Karşı Komşumun Amacı Nedir ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
balkona sigara içmeye çıktığımda olsun karşı komşumu sürekli aynı anda görüyorum başlarda tesadüf sandım kahve içmeye çıktığımda laptopu alıp sandalyede kucağımda oturduğumda sürekli beni izliyor konuşmuyorda bende konuşmuyorum öyle bakıp bakıp gülümsüyor bende ona gülümsüyorum karşı komşum ile bildiklerim yalnız yaşadığı sürekli içki içiyor onun yüzünden balkona çıkmaya korkar oldum tedirgin oluyorum perdenin kenarından bakıyorum paranoyak yaptı beni acaba ordamı çıksam oda çıkarmı katil olabilirmi acaba

unutmuşum yazmayı cinsiyeti ne diye sorarsınız (30 35 yaşlarında bayan kendisi)

yarım saat önce laptopu alıp balkona çıkım dedim perdenin kenarından uzun süre baktım ışıkları sönüktü meğer oda beni gözetliyormuş sigara yakmak için çakmağı aleviyle gördüm onu hiiiii deyip perdeyi bir hışımla kapadım aklım çıktı göz göze geldik başımdan aşağı kaynar sular döküldü sandım meğer oda camın önündeymiş karanlık olduğu için görememişim çakmağın aleviyle gözlerini gördüm dehşete kapıldım​

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
sapığın var desene :) paranoya yapıyorsun bence takma kafana

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sapığın var desene :) paranoya yapıyorsun bence takma kafana

kafaya takmaya takmıyorumda korkuyorum hocam hareketleri bakışları gülümsemesi bile korkutucu binalar çok yapışık olduğundan evi komple görebiliyorum bazen beni görünce el sallıyor

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bizim burada da bir kadın var, ne zaman balkona çıksam ya da camdan baksam mutlaka karşıma dikiliyor. Yalnız değilsin :D Ciğerlerim açılsın biraz oksijen teneffüs edeyim diyorum karşıma dikiliyor, manzaraya karşı kahvemi yudumlayayım diyorum zehir ediyor.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
kafaya takmaya takmıyorumda korkuyorum hocam hareketleri bakışları gülümsemesi bile korkutucu binalar çok yapışık olduğundan evi komple görebiliyorum bazen beni görünce el sallıyor

ozman hatun sana asılıyor seni gözüne kestirmiş olabiliir:)

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
bazen beni görünce el sallıyor

2lxcggh.gif

Hocam el sallıyorsa o iş sakat, balkondan uzak dur

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bizim burada da bir kadın var, ne zaman balkona çıksam ya da camdan baksam mutlaka karşıma dikiliyor. Yalnız değilsin :D Ciğerlerim açılsın biraz oksijen teneffüs edeyim diyorum karşıma dikiliyor, manzaraya karşı kahvemi yudumlayayım diyorum zehir ediyor.

hocam manzaraya karşı kahve içebiliyosun o konuda rahatsın ama ben korkuyorum sadece bir kere konuştum balkonda laptopta film izliyordum seside açıktı bayağı aynalar filmini izliyorum laptop bana doğru dönük oda çıktı balkonda bir şeylerle uğraşıyor meğer laptoptun ekranı arkamdaki cama yansıyormuş filmi görmüş tam kafa kopma sahnesinde bana seslendi bak şimdi kadının kafası kopçak ortalığı kan götürcek en sevdiğim bayılıyorum kana dehşete diyerek yine o korkunç gülümsemesini yapıp içeri geçti içime nasıl bir korku çöktüyse balkondan atlıyordum azdaha laptopu özylece alıp titreyerek içeri geçtim nasıl bildiki diye düşünerek çıldırdım resmen o sahneyi nasıl bildi kafayı yedim çözecem diye sonra farkettim ekranın cama yansıdığını bir dahaki seferde sordum geçen gün film izliyordum o sahneyi nasıl bildiniz diye çok düşündüm yine gülümseyerek düşünmene gerek yok dedi izlediğim filmdi çünkü ama unutmuştum o sahnenin nasıl olduğunu peki görmeden nasıl bildiniz diyerek sorduğumda laptopun arkandaki cama yansımasından hatrıladım abi içeri nasıl geçtiğimi hatırlamıyorum :) dondum öylece

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aldırmamaya çalış hocam sende :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ozman hatun sana asılıyor seni gözüne kestirmiş olabiliir:)

olabilir ama onun oturduğu binada arkadaşım oturuyor onada sordum şu dairedeki bayanla ilgili ne söylebilirsin diye sordum arkadaşım bana onla pek kimse muhattap olmaz kimse onunla konuşmaz neden diye sordum arkadaşım bana çok gizemli birisi bakışları insanı ürkütüyor dedikten sonra o kadından daha çok korkmaya başladım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aldırmamaya çalış hocam sende :D

aldırmamak kolay değil hocam korkunç bir şey 20 katlı binada cam siliyor gündüz vakti camın önüne çıkmış aaaa napıyosun allah korusun düşersiniz korkmuyormusunuz dediğimde aramızda geçen diaylog

ben: aaaa ne cesaret kokrkmuyomusunuz ya düşerseniz allah korusun ölürsünüz
gizemli kadın: ecelim geldiyse burdan düşmeme hiç bir şey engel olamaz
ben:?
gizemli kadın : eğer ecelim gelmediyse düşmem merak etme eğer ecelim geldiyse bir sabah hiç uyanmayabilirimde doğru değilmi
ben: haklısınız size kolay gelsin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

saat 04:00 şuan balkonda oturuyor ama oturuş şekli çok tuhaf manzara yerine sandalyeyi duvara doğru çevirmiş duvarı izliyor ve elleriyle tuhaf tuhaf hareketler yapıyor bu kadın kesinlikle sorunlu bir tip

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
saat 04:00 şuan balkonda oturuyor ama oturuş şekli çok tuhaf manzara yerine sandalyeyi duvara doğru çevirmiş duvarı izliyor ve elleriyle tuhaf tuhaf hareketler yapıyor bu kadın kesinlikle sorunlu bir tip

@djvietnam evet, bu saatte senin de onu izliyor olman kadar tuhaf

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aldırmamak kolay değil hocam korkunç bir şey 20 katlı binada cam siliyor gündüz vakti camın önüne çıkmış aaaa napıyosun allah korusun düşersiniz korkmuyormusunuz dediğimde aramızda geçen diaylog

ben: aaaa ne cesaret kokrkmuyomusunuz ya düşerseniz allah korusun ölürsünüz
gizemli kadın: ecelim geldiyse burdan düşmeme hiç bir şey engel olamaz
ben:?
gizemli kadın : eğer ecelim gelmediyse düşmem merak etme eğer ecelim geldiyse bir sabah hiç uyanmayabilirimde doğru değilmi
ben: haklısınız size kolay gelsin

ama gayet haklı şeyler şöylemiş bence =)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
tek merak ettiğim kadın güzel mi ? :D
şaka bir yana dediklerinde abartı yoksa takmış bu kadın sana..

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Konuyu okurken ben ürktüm arkadaş :)

Çek kalın perdeleri takıl evinde bir süre bakma ona da izleme de. Sende sabahın 4ünde onu izleme yahu :D

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hocam manzaraya karşı kahve içebiliyosun o konuda rahatsın ama ben korkuyorum sadece bir kere konuştum balkonda laptopta film izliyordum seside açıktı bayağı aynalar filmini izliyorum laptop bana doğru dönük oda çıktı balkonda bir şeylerle uğraşıyor meğer laptoptun ekranı arkamdaki cama yansıyormuş filmi görmüş tam kafa kopma sahnesinde bana seslendi bak şimdi kadının kafası kopçak ortalığı kan götürcek en sevdiğim bayılıyorum kana dehşete diyerek yine o korkunç gülümsemesini yapıp içeri geçti içime nasıl bir korku çöktüyse balkondan atlıyordum azdaha laptopu özylece alıp titreyerek içeri geçtim nasıl bildiki diye düşünerek çıldırdım resmen o sahneyi nasıl bildi kafayı yedim çözecem diye sonra farkettim ekranın cama yansıdığını bir dahaki seferde sordum geçen gün film izliyordum o sahneyi nasıl bildiniz diye çok düşündüm yine gülümseyerek düşünmene gerek yok dedi izlediğim filmdi çünkü ama unutmuştum o sahnenin nasıl olduğunu peki görmeden nasıl bildiniz diyerek sorduğumda laptopun arkandaki cama yansımasından hatrıladım abi içeri nasıl geçtiğimi hatırlamıyorum :) dondum öylece

Abi o nasıl bişeymiş,korku filmlerinden fırlamış gibi bence paranoya yapma konusunda haklısın,Allah kolaylık versin.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bornozunu giyip, sıgaranı ve kahveni alıp gidip öğren derdi neymiş :)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Benim neden böyle bir komşum yok :/

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
abi böle komşu ev aldırır ben sölim :D

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ev mi aldırır eve mi aldırır bilemem :p

ObreuS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O Değilde bu sogukta balkonda ne işiniz var :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
balkona sigara içmeye çıktığımda olsun karşı komşumu sürekli aynı anda görüyorum başlarda tesadüf sandım kahve içmeye çıktığımda laptopu alıp sandalyede kucağımda oturduğumda sürekli beni izliyor konuşmuyorda bende konuşmuyorum öyle bakıp bakıp gülümsüyor bende ona gülümsüyorum karşı komşum ile bildiklerim yalnız yaşadığı sürekli içki içiyor onun yüzünden balkona çıkmaya korkar oldum tedirgin oluyorum perdenin kenarından bakıyorum paranoyak yaptı beni acaba ordamı çıksam oda çıkarmı katil olabilirmi acaba

yarım saat önce laptopu alıp balkona çıkım dedim perdenin kenarından uzun süre baktım ışıkları sönüktü meğer oda beni gözetliyormuş sigara yakmak için çakmağı aleviyle gördüm onu hiiiii deyip perdeyi bir hışımla kapadım aklım çıktı göz göze geldik başımdan aşağı kaynar sular döküldü sandım meğer oda camın önündeymiş karanlık olduğu için görememişim çakmağın aleviyle gözlerini gördüm dehşete kapıldım​

hacı bunlar çete olmasın. balkon sapığı kardeşliği çetesi felan :D
o deil 30 35 yaşındaysa affetmem :p

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
aynı filmlerdeki gibi olmuş Benim bir arkadaşım vardı bir gün bana dedi karşı bina da bir kız var hep beni kesiyor camda dışarıda görüyorum bana bakıp gülüyor dedi dedim arkadaşa evli cıkar nişanlı cıkar başına iş alırsın bak dedim yok o bana bakıyor hep cama cıkıyor bakıyor dedim bazı kızlar bakılmakdan hoşlanır ama yanışınca namuslu kesilirler alırsın başına belayı dedim dinlemedi ardında bir kaç hafta gecti bir gün arkadaş geldi dudağı patlamış gözü şişmiş ne oldu dedim kavga etim dedi boş ver dedi sıkıştırdım anlatı hani o kız varya babasına demiş karşı binadaki cocuk bana bakıp bakıp duruyor hep burayı gözetliyor demiş kızın babası da bunu gizlice izliyormuş gercekden bakıyormu diye ve görmüş bunu sokak da beklemiş niye benim evimi gözetliyorsun demiş buda senin kızın bana bakıyor demiş yemiş dayağı

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sonra da bi anda uyandın mı :D ?

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
evine son zamanlarda tesisatçı geldi mi? Tüm odalara kamera döşemiş olabilir. :/

[FLASH]http://s1.directupload.net/images/user/130301/vms7x2ds.swf[/FLASH]

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
:)))) Kahvem yok de kahve içmeye davet etsin

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Allah utandırmasın geçmiş olsun ne diyim ki soğuk su iç desem sadece buz bile içsen kâfi olmaz bence taşın sen kesin çözüm.

Reaksiyon puanı
16,118
güzelse takıl ne güzel o sana geliyor peşinde koşmana gerek yok.

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kadın dul falansa 35 yandın sapıgın var demektır o yaslarda bıde offff :)

Şaka bir yana pek ugrasma derım onun gibi sorunlu ınsanlar herseyi yapabilir çıkma balkonada ne olur olmadı 2 balkon arasına duvar ordurme sansın varsa ördür 1 tane duvar kurtul gitsin :)