Kapatılan Facebook Hesabımı Tekrar Nasıl Kullanıma Açabilirim?

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 gün önce Sebebini bilmediğim bir neden den dolayı hesabım kapatıldı.
Tekrar kunlanıma açmak için ne yapmam lazm ? Bir bilgisi olan Yardım ederse sevinirim:(:(

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Ne güzel kapatmışlar işte bırak öyle kalsın :)

Asdasdasd12123123

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Beni de attılardı.. googleden arattırdım bi ingilizce metin var onu aynen kopyala gönder açıyolar benimkini açtılardı yani.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
neden kapatildiginida sana mail olarak bildirmislerdir. buraya sorununu yazmissinda ne isler karistirdigini belirtmeyi unutmussun.

ycyborg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimkide kapatıldı galiba karşıt görüşlü biri şikayet etmiş şifremi unuttum de tekrar yeni bir şifre yaz acılıyor o kadar uğraşmaya gerek yok yani

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Başka bir mail adresi ile yeniden kayıt ol. Bu kadar basit :D

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar bende hesabı dondurdum fakat tamamen silme gibi bir durumumuz var mı acaba

eğitmen35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar benimde facebook adresim kapandıı bir türlüü giremiyorum ne kadar mail atımsa opa malesef alamadım bir videoo yayınlamıştım.banu avar videosu nasıl olduysa kapatıldı ve geri alamıyorum ve hotmail.adreslerinide kabul etmiyor...? bana yardımcı olurmusunuz.?LÜTFENNNNN NE YAPMALIYIM

logaritmaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beni de attılardı.. googleden arattırdım bi ingilizce metin var onu aynen kopyala gönder açıyolar benimkini açtılardı yani.

arkadasım o metni bize de söyler misin kime gönderiyoz nasıl açıyolar, eski hesabı tamamen mi?

Unique Onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim facebook hesabımı da kapattılar bu 2.oluyor :mad: şifremi unuttum deyince gene kapatılmış hesap diyip değiştirme işlemini yapmıyorlar. Daha öncekinde o bahsedilen e- mailleri de göndermişstim ama açılmadı başka ne yapılabilir bilen biri varmı aceba? :S

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İLK OLARAK ŞU METNİ ATIYORSUNUZ disabled@facebook.com'a
Hello Madam / Sir,
I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.
i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?
That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”
What can i do to be activated my account again?
Regards…

Size hemen karşılık gelecektir size gelen maile yanıt olarak bu metni yollayacaksınız
hi admin..you are right..i hadn’t known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

İnşallah hesanbınızı geri alırsınız :)

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bakalim aylar once kapanmisti umarim acilir..

mutsuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1

disabled@facebook.com

Hello Madam / Sir,
I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.
i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?
That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”
What can i do to be activated my account again?
Regards…

İngilizce olan yazıları kopyala ve en üstteki adrese mail atarsan açarlar adresini...