Yardım Kaspersky HackTool isminde bir virüs buldu

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustMbappe7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba. Bilgisayarıma arkadaşım ile Crack Filmora X indirmiştik. İlk tam tarama yaptığımda Kaspersky bir sorun bulmadı, dosyaları kendi elimle dahil taradım dosyasını vs. Pc de bir yavaşlama vs. de yoktu. Tarama yaparken sorun bulmuş, sonra gördüm. Hacktool diyordu ve Filmora yazıyordu. Gördüğüm anda Filmorayı sildim Helper'ı dahil. + Kaspersky'dan sil dedim. Virüs silinmiş midir? Tam tarama yaptırıyorum şuanda ve ek olarak Benim şifrelerimin bulunduğu bir metin belgem var orayıda açtığım olmuştu o program yüklüyken o şifrelerimi değiştirmeme gerek var mı? Bir korku sardı şifreler deyince beni.

drake_reyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bendede Windows Defender bulmuştu aynısını.
Silememiştim ellemedim hala duruyor ?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
12. Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi,sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Forumda korsan yazılım,oyun vb. hakkındaki teknik sorunlar hakkında yardım istemek yasaktır. Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır. Online oyunlarda ban hakkında çözüm, rehber vb. konular açmak, bu tür sorunlar hakkında yöntem vb. gibi bilgiler vererek yardım etmek yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar