Kargodan ürün alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bu konuyu okuyanlar

Nutrition

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
İnternetten dizüstü bilgisayar aldım kargoyla gelecek ama bildiğiniz üzere kargo şirketleri ürünlere pek de iyi davranmıyorlar. kargom geldiği zaman bilgisayarda problem olmadığını anlamak için nelere dikkat etmem gerekir?

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Kurye önünde kargoyu açın hasar var mı kontrol edin varsa tutanak tutturun. Bu tarz ürünleri videoya çekerek açanlarda var.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
En güvenlisi kargoyu şubeden teslim almak. Şube içinde kameralar altında kutuyu açar ve bilgisayarı çalıştırırsanız daha güvenli olur. Ürünü teslim imzası atmadan kutuyu açma hakkınız yok. İmzadan sonra da hak talep edemiyorsunuz. En azından şube içinde açarsanız kamera kaydı sizin güvenceniz olur.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
En güvenlisi kargoyu şubeden teslim almak. Şube içinde kameralar altında kutuyu açar ve bilgisayarı çalıştırırsanız daha güvenli olur. Ürünü teslim imzası atmadan kutuyu açma hakkınız yok. İmzadan sonra da hak talep edemiyorsunuz. En azından şube içinde açarsanız kamera kaydı sizin güvenceniz olur.

Biz firmada teslim alırken sorun olduğunda hasarlı şekilde teslim alınmıştır tutanak tutulmuştur yazarak imza atıyorduk.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Firma alışlarında sorun yok, bireysel alımlarda problem olabiliyor. Ben firmama günde 30 koli malzeme alıyorum. İçinden hasarlı çıkarsa kargoya telefon ediyorum, sorunu çözüyoruz.

• Beğen
Reactions: bud

Nutrition

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ederim. Şubeden alacağım o zaman.