Kaspersky Türkiye Artık Sahipsiz

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Kaspersky Türkiye Artık Sahipsiz

Türkiye'nin en çok satan güvenlik yazılımlardan biri olan Kaspersky'e bir haller oldu. Türkiye Genel müdürü ile yollarını ayıran ve farklı bir ülkeye bağlanan Kaspersky Türkiye, ülkemizden çekiliyor mu?

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Türkiye'de lisanslı ürün satmak gerçekten zor , haksızlık yapmışlar bence.Türkiye'den ne getirirsek kardır diye düşünmeleri lazımdı.

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
kaspersky alacaktım vazgeçtim ozaman

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Murat Bey çok başarılıydı. Kaspersky, nerden nereye geldi? Önceleri adı sadece crack sitelerinde bilinirken, şimdi her teknoloji mağazasında Kaspersky kutusu görüyorsunuz. Yazılımın yeni sürümü çıkar çıkmaz, anında Türkçeleştiriliyor. Murat Bey'e teşekkür etmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok sanırım. Ama ben bu Eugene'i yine yakalarım CeBIT Hannover'de nasıl olsa :D umarım asistanı da orada olur.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Valla lisanslı ürün almak artık zor değil. Media Mark larda KİS 2011 29 TL ye satılıyor. 31 Marta kadar geçerli.

29 lira için niye korsana bulaşayım. Gider alırım. Herkesede tavsiye ederim.

Türkiye bürosunun kapanmasınada üzüldüm ama bunda korsan baya bi etkilidir gibime geliyor.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Dün Gaziantep SankoPark'ta gezerken TeknoSa'ya geçtim. 3 pc 1 yıl lisans kutusu vardı %51 indirimli. Ki gerçekten indirimli :)

Aldım 3 ortak 1 sene kullanacağız. 70 lira tuttu bu arada :)

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Benim anlamadığım durum şu. Ülkemize kim gelse "Çok genç nüfusunuz var, Ülkenizde feci bir potansiyel var" diyorlar. Herkes yatırım yapalım diyor. Sonra bir bakıyorsunuz bizi Arap ülkesi olarak görüyorlar. Dubai'deki ofislere bağlıyorlar. Dubai deki ofislerde Mısır, Tunuz, Libya ve Afrika ülkeleri ile aynı kefeye koyuyorlar.
Bu sizleri çok etkilemez belki. Ama uluslararası toplantılara gittiğimizde bunu çok iyi anlıyoruz. Avrupa ülkeleri ile sizleri kıyaslamıyorlar. Dolaysıyla çok da ciddiye almıyorlar.
Türkiye'de bir ofisin olması çok önemli. Adamlar kendi ülkemize yatırım yapmıyorsa, insanlarımıza iş imkanı sağlamıyorsa neden ben bu markayı tercih edeyim ki? Gerçekten üzücü bir durum. Nasıl olsa satıyoruz, yatırıma ne gerek var zihniyeti kaynaklarımızın dışarıya aktarılmasından başka bir şey değil.
Yakında Türkçe dil desteğini kaldırırlarsa hiç şaşırmam...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Arap ulkeleri boyle karismisken Turkiye ofisini kapamak resmen sacmalik. Bir diger ilginc notu da ben vereyim Eco; Norton'un da Turkiye ofisi yok ve dogrudan İsrail'e bagli diye biliyorum.

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Arap ulkeleri boyle karismisken Turkiye ofisini kapamak resmen sacmalik. Bir diger ilginc notu da ben vereyim Eco; Norton'un da Turkiye ofisi yok ve dogrudan İsrail'e bagli diye biliyorum.
ben de bu nortonda neden içime sinmeyen açıklanamayan kin ve nefret duyguları var diyordum. lanet norton.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Symantec'in Türkiye ofisi var ama teknik destek olarak faal mi bilemiyorum?

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
galiba helyumda işi bıraktı gibi duyum var.doğrumu bilmiyorum.zaten kis 11 w7 de format atmama neden olmuştu.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
sanıyorum 2 gün sonra bir basın açıklaması olacak. vay be :) ne haber yaptın eco :D ortalık karıştı.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Kaspersky iyidi almayı düşünüyodum ama şimdi bu haberden sonra vazgeçiyorum :)

Son mesajlar