Kaspersky Internet Security 2011 (1 yıl lisans) Bedava

Bu konuyu okuyanlar

ekopc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dostum lisansınız geçerliyse adım adım şu yolu takip edebilirsiniz.kurdugunuz sürümü tamemen kaldırın.

1) http://www.fileden.com/files/2008/7/28/2022950/cbi.rar dan bize grekli olan çince sürümün lisansından yetkılı olan cbi.dll dosyasını indiriyoruz.bana güvenmessenız ilk önce kis 2011 çince sürümü deneme olarak bılgısayarınızakurunuz.kurduktan sonra program files/kaspersky klasorunun içinde cbi.dll dosyası olacak.onu kopylayarak daha sonra kullanılmak üzere bir yere alıyoruz ve saklıyoruz.(cbi.dll kasperskynın çin versiyonun lisansından sorumlu dosyadır ve kis in orjinal dosyasıdır.)daha sonra kis çinceyi bilgisayarımızdan iyi bir şekilde kaldırıyoruz.cbi.dll dosyası bize lazım olan şey kaspersky çinceyi onun için kurduk.cbi.dll bir yerde saklıyoruz çünkü gerekli dosya.
geri kalanda
http://megaswf.com/serve/72054/ daki videoda anlatılmıstır.

çok sagol tşk ederim şimdi oldu....

---------- Post added at 09:15 ---------- Previous post was at 09:13 ----------

109 no mesajdaki yolu izlerken regedit i çalıştırıp buraya gelin "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protecte d\AVP11\environment"

Localization = "zh-Hans-CN" değerini "tr" değerini girerken hata veriyor.Yani değr değişmiyor. Nasıl sorunu Çözebiliriz? Bu dğeri değiştirirken KİS açık mı olcak tamamen kapalı mı?
bunlara hiç gerek yok en güzeli bu.
quote_icon.png
mühendis Nickli Üyeden Alıntı
dostum lisansınız geçerliyse adım adım şu yolu takip edebilirsiniz.kurdugunuz sürümü tamemen kaldırın.

1) http://www.fileden.com/files/2008/7/28/2022950/cbi.rar dan bize grekli olan çince sürümün lisansından yetkılı olan cbi.dll dosyasını indiriyoruz.bana güvenmessenız ilk önce kis 2011 çince sürümü deneme olarak bılgısayarınızakurunuz.kurduktan sonra program files/kaspersky klasorunun içinde cbi.dll dosyası olacak.onu kopylayarak daha sonra kullanılmak üzere bir yere alıyoruz ve saklıyoruz.(cbi.dll kasperskynın çin versiyonun lisansından sorumlu dosyadır ve kis in orjinal dosyasıdır.)daha sonra kis çinceyi bilgisayarımızdan iyi bir şekilde kaldırıyoruz.cbi.dll dosyası bize lazım olan şey kaspersky çinceyi onun için kurduk.cbi.dll bir yerde saklıyoruz çünkü gerekli dosya.
geri kalanda
http://megaswf.com/serve/72054/ daki videoda anlatılmıstır.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Evet değiniz yolla oldu. Ama lisansı kabul etmiyor. Verilen hata şu: Bu kodla yapılabilecek etkinleştirme sayısı aşıldı.

Buda şu demek ya bir kodla bir kez aktivasyon yapabiliyorsunuz, ya da aynı kodu başkalarına da vermiş. Zira ben Çince versiyonunda aynı kodu aktivite etim ve 2 gün kulandım. Sonra ne Çince, nede Türkçeye çevrilmiş sürümlerinde bu lisansı kabul edilmedi.

Deneme amaçlı aktivasyonu yapılmamış bir kod girdiğimde ise "Etkinleştirme kodu bu bölgede geçersizdir" hatası veriyor. Yine deneme amaçlı rast gele bir kod girdiğimde ise "girilen etkinleştirme kodu yanlış. Lütfen kodun doğru girildiğinden emin olun" uyarısı veriyor. (Bunu key’in doğruluğunu teyit etmek için yaptım)

Yani anladığım kadarıyla PC'nizi formatlar ya da KİS’i kaldırıp yeniden yüklerseniz "Bu kodla yapılabilecek etkinleştirme sayısı aşıldı." şeklinde bir uyarı alabilir ve aktivasyon işlemini gerçekleştiremeyebilirisiniz. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum? Uzman olan arkadaşlarımız bu konuda daha iyi yardımcı olacaktır.

Bu arada eğer elinde fazladan "kullanılabilir" key varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet değiniz yolla oldu. Ama lisansı kabul etmiyor. Verilen hata şu: Bu kodla yapılabilecek etkinleştirme sayısı aşıldı.

Buda şu demek ya bir kodla bir kez aktivasyon yapabiliyorsunuz, ya da aynı kodu başkalarına da vermiş. Zira ben Çince versiyonunda aynı kodu aktivite etim ve 2 gün kulandım. Sonra ne Çince, nede Türkçeye çevrilmiş sürümlerinde bu lisansı kabul edilmedi.

Deneme amaçlı aktivasyonu yapılmamış bir kod girdiğimde ise "Etkinleştirme kodu bu bölgede geçersizdir" hatası veriyor. Yine deneme amaçlı rast gele bir kod girdiğimde ise "girilen etkinleştirme kodu yanlış. Lütfen kodun doğru girildiğinden emin olun" uyarısı veriyor. (Bunu key’in doğruluğunu teyit etmek için yaptım)

Yani anladığım kadarıyla PC'nizi formatlar ya da KİS’i kaldırıp yeniden yüklerseniz "Bu kodla yapılabilecek etkinleştirme sayısı aşıldı." şeklinde bir uyarı alabilir ve aktivasyon işlemini gerçekleştiremeyebilirisiniz. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum? Uzman olan arkadaşlarımız bu konuda daha iyi yardımcı olacaktır.

Bu arada eğer elinde fazladan "kullanılabilir" key varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

bilgisayara önceden kurdugunuz için dosya kalıntılarından oluyor olabilir.en güzeli format atıp temiz bir sekilde kurmak ama siz bilirsiniz.

Reaksiyon puanı
2,146
Etkinleştirme sadece 1 kere değil sanırım tam olarak kaç bilmiyorum ama 3 4 olabilir. Ben kendi kullandığımı kimisine verdim çalıştı kimisine verdim etkinleştirme sayısı aşıldı dedi. Farklı keyler tabi bunlar aynı keyi iki kişiye vermedim.

Cem Uğur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimseye tavsiye etmem. Özellikle ve özellikle sistem özellikleri düşük olanlara. Sakın yüklemeyin. Açılışta çok kasma yapar ve zor açılır bilgisayar.

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kimseye tavsiye etmem. Özellikle ve özellikle sistem özellikleri düşük olanlara. Sakın yüklemeyin. Açılışta çok kasma yapar ve zor açılır bilgisayar.
dostum netbook larda bile kullanılabılıyor.ben arkadasımın mini netbook a yükledim.hiçbir kasma falan yok.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Şu halde PC'yi iyice bir formatlayıp KEY'i yeniden denemek gerekir. Eğer çalışırsa Çinliler beni hayal kırıklığına uğratacak. :D Onla hakkında yanlış düşünmüş olacağım. Adamların her şeyi 2-3 günlük, key’leri bile:D

ekopc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şu halde PC'yi iyice bir formatlayıp KEY'i yeniden denemek gerekir. Eğer çalışırsa Çinliler beni hayal kırıklığına uğratacak. :D Onla hakkında yanlış düşünmüş olacağım. Adamların her şeyi 2-3 günlük, key’leri bile:D
ben kurdum key aldım sorunsuz çakıştı fakat yegenimic pc kaspersk 2011 tr kurduk ona uyguladığımzda lisans hatası verdi
deneme sürümünü kurup cbi.dll kasperskynın
çin versiyonun lisansından sorumlu dosyadır ve kis in orjinal dosyasıdır dosyayı koplayıp yapışdırdım günçelledi yeniden açıldıgında kaspersky 2011 lisans hatası verdi çözemedim gitti .
Ama suanda benim pc'de çalışıyor yegenimin pc' de çalışmadı iki sininde işletim sistemi xp sp3

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben kurdum key aldım sorunsuz çakıştı fakat yegenimic pc kaspersk 2011 tr kurduk ona uyguladığımzda lisans hatası verdi
deneme sürümünü kurup cbi.dll kasperskynın
çin versiyonun lisansından sorumlu dosyadır ve kis in orjinal dosyasıdır dosyayı koplayıp yapışdırdım günçelledi yeniden açıldıgında kaspersky 2011 lisans hatası verdi çözemedim gitti .
Ama suanda benim pc'de çalışıyor yegenimin pc' de çalışmadı iki sininde işletim sistemi xp sp3
peki çin cbi.dll dosyasını yapıstırdıktan sonra.kasperky turkçenın cbi.dll dosyasını sildinizmi?dogru yaptıysanız galiba etkınlestırme sınırı var key i. bir süre denemeden sonra key iptal oluyor sanırım.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
İsteyen olursa Eset 4 1 yıllık lisanslarıyla birlikte verebilirim özelden ulaşın dermiişimmmm :D :D :D :D

ekopc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
peki çin cbi.dll dosyasını yapıstırdıktan sonra.kasperky turkçenın cbi.dll dosyasını sildinizmi?dogru yaptıysanız galiba etkınlestırme sınırı var key i. bir süre denemeden sonra key iptal oluyor sanırım.
turkçenın cbi.dll dosyasının adını degiştirdim lisans girmeden yeniden başlattıgımızda lisan hata kaspersky yeniden kurun diyor

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
turkçenın cbi.dll dosyasının adını degiştirdim lisans girmeden yeniden başlattıgımızda lisan hata kaspersky yeniden kurun diyor

Ben de bu yöntemle yapmayı denedim. Lisansı kabul etti. Ama bilgisayar başladığında güncelleme kapalıydı. Yeniden kurun, yükleyin uyarısı vardı "fix it" bölümünde de. Sürüm 11.0.2.256.

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hocam ilk bas turkçe sürümü kuracak ,deneme sürümünü etkınlestireceksin.sakın sonra güncelleme.sonra daha önce paylastıgım video da kendini korumayı devre dısı bırakacaksın.bıraktıktan sonra kaspersky i kapatmamalısın çalısır durumda olmalı.daha sonra cbi.dll dosyasını yapıstırıp,türkçe cbi.dll dosyasının adını degıstır ve ya silmelisin.cbi.dll dosyasını yapıstırdıktan sonra bılgısayarı açıp kapatmıyacaksın.güncellestirme yapacaksın.yaklasık 30mb sürecek.güncelleme bittikten sonra.bilgisayarı yenıden baslatın,sonra kendini korumayı etkınlestırın.bu işlemleri dogru yaptıgınız taktirde kasperky nın rresmi sitesinden indirdıgımız turkçe KİS2011 i 1 sene yasal bir sekılde kullabileceksiniz.

fearhero

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yasal ve tam sürüm isteyen arkadaşlar bu haber sitesi okurlarına kaspersky internet security 2011 ücretsiz veriyor.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Sanırım yeniden key veriyorlar:) HEmen Kapın(hoş ben hala alamadım:()

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
cbi.dll dosyası ile bu gün denedim lisans bu bölge için gecerli değil die uyarı verdi.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Peki diğer yöntemle oluyor mu?

Braveheart valla eskisi gibi hala güvenlik kodunu yazdıktan sonrası gelmiyor uyarı veriyor hoop diye :)

Yanılmıyorsam kampanya bittiğinde farklı bir sayfa açılıyordu. Şimdi yine kampanyanın olduğu sayfa açılıyor. Üstelik resimli açıklamasıyla birlikte. Demek ki kampanya yeniden başladı.Verilen Hata konusuna gelince; Hatayı Türkçeye çevirdim, anladığım kadarıyla artık her ülkeye lisans vermiyorlar. Bazı ülkeler kapsam dışı kalmış.:)

Reaksiyon puanı
2,146
Zaten hata oydu, sayfa hep açılıyordu. Sen hangi hatadan söz ediyorsun anlamadım neyse :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
daha önce aktive etmiştim bu yöntem neden işe yaramadı anlamadım ama cep tlf hattı üzerinden baglı iken aktive etmeyi denemiştim ondan olabilir eve gidince adsl ile deneyeyim :)

yok bu adls ilede olmadı ama 12 gün kalmış olan deneme sürümü 30 oldu yine :D

askmilitani38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar site hala açık görünüyor ama ben alamadım kaç gündür deniyorum son bi kaç gündür alan varmı acaba

ekopc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cbi.dll dosyası ile bu gün denedim lisans bu bölge için gecerli değil die uyarı verdi.

Aynı hata bendede var.........

Reaksiyon puanı
2,146
Sadece Çin'den alabilirsiniz arkadaşlar.

Şu elinde key olupda cbi.dll dosyasıyla halletmeye çalışan ve hata alan arkadaşlar, çince yükleyip türkçeye çevirmeyi yani ilk yöntemi denediniz de yine olmuyor mu?

ekopc

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Şu elinde key olupda cbi.dll dosyasıyla halletmeye çalışan ve hata alan arkadaşlar, çince yükleyip türkçeye çevirmeyi yani ilk yöntemi denediniz de yine olmuyor mu?

Evet türkçeye cevirmeyi denedim ondada lisans hatası verdi....
çinçe olursa bir sorun yok çalışıyor en yaptım yine lisans hatası verdi.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201

açıkcası bunu deneyip riske atmadım olayı 30 gün kullanayım sonrasında o yöntemi deneyeceğim.

Reaksiyon puanı
2,146
Keyi 7 gün içinde aktifleştirmek gerekiyor diyorlardı ama :)

Eğer lisansı çince sürüme de kabul ettiremiyorsanız geçmiş olsun malesef.