Kas yapmak istiyorum yardım lütfen

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

batu2625

Üyecik
15 yaşındayım 1.87 boyundaım kilom iyi gibi ama biraz yağlarım var kas yapmak için fitnesse gitmeyi düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz bişey varmı sizce yüzmemi daha iyi olur

REDFOKS

Rektör
kas yapmak yerine daha kondisyona dayalı sporlardan birini yapmanı öneririm basketbol, yüzme vb.

Vikings

Dekan
Bu yaşta kas yapmakla uğraşmanı önermiyorum, yüzme basketboll gibi sporlarla uğraş 18 gibi vicut geliştiremeye başlarsın.

Kurt Cobain

Profesör
Yaşın daha çok erken vücut geliştirmek için, yanılmıyorsam bu yaşta yapman boynunun uzamasınada engel.
çocuğun boyunun uzamasına engel olsa ne olurki :D 187 zaten uzun bir boy. Baskete giderse 2 metreye yaklaşır bu çocuk.

Bi arkadaşımdan biliyorum çocuk orta okuldayken bu boylardaydı ve basket oynadı 2.05 metreye ulaştı ve şuanda çok kötü hissettiğini söylüyo.
Herkes sırık muamelesi yapıyor. He eğer basketçi olursa ozaman işe yarar ama olmayacaksa kötü birşey.

Touch

Üyecik
Agac yasken egilir.Neyi arzuluyorsan simdiden başla başkalarına dinleme sonuçta senin hayatın.

What The Hell

Profesör
çocuğun boyunun uzamasına engel olsa ne olurki :D 187 zaten uzun bir boy. Baskete giderse 2 metreye yaklaşır bu çocuk.

Bi arkadaşımdan biliyorum çocuk orta okuldayken bu boylardaydı ve basket oynadı 2.05 metreye ulaştı ve şuanda çok kötü hissettiğini söylüyo.
Herkes sırık muamelesi yapıyor. He eğer basketçi olursa ozaman işe yarar ama olmayacaksa kötü birşey.
Herkesin idealleri farklı o yüzden boy konusunda yorum yapamıcam ama bu yaşlarda yapması boyunun uzamasına,gelişimine engel sağlık açısından diye biliyorum. Basketçi falan olmuyacaksa bencede gereksiz 2 metre boy :D

Abaddon

Üyecik
Yaş Olarak Bodye Başlamanda Sıkıntı Yoktur Bölgesel Çalıştığın Zaman Emin Ol İstediğin Kiloya Kavuşman Mümkündür.

Son mesajlar