Kasadan gelen ses

Bu konuyu okuyanlar

yigitern

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba yaklaşık 1 ay önce 2. elden bir sistem topladım ve sistemimi uzay kasa olarak kullanırken her hangi bir ısınma sorunum yoktu en azından belirli bi süreliğine fps dropları girmeye başladığında ucuza bir kasa aldım ve içine montajladım termal macunlarını yeniledim ve kasanın içine extra bir fan koydum 1 hafta sorunsuz idare etti daha sonra ise oyuna girdikten 15 20 dakika sonra kasadan bip bip bip diye kısa kısa sesler gelmeye başladı daha sonra sustu ve tekrar aynı ses geldi daha sonra da mavi ekran yedim fakat açılışta her hangi bir sorun olmuyor oyuna girdiğimde veya çok fazla zorladığımda böyle oluyor yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler.

fulbaibu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iş yerindeki pc de aynı sorun vardı. Hard disk değiştirdik sorun ortadan kalktı. Harddisk okuyamıyorsa böyle bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Yani şuan için aklıma gelen bu.

Maksu38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Vanguard'ı kaldırın.

Bağlı USB cihazların hepsini çıkarın. Klavye ve mouse'u başka porta takın.

Aşağıdaki linkten 'Chipset ve Audio' sürücülerini güncelleyin.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu uygulayın.

yigitern

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ilginiz için teşekkür ederim fakat dediklerinizin çoğunu denedim ve bir sonuç alamadım bahsettiğim ses şu çoğunlukla oyuna girdiğim zaman oluyor işlemcimin ısınmasından dolayı olabilirmi acaba
Vanguard'ı kaldırın.

Bağlı USB cihazların hepsini çıkarın. Klavye ve mouse'u başka porta takın.

Aşağıdaki linkten 'Chipset ve Audio' sürücülerini güncelleyin.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu uygulayın.