Kayserisporlu Salih Dursun'dan Kuyt ve Sow'a ağır suçlama

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kayserisporlu futbolcu, Sow'un kendisine "Galatasaray için oynuyorsunuz" dediğini öne sürdü.

[video=youtube;sYahzn2Dt7E]http://www.youtube.com/watch?v=sYahzn2Dt7E[/video]

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
aynı adam maçdan sonra Sowa sarılıp öpüşüp tokalaşıyor.
adama demezlermi, madem haksız şekilde itham edildin, seni bu şekilde itham eden adama niye sarıldın?
ayrıca mücadelenize birşey demiyorum ama o kadar tekme tokat neydi?

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
O'nu bilmem ama Canerin yaptığı gercekden sportmenliğe aykırı arkdan adam yumruk vurması yürekli hakem olsaydı 2 defa caneri atardı bizdede engin öyle engin yaptığı hareketlerden dolayı cekiyor böyle futbolcular takımlarada zarar veriyor

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
O'nu bilmem ama Canerin yaptığı gercekden sportmenliğe aykırı arkdan adam yumruk vurması yürekli hakem olsaydı 2 defa caneri atardı bizdede engin öyle engin yaptığı hareketlerden dolayı cekiyor böyle futbolcular takımlarada zarar veriyor

Caner haksız yere atılırkende keşke bu kadar duyarlı olsaydınız. o kadar tekme tokadı bende yesem halı sahada bende tepki veririm normaldir.

Not: Gençlerbirliği değil Kayserispor olcaktı :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Caner haksız yere atılırkende keşke bu kadar duyarlı olsaydınız. o kadar tekme tokadı bende yesem halı sahada bende tepki veririm normaldir.

Not: Gençlerbirliği değil Kayserispor olcaktı :D

evet genclerin haberini okurken kafam oraya giti uyarı icin saol

Hocam oyun icinde sert müdahaller olur bunun kararında hakem verir ama caner olayı başka orta sahada salih direk tekmeyle ucuyor caner yapılan birşey yoktu zaten gireli 2 dakika olmuştu caner ilk faul sert yaptı salih ucan tekme girdi sonra tartışma cıktı ortamı gerdi KHIZANISHVILI geldi canere tepki gösterdi ondan sonraki caner harekekleri savunalacak değil

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
konuşmalar bak vay yavrum vay..sen şampiyonluk ne demek biliyor musunda ? böyle konuşuyorsun..

bu arada keşke süperligde 16 takımın Fenerbahçeye karşı sanki yenen şampiyon olacakmış gibi tüm güçleriyle oynarken neden kalan 1 takıma karşı ayakları nere basamaz bir şekilde oynuyor onuda çözmüş değilim.Dün gsnin attığı golü biz atsaydık 3 temmuz 2013 sabahı gene suçluyduk!

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
evet genclerin haberini okurken kafam oraya giti uyarı icin saol

Hocam oyun icinde sert müdahaller olur bunun kararında hakem verir ama caner olayı başka orta sahada salih direk tekmeyle ucuyor caner yapılan birşey yoktu zaten gireli 2 dakika olmuştu caner ilk faul sert yaptı salih ucan tekme girdi sonra tartışma cıktı ortamı gerdi KHIZANISHVILI gelidi canere tepki caner ondan sonraki caner harekekleri savunalacak değil

Caneri savunmuyorum ama adam oyuna girer girmez bu şekilde bir hareket yapmasının mutlaka bir nedeni vardır. sonuçta ben maçı tv den izledim ben bile sinir oldum kayserili topçuların sert hareketlerine. Canerde hem bir taraftar olarak hemde bir futbolcu olarak sinirlenip sert başlamış olabilir. Kayserililer neyin sertliğinde idi onu anlamadım sadece.

ayrıca dün gs nin attığı golü biz ataydık ve şampiyon olaydık şuan hata yapan oyuncu şikeciydi yada biz satın almıştık :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Mehmet topal da yapılan sert müdaheller var tam izlemedim macı özetlerden evet sertlik var ama her iki takımda sert oynadı birde uefa macı öncesi gerek yok böyle şeylere yani hangi takım futbolcuları olursa olsun sert oynamaya calışırken kendini bile sakatlaya biliyorlar bence gerek yok böyle şeylere

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
herzaman eleştirilirdi..

neden kimse çıkıp açık açık konuşmuyor diye...

buyrun çıktı , kıvırmadan, kem küm etmeden , hakaret etmeden konuştu...

aslında çok güzel şeyler soyledi ama klasik olan konuyu dağıtma olayı fanatizme taşıma sevdamız yüzünden güme gidiyor..

misal konuşmasında, "hakemler bize saygı göstermeli ki biz de onlara saygı gösterelim " mealinde birşeyler soyledi..

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Caner'in durumuna sözüm yok, yaptığı hareket yanlışdı,

Nedense Fenerbahçe maçlarından sonra Fenerbahçeli futbolculara sarılanlar, el sıkışanlar 15 dakika sonra bir u dönüşü ile ilginç iddalar ortaya atıyor.
o futbolcu maç bittiğinde gitti Sow'a sarıldı, şimdi gelmiş neler söylüyor. bana pek inandırıcı gelmedi.

Ayrıca [MENTION=70290]Genero[/MENTION] kardeşime katılıyorum, Galatasaray'ın attığı golü biz atsaydık, ertesi sabah savcılar polisler kapımızdaydı, ve bütün medya da ayağı kayan futbolcunun para sayma görüntülerini yayınlanıyor olurdu.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
herzaman eleştirilirdi..

neden kimse çıkıp açık açık konuşmuyor diye...

buyrun çıktı , kıvırmadan, kem küm etmeden , hakaret etmeden konuştu...

aslında çok güzel şeyler soyledi ama klasik olan konuyu dağıtma olayı fanatizme taşıma sevdamız yüzünden güme gidiyor..

misal konuşmasında, "hakemler bize saygı göstermeli ki biz de onlara saygı gösterelim " mealinde birşeyler soyledi..

Kesinlik katılıyorum sana hakemlerle ilgili yorumu bence cok iyidi doğruları söyledi hakemle ilgili ama TFF işine gelmez cocuk ceza alır

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hadi penaltı pozisyonu neyse verilmese de olur verilse de ama Canerin kesin atılması lazımdı. hatta federasyon ceza vermeli bence.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
caner eskişehirspor maçında akaminkoya iki kez üst üste hakemin gözünün önünde tekme attı daha sonra ki maçlarda el kol hareketleri ve ağzından okunabilen bariz küfürleri ekrana yansıdı bu hafta attığı dirsek bir sürü kişiyi itip kakma vs. bir futbolcu sürekli bunları yapıyorsa eğer ortada bir sorun var demektir kafanızı kuma gömmeyin lütfen! akaminkoya diye bi kaç defa okuyunca acayip şeyler geldi aklıma neyse :D :D

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hadi penaltı pozisyonu neyse verilmese de olur verilse de ama Canerin kesin atılması lazımdı. hatta federasyon ceza vermeli bence.

ya ne verilmese olur neyin kafası adam elini uzatıyor topu kesmek için net penaltıydı...

haklısın keşke direk kırmızı ile atsa idi hatta federasyon ceza verse keşke canere şöyle 10-11 hafta bizde rahatlasak.Şahsen kendi görüşüm caner Fenerbahçeye yakışmayan bir oyuncu katkısından çok zararı var ve karakter olarak 0

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ya ne verilmese olur neyin kafası adam elini uzatıyor topu kesmek için net penaltıydı...

haklısın keşke direk kırmızı ile atsa idi hatta federasyon ceza verse keşke canere şöyle 10-11 hafta bizde rahatlasak.Şahsen kendi görüşüm caner Fenerbahçeye yakışmayan bir oyuncu katkısından çok zararı var ve karakter olarak 0

kafası falan yok orda vermese kimse de bişey diyemezdi verdi yine bence kimse bişey diyemez öle bi pozisyondu bana göre evet eli uzatıyo ama topa dokunup dokunmagı bence mechul anlasılmıyor...

canen konusunda tamamiyle hem fikiriz hangi takımda olursa olsun futbol da çirkef adam istemıyorum ben ornekler cogaltılabılır...