Kaspersky 2012'den görüntüler

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
doğrudur abi :) ben 2007 kullanıyom :)

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:10 ----------

office 2010 cracklede göreyimmm
smiles17.gif

doğrudur abi :) ben 2007 kullanıyom :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
herkes temayı beğenmiş ama ben de temayı beğenmedim :)

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ben gene az ve öz konuscam zaten tum testlerde aynısını soyluyor NORTON kolay gelsın

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
135
KASPERSKY 2012'den İLK GÖRÜNTÜLER

ANTİVİRÜS YAZILIMINDA DÜNYA LİDERİ KASPERSKY, YENİ SİLAHIYLA VE 91 GÜNLÜK ÜCRETSİZ KULLANIM ŞANSI İLE SİZLERE MERHABA DİYOR.

Kaspersky Internet Security 2012, Internette tam güvenli olmanızı sağlayan herşeye sahiptir. Hem size hem ailenize; çalışırken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinde ve hatta çevirimiçi oyun dünyasında bile kesintisiz güvenlik sağlar.
Kaspersky Internet Security 2012 ile tüm tehditlerin önünde durun!

- Kaspersky Internet Security 2012 sayısız yeni ve geliştirilmiş eşsiz koruma teknolojileri ile bilgisayarları ve laptopları en yeni tehditlere karşı koruma fırsatı sunar:
- Risk- tabanlı Uygulama Kontrol sayesinde sistem kaynaklarına erişim hakkını ve hassas bilgilere Internetten erişim hakkını denetler.
- Sistem İzleyicisi Sezgisel-tabanlı olarak şüpheli programları izler, analiz eder, kaydeder ve engeller.
- Güvenli gezinme modu ile uygulamalar ve web sitelerine risksiz erişim
- Kurtarma CD'si.
- Web siteleri için güvenli çalışma modu ile çevirimiçi bankacılık gibi diğer aktivitelerde oluşabilecek yüksek kimlik hırsızlığı riskini ortadan kaldırır.
- Geliştirilmiş zararlı yazılımdan koruma teknolojisi ile etkilenmiş PC'lerin temizlenmesine yardımcı olur
- Yeni Sistem İzleyisi teknolojisi ile kötü amaçlı programın eylemleri, ürünün nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak otomatik olarak veya kullanıcının izniyle iptal edilir.
- Güvenli gezinme teknolojisi kullanıcıya bir kaynağın güvenilirlik durumu konusunda bilgi verir ve şüpheli sitelere erişimi engeller.

Kurulum tamamlandıktan sonra Kaspersky Internet Security 2012 başlatın. Lisanslama işlemi olarak trial seçeneğini seçin ve active edin böylece 91 gün yasal kullanıma ulaşacaksınız.

Kis-2012-Screenshot-1.png

Kis-2012-Screenshot-2.png

Kis-2012-Screenshot-3.png

Kis-2012-Screenshot-4.png

Kis-2012-Screenshot-5.png

wol_error.gif

Kis-2012-Screenshot-6.png

wol_error.gif

Kis-2012-Screenshot-7.png

wol_error.gif

Kis-2012-Screenshot-8.png

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
teşekkürler Harbikız araştırmacı birisin bilirim seni :)
gerçekten güzel bir paylaşım olmuş..

umarım kaspersky yeni versiyonunda görselliği kadar sistem kasılmasına ve internet yavaşlamasına çözümler üretir..
kaspersky uzun yıllar test eden biri olarak temennim bu ...

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Ben resimler uzerinden yorum yapmiyorum bir kere oyle bir hata yaptim pisman oldum :)

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba,

Kullanan olursa performans olarak 2011 kıyaslaması yapabilirse çok makbule geçer. Açıkcası görüntüden çok kasma sorunu ne durumda bunu bilmek isterim.

Haber veren arkadaşa teşekkür ederim

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Betayı kullanıyorum bikaç gündür. Ama çok sorunlu. Tavsiye etmem. Windows live mail ve messenger'ı gereksiz yere engelliyo. Bazen kapatmak ya da devre dışı bırakmak da çözüm olmuyor.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Adı üstünde beta silgec normaldir :D

faruk_ozk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her zamanki gibi gene süper olmus Kaspersky hem görsel hemde performans ile bir numara

95toros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer gerekli ayarlamaları yapmazsan 2011 de msn i engelliyor.... Kaspersky in en gıcık yanı paso güncelleme yapması ve her güncellemede nerede ise 1 mb lık olarak yapması.... 2012 ara yüz olarak sade ve güzel olmuş... son olarakta esedle yada nod32 ile kıyaslayanlara hayret ediyorum..... biraz daha tecrübe diyorum....

cahid öz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kıs 2012 aktivasyon sorunu yaşıyorum. zannedersem internet bağlantısı sorunu diyor. ama güncelleştirmeleri yaptı. çok ilginç.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
baska forumlarda okuyorum KASPERSKY PURE koruma yonunden KIS gore cok daha ıyımıs

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
hehe :D katılıyorum.
Teması Daha İyi Olabilirdi. İşin Gerçeği Kaspersky'den Soğudum:glare:

Sizin dediğiniz gibi bir kullanım şekli olsa Avira yazılımını her halde hiç kimse kullanmazdı.En berbat arayüz Avirada.

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Sizin dediğiniz gibi bir kullanım şekli olsa Avira yazılımını her halde hiç kimse kullanmazdı.En berbat arayüz Avirada.

Sistemimde Hiç Avira kullanmadım, o Yüzden Avira Hakkında Yorum Yapmam Doğru Olmaz, ama Kaspersky'ı Kısa Süre Kullandım, 2012 Değil 2022 olsa Bile Kullanmayacağımdan Emin Olabilirsiniz. Pc'yi Fena Halde Yoruyo,Durmadan Soru Soruyo :D vs. Belki Bu Sürümde Çok Çok İyi Olabilir Ama Dediğim Gibi Soğudum:sleep:

necdetakbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
söz konusu olan bir antivirüs proğramı ise bence görsellik son plandadır. bence arayüz ne kadar basit olursa, mesela karantinaya alınan öğelere (mcAfee de yanlışlıkla karantinaya alınan bir öğeyi bir daha bulamamıştım :) ), tarama/koruma ayarlarına ne kadar çabuk ve kolay ulaşabiliyorsanız daha iyidir diye düşünüyorum. bu konuda eset i de kaspersky 2011 i de çok başarılı buluyorum. ancak kaspersky önceki yıllarda yakaladığı güvenilirliği devam ettiremiyor gibi sanki.. örneğin test etmek için KGB isimli bir keylogger i bilgisayarıma yükledim, ancak kaspersky int. sec. yakalayamadı. söz konusu proğramın kurulum dosyasını da ekleyerek konuyu kaspersy in Türkiye temsilcisi ya da distribütörü helyum bilişim e yazdım. özetle ilginize teşekkürler şeklinde bir cevap geldi. kısa sürede güncellemelere eklerler diye düşünüyordum ki aradan 15 gün geçmesine rağmen KGB hala bilgisayarımda çalışmaya devam ediyordu. sonrasında konuyu helyum u atlayarak doğrudan kaspersky e yazdım, cevap bile vermediler.... işin ilginç yanı para verip son 4 yıldır lisanslı kullandığım proğramın yapamadığını süperantispy isimli ücretsiz bir proğram yaptı ve KGB yi etkisiz hale getirdi. 0 gün saldıralarına bile karşı koyabileceğini iddia eden dünyaca ünlü bir antivirüs firmasının ilgisizliği beni hayal kırıklığına uğrattı doğrusu. belki konu dışı oldu, ancak küçük bir ayrıntı olarak paylaşmak istedim.

PESSIMIST03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
söz konusu olan bir antivirüs proğramı ise bence görsellik son plandadır. bence arayüz ne kadar basit olursa, mesela karantinaya alınan öğelere (mcAfee de yanlışlıkla karantinaya alınan bir öğeyi bir daha bulamamıştım :) ), tarama/koruma ayarlarına ne kadar çabuk ve kolay ulaşabiliyorsanız daha iyidir diye düşünüyorum. bu konuda eset i de kaspersky 2011 i de çok başarılı buluyorum. ancak kaspersky önceki yıllarda yakaladığı güvenilirliği devam ettiremiyor gibi sanki.. örneğin test etmek için KGB isimli bir keylogger i bilgisayarıma yükledim, ancak kaspersky int. sec. yakalayamadı. söz konusu proğramın kurulum dosyasını da ekleyerek konuyu kaspersy in Türkiye temsilcisi ya da distribütörü helyum bilişim e yazdım. özetle ilginize teşekkürler şeklinde bir cevap geldi. kısa sürede güncellemelere eklerler diye düşünüyordum ki aradan 15 gün geçmesine rağmen KGB hala bilgisayarımda çalışmaya devam ediyordu. sonrasında konuyu helyum u atlayarak doğrudan kaspersky e yazdım, cevap bile vermediler.... işin ilginç yanı para verip son 4 yıldır lisanslı kullandığım proğramın yapamadığını süperantispy isimli ücretsiz bir proğram yaptı ve KGB yi etkisiz hale getirdi. 0 gün saldıralarına bile karşı koyabileceğini iddia eden dünyaca ünlü bir antivirüs firmasının ilgisizliği beni hayal kırıklığına uğrattı doğrusu. belki konu dışı oldu, ancak küçük bir ayrıntı olarak paylaşmak istedim.

Antivirüsler bazı yasal keyloggerları zararlı olarak damgalamıyor. Aynı keylogger'ı yükledim. Kaspersky "potansiyel olarak tehlikeli uygulama" diye uyardı ve çalıştırılması için izin istedi. Belki varsayılan ayarlarla kullanıyorsunuzdur ve o yüzden bu uyarı çıkmıyordur. Biraz ayarları kurcalamanızda fayda var.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ben yükledim kaldırdım çok kasıyor.

necdetakbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Antivirüsler bazı yasal keyloggerları zararlı olarak damgalamıyor. Aynı keylogger'ı yükledim. Kaspersky "potansiyel olarak tehlikeli uygulama" diye uyardı ve çalıştırılması için izin istedi. Belki varsayılan ayarlarla kullanıyorsunuzdur ve o yüzden bu uyarı çıkmıyordur. Biraz ayarları kurcalamanızda fayda var.

öncelikle cevabınız için teşekkürler.
ayarları ile ilgili olduğunu sanmıyorum, kİS in yakalayamadığına inanamadığım için saatlerce uğraşmıştım nerde hata yapıyorum diye.. sorun sanıyorum güncellemeyle çözüldü. bahsettiğim olayın üzerinden yaklaşık 4 ay kadar bir süre geçti çünki. ayrıca yasal bile olsa keylogger i şüpheli proğram olarak uyarmaması bence kaspersky için bir eksiklik diye düşünüyorum. ücretsiz versiyonunda anlık koruması olmayan, yanlız tarama yapmanıza izin veren superantispy isimli, o günden sonra çok güvendiğim ve bilgisayarımdan hiç eksik etmediğim bir antispy yakalayabiliyorsa kaspersky de en azından çalışması için izin verip vermediğimi sormalıydı bence.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadaslar kaspersky pure ıcın koruma yonu kıs gore cok daha ıyı denılıyor katılıyormusunuz ?

PESSIMIST03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
baska forumlarda okuyorum KASPERSKY PURE koruma yonunden KIS gore cok daha ıyımıs
arkadaslar kaspersky pure ıcın koruma yonu kıs gore cok daha ıyı denılıyor katılıyormusunuz ?
Kaspersky PURE = Internet Security + Password Manager + KryptoStorage

Sonuç olarak antivirüs veritabanı ve güvenlik duvarı açısından aralarında bir fark yok. Ek özellikleri olduğu için tabi ki daha iyi koruma sağlayacak. Ama bana sorarsanız Kaspersky KryptoStorage ve Kaspersky Password Manager'ın piyasada bir sürü alternatifi var, onlarla eksikleri tamamlayabilirsiniz.