Karafatma :D

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Vay be çok temiz iş nasıl yaptın ?

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
http://i46.tinypic.com/fnw8bk.jpg
böcek görmeye tahammül edemeyenler tıklamasın
vallahi ben bu hayvanları arada sırada mutfakta görüyorum korkuyorum epeyde seriler lambayı yakıyorum yanana kadar inlerine çekiliyor mübarekler

hani ne bileyim artık ismi ne diye geçiyor fobimi ne ise gerçekten çok korkyorum bastığım yerde varlarmış gibi felan geliyor
korkumuda yenemiyorum ölüsünü elime almaya kalkayım canlancakmış gibi geliyor gazete kağıdı vs ile alıyorum içim bir tuhaf oluyor
ölüsüne bile böyle yapmak istiyorum :hammer::hammer::hammer::hammer:

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ben bu böceklerin canına okurum yaf. Bir tarantula geldi nereden gelmiş anlayamadım :D Aldım terliği vuruyom vuruyom ölmüyo bizim eski modem vardı kafasına kafasına vurdum birşey olmadı 2-3 bacağı koptu aldım yastık terlik modem giriştim hayvana bütün bacaklarını kopardam ş***fsizin hala bacakloarı falan oynuyodu kağıtla alıp pencereden salladım :D

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ben bu böceklerin canına okurum yaf. Bir tarantula geldi nereden gelmiş anlayamadım :D Aldım terliği vuruyom vuruyom ölmüyo bizim eski modem vardı kafasına kafasına vurdum birşey olmadı 2-3 bacağı koptu aldım yastık terlik modem giriştim hayvana bütün bacaklarını kopardam ş***fsizin hala bacakloarı falan oynuyodu kağıtla alıp pencereden salladım :D
ne zaman oluyor bu olay kardeş ya bırakaydın ekip yollayaydık :D

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
1-2 yıl oldu :D Ş***fsiz çok inatçıydı ölmek bilmiyor kediden çok canı var :D
amma senaryo yazdın hafız ya :D sonundaki salladım kelimesi konunun tümü için geçerli gibi geldi :D ne bileyim tarantula türkiyede ne gezer :D ben amerika kıtalarında felan yaşarlar diye biliyorum petlerden alınandan harici :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
amma senaryo yazdın hafız ya :D sonundaki salladım kelimesi konunun tümü için geçerli gibi geldi :D ne bileyim tarantula türkiyede ne gezer :D ben amerika kıtalarında felan yaşarlar diye biliyorum petlerden alınandan harici :D
Yaf tarantula dediğim tüylü tüylü birşeydi ismini nerden bilim ama çok güçlüydü baya kapıştık tekme tokat :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
sizin evdeki karafatma ile ömürcekler transformırss daki gibi birleşmiş sende onu tarantula zannetmişsin işin özü :D
Baya tokatladım hayvanı
red_knee_tarantula.jpg

Şuna benziyordu ama sonunda ben kazandım :thumbup:

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Baya tokatladım hayvanı
red_knee_tarantula.jpg

Şuna benziyordu ama sonunda ben kazandım :thumbup:

alcan onu evde beslicen aslında :D böcek besleyenler var bu karafatmalar bir çeşit hamamböceği hakiki hamamböceklerini böle parmak kadar olanlarını alıp satıyolar hemde 30-40tl gibi fiyatlara :D yakalasaydın onu eğer iyi para verirlerdi :D

bende geçen peygamber devesi yakaladım :D sonra araştırdım bunu nasıl bişeymiş diye en vahşi canlıymış avını canlıyken yiyormuş :D
http://tr.wikipedia.org/wiki/Peygamberdevesi bakmak isteyen burdan bakabilir :)

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
cekirge2.jpg

birakin o hayvanları bunların soyunu tüketin :D