Kavgayı ayırmak isterken öldürüldü!

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Kemaliye Mahallesi Muammer Sencer Caddesi'nde aralarında husumet bulunan iki grup arasında kavga çıktı. Kavgada E.A. (18) ile karşı grupta bulunan U.K. birbirlerine bıçakla saldırdı.

Bu sırada E.A. kavgayı ayırmaya çalışan arkadaşı Kadir Kartal'ı (18) kalbinden bıçakladı. Yaralanan Kartal, ambulansla Hendek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, ardından da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Kartal, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Kartal'ın cesedi otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Öte yandan kavgada hafif şekilde yaralanan E.A. ile U.K. polis tarafından gözaltına alındı. E.A.'nın emniyetteki sorgusunda arkadaşını kazayla bıçakladığını söylediği öğrenildi.

Adliyeye sevk edilen E.A. tutuklandı.

Kaynak

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bırakıcaksın ne halleri varsa görsünler. zaten normalde de dayağı hep ayırmak isteyenler yerler arada

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Hayatta ayırmam, bana ne...

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
el için yanma nar'e yak çubuğunu keyfini are eski bir söz başkası için ateşte yanma yak çubuğunuda keyfine bak diyor.
Mecbur kalmadıkça seyirci takılmakta fayda var

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
sokaklar serseri kaynıyor ne yazık ki ergenler dünyayı kendilerinin sanıyor eğitim şart.