Kars'ta 3 suriyeli çeşmede bir çocuğun gözüne çubuk soktu

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kars'ta Suriyeli 3 kardeşin gözünü oyduğu 11 yaşındaki minik Yusuf: "Su doldurmaya giderken Suriyeli 3 kardeş bekliyorlardı. İkisi beni arkamdan tuttu, diğer gözüme çubuk sokup çıkarttı. Ayaklarına su geldi diye yaptılar. Gözüm elimin içine düştü. Bayılmışım." Ne biçim insanlar bunlar?
IMG_20200610_152245.jpg

Reaksiyon puanı
6,424
Kars'ta Suriyeli 3 kardeşin gözünü oyduğu 11 yaşındaki minik Yusuf: "Su doldurmaya giderken Suriyeli 3 kardeş bekliyorlardı. İkisi beni arkamdan tuttu, diğer gözüme çubuk sokup çıkarttı. Ayaklarına su geldi diye yaptılar. Gözüm elimin içine düştü. Bayılmışım." Ne biçim insanlar bunlar?
Ekli dosyayı görüntüle 103755
Yazık günah. Bu ülkede suriyelilerde kendini insan gibi görsün nerde Suriyeli görsem elinde bıçakla geziyor kaçıyorum.

Reaksiyon puanı
6,381
Bu konu hakkında çok uzun bir metin yazarak Suriyelilere olan nefretimi anlatmak isterdim ama tek demek istediğim inşallah ülkeleri bu durumdan kısa zamanda kurtulur ve hem ülkemize gelip hem de kötü işler yapan Suriyeli mülteciler buradan DEFOLUP GİDERLER (Yanlış anlamayın Suriyeliler değil, burada kötülükler yapan suriyeli pislikler buradan defolup gider inşallah). Yoksa gerçekten Türklerden çok daha iyi Suriyeliler var.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Bazı anneler evlat doğuruyor, bazıları doğurmuyor dışkılıyor. Bunlar da o dışkılanmış olanlardan.

Allah'ın cezaları.

(Konunun Suriyeli düşmanlığına dönmeyeceğini ümit ediyorum)

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Ağzıma çok şey geliyor ama söyleyemiyorum. Arınma gecesi gelse de ülkeye kazısak kökünü bunların.

Reaksiyon puanı
6,381
Ağzıma çok şey geliyor ama söyleyemiyorum. Arınma gecesi gelse de ülkeye kazısak kökünü bunların.
Arınma gecesi deyince aklıma elinde güzel bıçaklar olan bilinçli ve bıçak kullanmayı bilen Türkler ve onlardan kaçan, burada kötülükler yapmış pislik suriyeliler geliyor.

jroptog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Savaş görmüş kişilerin olduğu toplumda bunları görmek şaşırtmıyor. Umarım hakettiklerini fazlasıyla alırlar.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Arınma gecesi deyince aklıma elinde güzel bıçaklar olan bilinçli ve bıçak kullanmayı bilen Türkler ve onlardan kaçan, burada kötülükler yapmış pislik suriyeliler geliyor.
Esnafa saldıran, insanlara saldıran, hırsızlık yapan, katil olan, sarkıntılık yapan, ülkemizi açıpta küfür edenlere ne yapmak lazım ? Kapıdan kovsanız bacadan girer.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Aynı konu dün de açılmıştı maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...