Kasperksy Anti Virüs 7 neden devredışı bırakamıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spider_9600

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar uzun süre önce Kaspersky Anti virüs 7 yi yükledim ama devre dışı bırakamıyorum.Msconfig den devre ışı bırakıyorum olmuyor.Hizmetlerden kapatıyorum kapatılamaz diyor?Acaba neden Sizin yüksek tecrübelerinize bırakıyorum bu işi o_O :* ;)

Konu başlığı düzenlendi, acil yardım gibi ifadeler kullanmayınız, konu içeriğini belirten ifadeler kullanmanız yeterlidir.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Neden devre dışı bırakmak istiyorsun, Kaspersky'i kaldırmak içinmi yoksa geçici olarak mı ?

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Geçici olarak kapatabiliyorsun yanılmıyorsam.

Eğer Kis veya Kav sağ çubuktan kapatmadan kaldırmaya kalktıysan. Daha önceden yaptığım bi yöntem var.

ctrl+alt+del tuşlarında çalışan prog kis veya kas çalışan bişi olacak farklı bir isimde, onu sonlandırdıktan sonrada tamamiyle kaldırabilirsin kaldırmak istiyorsun tabi.

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
startup object kısmından run mode kısmından At application startup tickini kaldır sonra bilgisayarı baştan başlattıktan sonra kaldırmayı dene

spider_9600

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaww ben başlangıçta çalışmamasını istiyorum çok kastıyo pc yi

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
spider_9600 dedi ki:
Bilgisayarında başka bir antivirüs yoksa başlangıçta çalıştırmaktan başka şansın yok.Başka bir antivirüs var, kaspersky'yi sadece tarama amaçlı kullanacağım, başlangıçta çalışmasın diyorsan da ;
JuLiuSiuS dedi ki:
startup object kısmından run mode kısmından At application startup tickini kaldır sonra bilgisayarı baştan başlattıktan sonra kaldırmayı dene

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
spider_9600 dedi ki:

Bilgisayarını kasıyorsa o halde başka bir antivirüs yazılımı kullanmanı öneririm, çünkü Kaspersky'i devre dışı bırakman sistemini korumasız bırakacaktır, sistem kaynaklarını az tüketen Nod32 yada Avira tavsiye ederim.

Naturel37

Asistan
Reaksiyon puanı
0
spider_9600 dedi ki:

kaspersky>ayarlar>baslangıc ayarlarını sec ve basındaki isareti yani kutunun icindeki den den isaretini kaldır
her acılısta baslangıc programlarını taramaz ve kasma olayı yuzde elli hızlanır bende aynen yaptım çok farketti
nod32 bu aralar guncellemeleri cok gec yapıyor aksama oluyor ama kaspersky hergun muntazam guncelliyor.

saygılarımla

spider_9600

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Düzenlendi : Legal olmayan yazılımlar hakkında yardım ve istek talebinde bulunmayınız.

Kilit !!!

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Link dedi ki:
spider_9600 dedi ki:

Bilgisayarını kasıyorsa o halde başka bir antivirüs yazılımı kullanmanı öneririm, çünkü Kaspersky'i devre dışı bırakman sistemini korumasız bırakacaktır, sistem kaynaklarını az tüketen Nod32 yada Avira tavsiye ederim.

Düzenlendi : Legal olmayan lisans kullanımı hakkında mesaj yazmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...