Kasımpaşa 1-3 Galatasaray - Turkcell Süper Lig 6. Hafta

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Galatasaraya Tebrikler doğrusu.Bu nasıl kondisyonsa 60. dk sonra coşuyorlar.

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ali güneş i fenerbahçe kalesinde görmekten mutluluk duyarız....

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Bence taraflı bir gözle bakıyorsunuz ali güneşin topu elle çıkardığı pozisyona..Keşke görseydi ama göremedii..Görüp de çalmamak ayrı görmemek ayrı...

Amma abarttınız ha bi de puan kaybetseydiniz halinizi düşünmek bile istemiyorum.şimdiki halinizden daha objektif(!) olacağınız kesin..

Her şey niyet değil mi önemli olan futbol ahlakı değil mi?
O an cezasını vericekti sonra bak maçın seyrine...
3G'ye Mİ 6G'ye mi geçiyor...

Emek hırsızlığının neresi tebrik ediliyor ben onu anlayamıyorum...

UEFA geçtiğimiz haftalarda Arsenal'li Eduardo'ya Celtic ile oynanan maçta kendini yere atarak kasti olarak hakemi aldattığı gerekçesiyle iki maç ceza vermiş, ardından cezayı itirazı haklı bularak kaldırmıştı.
Maç sonu görüntüleriyle...

Bu maç burda bitmedi Federasyonu göreve çağırıyorum...

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
maçı hakem katletti bu kadar gergin olmaması gereken maçtı.ama hakem koca elle çıkarılan golü görmedi.hakeme ragmen maç alıyoz artık ne diyim hemde 2 değil 3'er tane atıyoz.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Tabiki maçtan sonra görüntülere bakılaak ali ye ceza verilebilir..

Ancak benzer pozisyonları hep izliyoruz.Özellikle baros öyle pozisyonlardan sonra aşırı tepki gösteriyor taraftarı galeyana getiriyor.Sanırsın ki tepkisinde haklı ama ağır çekimden izliyorsun ve barosa gülüyorsun..''sen ne kurtsun baroooş'' diye geçiriyorsun içinden.FB de ise lugano aynı durumda..

Sonuç olarak bu maçtaki elle kurtarış pozisyonunun emek hırsızlığı oldugu konusunda haklısın...

Ama ben bir futbolsever olarak bu pozisyonu he şaşırtıcı hem de komik buluyorum.O yüzden tebrik ettim Ali yi...

Ali topa atlarken elle tutmak için atlamadı reflex olarak eliyle tuttu..O yüzden ceza almasın..ceza aacaksa orta hakem alsın göremediği için..:)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Bu arada Adnan Polat Kasımpaşa yöneticilerini protesto etmek için 120 lira verip bilet aldı ve maçı seyircilerin arasında izledi. Tabi yönetim kurulu da aynı şekilde. :D

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu arada Adnan Polat Kasımpaşa yöneticilerini protesto etmek için 120 lira verip bilet aldı ve maçı seyircilerin arasında izledi. Tabi yönetim kurulu da aynı şekilde. :D
Bugün Türkiye'de en pahalı bilet Fenerbahçe'nindi,55 TL ile.Kendi taraftarı bile bunu protesto etti.Gerçi takım da iyi oynamıyor ama tribünlerdeki büyük boşlukta fiyatların etkisi de büyük.

Kasımpaşa başkanı iyi hizmet vermek falan dedi.Allah aşkına böyle dandik stadda ne hizmeti.Stadın 2 tarafında tribün var sadece.

Başkanımızı da kutlarım.Böyle fırsatçılara göz açtırmamak lazım.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Hertürlü yener olduk artık kötü olmuşuz takımın yarısı kötü oynamış , hakem rezalet yönetmiş rakip takım 2 tane kaleciyle oynamış hiç farketmiyo gelene uçana kaçana 3 tane sallıyoruz nasılsa.

Rıdvanın

Ali rüştü ve hakandan iyi çıkardı demesiyle ,

Güntekin Onayın : Nonda bu halde beşiktaştan daha çok gol atmış demesi bitirdi beni :D Futbol espiri anlayışları müthiş bu adamların :D

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Hertürlü yener olduk artık kötü olmuşuz takımın yarısı kötü oynamış , hakem rezalet yönetmiş rakip takım 2 tane kaleciyle oynamış hiç farketmiyo gelene uçana kaçana 3 tane sallıyoruz nasılsa.

Rıdvanın

Ali rüştü ve hakandan iyi çıkardı demesiyle ,

Güntekin Onayın : Nonda bu halde beşiktaştan daha çok gol atmış demesi bitirdi beni :D Futbol espiri anlayışları müthiş bu adamların :D

nonda zaten hiç ilk 11 çıkmadan 9 golü var , beşiktaşın okadar golü yok :D
herkeste %100 futbolu izlemiş :p

bu arada bi arkadaşta keita kırmızı görmeliydi demişte , maç sonrası açıklaması var. daha önce bayıldığı pozisyonun benzerini yaşamış.
size de aynı sertlikte girseler maçta eyvallah dermiydiniz acaba?

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Nonda demiş herkes ama Görünmeyen Yıldız Keita'idi 2 asist yaptı Hakem 1 penaltıyı vermedi helal olsun başka bişi demiyorum...

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Cimbomumda bu maçla ilgili , rakibi küçük görmeye bağlı bir konsantrasyon eksikliği gördüm, hele ki golü yedikten sonra biraz ayılmalar oldu lakin, yenme faslı 2. yarıya kalmıştı, bardaktaki son damlaya kadar uğraştı ve rahat olabileceği ve alabileceği bir karşılaşmayı, maç sonuna kadar sıkıntılı ve mutlu bitirdi, tebrikler.

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bu Galatasaray ne ballı takımmış yine kazandı :D

azhack

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kopdum ya buraya kadar gelince..burda gecenin 3u simdi,,ben komsuda maci izledim,35daikadan sora ozisyonu gormedim tam golde gelmisdim..

3g resmmi superdi,,obur temadanda gorursunuz ben 3g olacak demisdim..\\

hatda dakika 84 rajkardi gosterdiler kendinden emindi,,komsu rezil olduk fb bu oyunla 1gececek dedi,,ben 3g dedim,onebe dedi:D

3atinca demedi deme demisdim dedim:DD

minimum 3 ortalama bu huyumuz kurusun gol atmadan yapamiyoruz ki patlama yaptik.haha:D\\

10cu haftaya kadar fb 90larda bulduklarila 1-0gecirsin bakalim ogun napacak."D"D"DDD

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
kopdum ya buraya kadar gelince..burda gecenin 3u simdi,,ben komsuda maci izledim,35daikadan sora ozisyonu gormedim tam golde gelmisdim..

hatda dakika 84 rajkardi gosterdiler kendinden emindi,,komsu rezil olduk fb bu oyunla 1gececek dedi,,ben 3g dedim,onebe dedi:D

min3 ortalama bu huyumuz kurusun gol atmadan yapamiyoruz ki patlama yaptik.haha:D\\

0cu haftaya kadar fb 90larda bulduklarila 1-0gecirsin bakalim ogun napacak."D"D"DDD

Allah aşkına bune ya :scared: Ne anlatmaya çalıştın şimdi :lol::lol::lol:

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
şampiyonluk yolunda en ciddi rakibimiz tff yide yendik. artık bizi kimse durduramaz.

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1

min3 ortalama bu huyumuz kurusun gol atmadan yapamiyoruz ki patlama yaptik.haha:D\\

0cu haftaya kadar fb 90larda bulduklarila 1-0gecirsin bakalim ogun napacak."D"D"DDD
Helal olsun be.Doğuştan Galatasaraylı bu Azeri arkadaşımız.
Allah aşkına bune ya :scared: Ne anlatmaya çalıştın şimdi :lol::lol::lol:
Özetle 3'er 3'er atıyoruz.Herkesi 3G'ye geçirdik.Darısı 10. haftada Fenerbahçe'nin başına demiş arkadaşımız.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu maç için denebilecek tek bir şey var.
Rıdvan Dilmeninde dediği gibi şu anda türkiyedeki en iyi santrafor Shabani NONDA (hayat onda:D)

azhack

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tazzzy saksiyi calistir anlatmadim yazdim:D

azhack

Asistan
Reaksiyon puanı
4
azeri degil azerbaycan turkuyum!\\kac kere solucem biz turkuz azeri degiliz,azeriler fars ve turklerden karisik 1 tayfa...ama bu buuk 1 sorun movzunun yeri degil

esas oku herkes the republic of Galatasarayin 1 vatandasi olacak 1 gun:D\\

3G+ farkiyla:D:D

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
azeri degil azerbaycan turkuyum!\\kac kere solucem biz turkuz azeri degiliz,azeriler fars ve turklerden karisik 1 tayfa...ama bu buuk 1 sorun movzunun yeri degil

esas oku herkes the republic of Galatasarayin 1 vatandasi olacak 1 gun:D\\

3G+ farkiyla:D:D
Pardon,bizde yerleşmiş Azeri kelimesi.Haklısın Azerbaycan Türk'ü demeliyiz.Uyardığın için teşekkürler.Herkes Galatasaraylı olmasın,o şeref bizde kalsın :biggrin:

azhack

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hta o seref bizde kalacakda.adamla mahserde bari 1seyden de arti alsinlar herkes hesap verecek ama:DD

ben fenerliyim diyen direk cehenneme:D:D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Ankaralı turgut dan yeni besteler bekliyoruz evde 3 deplasmanda 3:)

azhack

Asistan
Reaksiyon puanı
4
elimizden 2-0 kurtulan tek mert cikan ankaraspor oldu onuda kume atdilar:D:D:D

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Galibiyeti getiren goller son dakikalarda olmasına rağmen zor kazanmamışız bu maçı. Hakemin hataları olmasaydı bu maç trabzon maçı kadar farkla biterdi. Çok ofansif oynuyoruz. Çok sevdim ben oyunumuzu..

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ci,mbom 3G Farkı Süper Ligteki Gol Farkı :D

Keita Kırmızı Kartmı Görmeliydi Saçmalamayın Ben Maçı İzledim Kasımpaşa Baştan Çok Sert Oynuyodu

Sancak Zaten İyice Azıtmıştı

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
38018389.jpg