Kayıt İçin Yardım

maryo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:yes::)sevgili arkadaşlar .intrnetten online izledigim iki dizi var.bu dizileri cd veya dvd ye aktarmak istiyorum.ne yapmam gerekiyor.spartaküs.12 bölüm
roma. 25 bölüm.yaklaşık 50 şer dakikalık.bana bilgi verirseniz memnun olacagım.fakat benim anlayabilecegim şekilde.nette fazla tecrübem yoktur.sizler kadar tecrübeli olmam mümkün degil.50 yaşında başladım bu aletle ugraşmaya.
hepinize sevgiler ve saygılar

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Selamlar

Acikcasi benim tavsiyem dizileri online olarak izlemek yerine , download etmenizdir ( Kalite acisindan ). Ama izlerken download etmek ve sonra kaydetmek istiyorsaniz o islemi yapan ufak programlar var. Google dan aratip bulabilirsiniz.

Download ettikten sonra , herhangi bir cd-dvd yazma programi (Windows un kendi programi mevcuttur) ile Cd yada Dvd ye kaydedebilirsiniz.

Islem sirasi bu sekilde. Herhangi bir noktada yardim lazim olursa , net olarak sorarsaniz daha iyi olur
Kolay gelsin

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Size internet download manager (indirmek için tıkla) adlı programı hemen önermek istiyorum, online olarak izlediğiniz dizileri kayıt etmek yerine video'nun üzerine gelin ve videonun sağ üst köşesinde çıkan videoyu indir bağlantısı ile bilgisayarınıza sorunsuzca indirin.

Not: Hatırladığım kadarıyla bu video indirme olayı chrome, opera, safari gibi browserlarda çalışmıyor.
Firefox ve Internet Explorer ile sorunsuz çalışıyor.

Teşekkürler.