Kargocular pazar günleri taşıma yapıyorlar mı?

NeutronWT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar birsey soracagım birsey almıstım ups kargodan cuma günü kargo aldı ankaraya dogru yola cıktı suan hala yolda gozukuyor cumartesi-pazar kargo sirketleri taşıma yapıyorlar mı kargoları bilgisi olan var mı? dağıtım yapmadıklarını biliyorum ama taşıma yapıyorlar mı?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Evet cumartesi ve pazar günleri kargolar taşınır.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
o zaman İZMİR'deki kargocular niye pazar günü kapatıyor?

Reaksiyon puanı
143
Şubeler pazar günleri kapalı ve adrese teslim yapılmaz. Sonuçta onlarda insan dinlenmesi gerekir. Vardiya v.s. demeyin pazar günü izinin yerini hiç bir şey tutmuyor. Daha önce buna benzer bir işte çalıştım ondan yazıyorum. Bu isyanım genel olarak ortayadır...

Ancak aktarma merkezlerinden veya farklı şehirlerde ki kargolarınz kamyonlar ile taşınır. Pazartesi günü teslimatı gerçekleştirilir.

Reaksiyon puanı
10,325
Şubeler pazar günleri kapalı ve adrese teslim yapılmaz. Sonuçta onlarda insan dinlenmesi gerekir. Vardiya v.s. demeyin pazar günü izinin yerini hiç bir şey tutmuyor. Daha önce buna benzer bir işte çalıştım ondan yazıyorum. Bu isyanım genel olarak ortayadır...

Ancak aktarma merkezlerinden veya farklı şehirlerde ki kargolarınz kamyonlar ile taşınır. Pazartesi günü teslimatı gerçekleştirilir.
Peki bozulması muhtemel bir kargo olursa n'olucak? Diyelim adam bir günde yerine ulaşması gereken bir kargoyu C.tesi günü verdiyse ve bu P.tesiye kaldığında bozulma ihtimali varsa yani? :) (Vay be amma içinden çıkılmaz bir soru sordum :D )

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
Peki bozulması muhtemel bir kargo olursa n'olucak? Diyelim adam bir günde yerine ulaşması gereken bir kargoyu C.tesi günü verdiyse ve bu P.tesiye kaldığında bozulma ihtimali varsa yani? :)(Vay be amma içinden çıkılmaz bir soru sordum :D )
Belirtmesi lazım. Expres vs bir zımbırtılar dönüyor ortalıkta.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
Peki bozulması muhtemel bir kargo olursa n'olucak? Diyelim adam bir günde yerine ulaşması gereken bir kargoyu C.tesi günü verdiyse ve bu P.tesiye kaldığında bozulma ihtimali varsa yani? :)(Vay be amma içinden çıkılmaz bir soru sordum :D )
öyle ürünleri taşımayız diyorlar...

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
merhaba arkadaslar birsey soracagım birsey almıstım ups kargodan cuma günü kargo aldı ankaraya dogru yola cıktı suan hala yolda gozukuyor cumartesi-pazar kargo sirketleri taşıma yapıyorlar mı kargoları bilgisi olan var mı? dağıtım yapmadıklarını biliyorum ama taşıma yapıyorlar mı?
Kargo firması öğlene kadar açık olur ama eve teslimat yapmaz

A Patato

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Yapmıyorlar....Tabi yapmak isteyen varsa yapsın ama benim bildiğim yapmıyorlar.:rolleyes:

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
sende bunu bile bile göndermemelisin zaten, kargo firmaları mesai zamanında bile kargo taşımak teslim etmekten acizler..
bu yüzden kuryeler var..

Reaksiyon puanı
143
Kargo ile sıvı yada bozulacaktır gıda yada kıymetli evrak normal şartlarda taşınılmıyor. Genelde içerik hakkında yalan/yanlış beyanda bulunuyor. Yanlış anlamayın ama bozulacaktır bir gıdayı az akıllı bir insan haftaiçi gönderir. Arada haftasonu olduğunu bilmesine rağmen göndermez diye tahmin ediyorum.