Kargom Ne Zaman Gelir?

Bu konuyu okuyanlar

EgoBabaPro

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ben kendime yeni bir bilgisayar sipariş ettim. Ve bu salgın nedeniyle hangi gün elime olcğını bilmiyorum. Sizin tahminleriniz neler? (kargo incehesap dan verildi

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Ben kendime yeni bir bilgisayar sipariş ettim. Ve bu salgın nedeniyle hangi gün elime olcğını bilmiyorum. Sizin tahminleriniz neler? (kargo incehesap dan verildi
Önceden nası geliyorsa öyle geliyor aksama yok

EgoBabaPro

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Önceden nası geliyorsa öyle geliyor aksama yok
Hazır Sistemlerinizi sizlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hazır Sistemlerimizde 15 gün olan teslim süresini, Sokağa Çıkma Yasağının operasyonlarımızı etkilemesi nedeniyle aşabiliyoruz. Siz değerli müşterilerimizden özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.
böyle diyor sitede

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Hazır Sistemlerinizi sizlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hazır Sistemlerimizde 15 gün olan teslim süresini, Sokağa Çıkma Yasağının operasyonlarımızı etkilemesi nedeniyle aşabiliyoruz. Siz değerli müşterilerimizden özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.
böyle diyor sitede
Şimdi şöyle bir durum var sözleşmeyi okumamışsınız muhtemelen, orada mutlaka kargoya verecekleri en geç süre ve kargonun size getireceği süre vardır. O sözleşmeye bağlı kalarak sürenin sonunda da verebilir. Ama 15 günü bulmayacağını düşünüyorum

EgoBabaPro

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Şimdi şöyle bir durum var sözleşmeyi okumamışsınız muhtemelen, orada mutlaka kargoya verecekleri en geç süre ve kargonun size getireceği süre vardır. O sözleşmeye bağlı kalarak sürenin sonunda da verebilir. Ama 15 günü bulmayacağını düşünüyorum
tamamdır yazdığın için teşekkür ederim

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yani arkadaşın dediği gibi size süre belirtmişlerdir. Orada olan süre her zaman en kötü ihtimaldir, genelde o kadar sürmez. Kargoya verildikten sonrada 2-3 iş günü içerisinde elinizde olacaktır.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Kargoya çıktıysa PTT olmadığı sürece 2 gün sonra kapında olur, PTT patladığı için bu süre 5 günü bulabilir. Önemli nokta ne zaman kargoya verileceği.