Kararsız Kaldım

est45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ıphone 4s samsung galxy E5 ve General Mobil 4G mi alsam 1 aydır araltırıyorum çok kararsız kaldım hangisi daha kullanışlıdır?

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gm 4g sakın alma ilerde sorun cikarir ve performansi iyi degil asphalt 8 de kasiyo 2 artisi var pil omru ve guncelleme, kamera felan rezil benim sana onerim benimde kullandigim zenfone 5

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Lumia 735 öneriyorum. Diğer cihazlara boşuna para vermeyin, pişman olursunuz bence. Üstelik fiyatı 600 Tl. Bana göre 0-1000 Tl arası en iyi telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Zenfone 5 nasıl beyler Pil ne kadar gidiyor kullananlar bi yazsa mumnun olucam

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bu gm 4G deki sorun her telefonda olacak değil.

Aldığınız mağazada teşhir ürününü inceleyin içinize sinerse alın sorunlu gibi görünürse almayın. Çünkü bu dokunmatik algılamama sorunu her telefonda YOK.

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende GM al derim. Bugün ogluma aldım baya bir inceledim süper telefon benim g3 ten daha stabil ve hızlı g3 ü ona verip benmi kullansam napsam kararsız kaldım
G3 te aldığım kalite hissini tam vermiyo ama hız performans inanın şaşırtıcı bu fiyatına göre

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zenfone 5 nasıl beyler Pil ne kadar gidiyor kullananlar bi yazsa mumnun olucam
3,5 saat ekran suresi veriyo yeterli diyosan al . Pil durumu zaten kullanima baglidir g3 den az daha uzun gidiyo benim ablamda g3 var 1 gunde 2,5 saat civari ekran suresi aliyo