Öneri Katlanır Bisiklet Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Teknoloji soran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar hemen konuya geçiyorum benim 3100 tlye kadar bütçem varda önerebileceğiniz katlanır bisiklet var mı şimdiden teşekkürler ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Arabada yada otobüste taşımak istersen tekerleği küçük modellere bak. :)

tekerleği büyük olanlar evde fazla yer kaplamasın amaçlı oluyor genelde.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Söz konusu alacağınız bisikleti tam olarak ne anlamda kullanacaksınız. İşi gidip gelme için ise tamam, ancak aktivite için alacaksanız tavsiye etmem. :)

Düzenleme : Katlanır bisiklet için Carraro Flexi modellerini öneririm.

Reaksiyon puanı
3,027
Kron Fold 3.0 alabilirsin. Yalnız, katlanabilir bisikletler genelde işe gidip gelmek için kullanılıyor. İşe ya da okula gidiyorsan, eline alıp otobüse binebileceğin bir şey arıyorsan güzeller ancak normal bir kullanıcının katlanabilir alması doğru değil.

Teknoloji soran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Söz konusu alacağınız bisikleti tam olarak ne anlamda kullanacaksınız. İşi gidip gelme için ise tamam, ancak aktivite için alacaksanız tavsiye etmem. :)

Düzenleme : Katlanır bisiklet için Carraro Flexi modellerini öneririm.
Abi genellikle aktivite olucak sadece yol şehir içi düşünmüyorum yani hep de topram olmuycak hafta sonları arada biR

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Abi genellikle aktivite olucak sadece yol şehir içi düşünmüyorum yani hep de topram olmuycak hafta sonları arada biR
Arkadaşların ile aktiviteye katılacaksan eğer aralarında en yorulan sen olursun söylemek isterim. Tekerleklerinin boyutu ufak olacağı için en fazla pedal çevirenlerin arasına girebilirsin. :)

Ancak ben bunu sadece işe gidip geleceğim; asansöre, metroya, dolmuşa vs. bineceğim arada diyorsan tamam alabilirsin katlanabilir bisiklet. Aktivite yapacağım; dağa, bayıra vs. arkadaşlarımla gezeceğim dersen işin çok zor olur.

Teknoloji soran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşların ile aktiviteye katılacaksan eğer aralarında en yorulan sen olursun söylemek isterim. Tekerleklerinin boyutu ufak olacağı için en fazla pedal çevirenlerin arasına girebilirsin. :)

Ancak ben bunu sadece işe gidip geleceğim; asansöre, metroya, dolmuşa vs. bineceğim arada diyorsan tamam alabilirsin katlanabilir bisiklet. Aktivite yapacağım; dağa, bayıra vs. arkadaşlarımla gezeceğim dersen işin çok zor olur.
Evet doğrudur haklısın abi ben zaten öyle çok dağda kullanmak için değil de böyle şimdi dershaneye falan gidicem arada bir böyle kampa gidiyoruz o zaman da götürürüm belki diye düşünmüştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ümit markasını önerir misiniz

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Deniz kenarında falan sürülmez mi ?
Tekerleği varsa her türlü sürülür. Arkadaşlar işin derinliklerine inmeyi seviyorlar :D Amaç keyif almaksa rahatça alıp kullanabilirsin. Gerisini düşünme Hayırlı olsun.

Önerilen bisikletlerde baya güzel. Sevdim ya :D