde aynı sonucu da veremeyebiliyor.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Kaliteli yem ve vitamin kullanıp, aşılarını geciktirmezseniz bazı aylar haricinde çok tüy dökmüyorlar zaten. Özellikle yem çok etkili. Öyle yemler var ki, kedinin tüyleri hem az dökülüyor hemde yumuşacık oluyor. Ancak yem konusunda pek bilgili değilim piyasa araştırması yapmak lazım. Her yem tüm kedilerde aynı sonucu da veremeyebiliyor.
Anladim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim kedimiz Van kedisi tek renk ama masmavi gözleri var ? bir aralar 5 kg'ye çıkmıştı. Şimdi diyet yaptırıyoruz ?
Ne ile besliyosun bide kac gunde bi yikiyon ve yikarken ne kullaniyon? Biraz fazla sordum :D

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Sorulariniza şöyle cevap vereyim Kediyi evin içine almamaya çalışıyoruz. Nadirdir girdiği zaten girdiği zaman da yemek vereceğiz diye giriyor sonra hemen çıkıyor. Bahçemizde yaşadığı için ve eve de girmedigi içn yıkama tenezzülunde bulunmadik. Ama kendini çok temiz tutuyor. Bembeyaz. Bazen ziyan işleyip karardigi da oldu kirden ? tarihcesine bakarsak Bir kere yıkadık dalinle. Yiyecek olarak da tavukcudan alıyoruz tavuğun omurgası vs.
Anladim

Ne ile besliyosun bide kac gunde bi yikiyon ve yikarken ne kullaniyon? Biraz fazla sordum :D

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Satın alma, SAHİPLEN..
Aynen öyle yapacagim

Sorulariniza şöyle cevap vereyim Kediyi evin içine almamaya çalışıyoruz. Nadirdir girdiği zaten girdiği zaman da yemek vereceğiz diye giriyor sonra hemen çıkıyor. Bahçemizde yaşadığı için ve eve de girmedigi içn yıkama tenezzülunde bulunmadik. Ama kendini çok temiz tutuyor. Bembeyaz. Bazen ziyan işleyip karardigi da oldu kirden ? tarihcesine bakarsak Bir kere yıkadık dalinle. Yiyecek olarak da tavukcudan alıyoruz tavuğun omurgası vs.
Siz avantajliymissiniz biz apartmandayiz da mecbur evde bakacagim

clubvet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sahipleneceğin kedi yavruysa önce bir iki rehber okumanı öneririm. Bilinçsizce sahiplenmek hem seni hem de kediyi mafeder.

Cem özgür

Asistan
Reaksiyon puanı
92
İki tane kedim var. Sokaktan yavruyken aldığım ölmek üzere olan yetim kediler. Şimdilerde 7 ve 6yaşına girecekler. Zorluklar çok hemde çok fazla. Öncelikle kedi bir oyuncak değil. Tavsiyem almadan önce YouTube üzerinden neden kedi almalı yada almamalı videolarını izlemen. Mesala Kedi lolayla diye bir kanal var. Bir hanım çok güzel anlatmış. Çok iyi düşünmeni ve karar verirsen sokaktan yada veterinerden sahiplenmeni tavsiye ederim.