Karantina zamanı en çok özlenen?

Bu konuyu okuyanlar

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Bu korona virüs zamanında her yer kapalı ve evdeyken en çok özlediğiniz şeyler neler?
Ben Burger King de big king yemeyi özledim ?

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
fen lisesinde okuyorum ve ağırlaştırılmış bir müfredatımız var. sınav haftası gelmişti hem. okulların kapanmasını dört gözle bekliyordum. geri açılmaması dileğiyle
Allah kurtarsın güzel kardeşim :D Daha okuyacağın çok zaman var haberin olsun :)

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,039
İnsan, okul...

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
fen lisesinde okuyorum ve ağırlaştırılmış bir müfredatımız var. sınav haftası gelmişti hem. okulların kapanmasını dört gözle bekliyordum. geri açılmaması dileğiyle
Kafana silah dayadılarda mı gönderdiler seni bu okula? ne bu nefret yahu. Bu kadar sevmezken sen boşver bırak okulu güzel kardeşim ?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Kafana silah dayadılarda mı gönderdiler seni bu okula? ne bu nefret yahu. Bu kadar sevmezken sen boşver bırak okulu güzel kardeşim ?
biri silah dayasaydı sıkması için yalvarırdım. çalışıyoruz bide karşılığında kitaba ona buna para veriyoruz yaw. bıhtıh ya bıhtıh
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaz okuluna gönderdiler beni. aynı sene içinde hem okul hem kursına hem dersanesine yolladılar beni. neymiş fen lisesiymiş. gittik de noldu cebimde gene kuruş yok

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
biri silah dayasaydı sıkması için yalvarırdım. çalışıyoruz bide karşılığında kitaba ona buna para veriyoruz yaw. bıhtıh ya bıhtıh
Sen yine elinden geldiğince sevmeye çalış, böyle bir yere varamazsın. Her şey insanın içinden gelmeli ??

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaz okuluna gönderdiler beni. aynı sene içinde hem okul hem kursına hem dersanesine yolladılar beni. neymiş fen lisesiymiş. gittik de noldu cebimde gene kuruş yok
Okulu erkenden bırakıp ticarete yada sanayiye başlamalısın ?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
okuldan geliş saatimle dershaneye gidiş saatimin arasında 30 dk vardı. 15 dk ağlayıp gidiyodum

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Özellikle o bimde çalıştığım zamanlar vardı ki sormayın gitsin orada ömür boyu çalışmak mı yoksa ömür boyu karantina mı deseler 1sn düşünmeden ölümüne karantina derdim.Hatta açık cezaevi bile daha iyidir kanımca en azından yemek molası var açık cezaevlerinde.Gerçekten çok saygı duyuyorum market çalışanlarına.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Özellikle o bimde çalıştığım zamanlar vardı ki sormayın gitsin orada ömür boyu çalışmak mı yoksa ömür boyu karantina mı deseler 1sn düşünmeden ölümüne karantina derdim.Hatta açık cezaevi bile daha iyidir kanımca en azından yemek molası var açık cezaevlerinde.Gerçekten çok saygı duyuyorum market çalışanlarına.
Ne kadar zor olabilir ki(Bu bir soru) desem küçümsemiş olmam de mi?

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Bi bitse de şu dönem doyasıya bi urban downhill yapsak.. İnsan düşmeyi bile özler mi be!

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Kuş seslerini yakından dinlemeyi ve dışarıda hava ve birazcık yürüyüş yapmayı. :)

Son mesajlar