Katil Benim

Bu konuyu okuyanlar

cambazz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir akşam patronum evimne yemeğe gittim.Oturduk yemek yedik sohbet ettik.Bir ara wc ye çıkıyorum diye odadan ayrıldım.Wc den çıkarken o zavallı kurbanım olan hamsterı görmedim.Ve işte o an!! Ayağımı dışarı attığımda cırt bi ses geldi.O anda gerçekten çok korkmuştum.Yere baktığımda kendinden geçmiş bir canlı gördüm.O anda hapı yuttuğumu anladım.Ve zavallı hamster hayata gözlerini yummuştu.İçeri gittiğimde patronum yüzümdeki ifadenin değiştiğini anlamıştı.Ne oldu diye tam soracakken oğlu baba hamster Jenny (hamster)öldü dedi.Ben o anda görmedim dedim ve işim çıktı diyerekten ewden çıktım.
Ertesi gün oğlu hamsterın naşını kaldırmak üzere ofise geldi ve büyük bir hüzüntüyle hamstere gömdük.O günden beri patronla aram iyi olmadı.
Patronum İlker Bey burda sizden tekrar özür dilemekteyim.

Böle bişey sizin başınıza gelseydi napardınız??

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Klozete atıp sifonu çekseydin ya (&) :#

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
hahaha :D bence en kısa zamanda iş değiştir. Bu olay asla unutulmayacak türden hocam.

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kafana takma aynısı benım bır arkadasımın basına geldı olur boyle vakalar allah rahmet eylesın ne dıyelım kotu bır son :(

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
benim bir husky vardı o zaman çok küçüktü. elimizden kaçtı caddeye girdi. üzerinden bir minibüs geçti. kardeşimle beraber köpeği bir kenara bırakıp, minibüsteki şoförü indirip dövdük.

allah'tan köpeğe bir şey olmadı. ben de hayret ettim nası oldu da bişe olmadı o köpeğe diye.

demek isteyeceğim olay da şu; hayvan sevgisi insana türlü türlü şeyler yaptırabiliyor.

LoneLyBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin açından çok üzüldüm kardeşim istemedende olsa bir komadi yaratmışsın :) ;D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
:D :D :D :D :D :D %( %( %(

Gülümmi aglımmı karar veremedim...

Ama evdede hamster beslenmezkı hiç sevmem...nefret ederım !!!

İyi yapmısın ezmişin...ama senınde ezdikten sonra hamsterı ortada bırakman ayrı bi traji komedı

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Muhasebeye git, kessinler hesabını, yapacak hiç bi' şey yok. Patronun oğlu bide yani !