Kapanmayan Gece Modu ve Eşitleme

Bu konuyu okuyanlar

Cvnmrt

Profesör
Sanırım öyle oldu öyle düşünüyorum yukarıda ki arkadaşların dediğini yaptım ama yeniden başlattım sorun devam ediyor fakat gündüz olduğu zaman güneş doğunca ekran normale dönüyor güneş batinca sarariyor
Emin değilim ama önceki telefonunuzda yaptığınız bu ayarı Google kaydetmiş olabileceğinden yeni cihaza Gmail'inizi girince bu ayarı uyguluyor olabilir.

mvlt10line

Öğrenci
Emin değilim ama önceki telefonunuzda yaptığınız bu ayarı Google kaydetmiş olabileceğinden yeni cihaza Gmail'inizi girince bu ayarı uyguluyor olabilir.
Şuan saati düzeltip sabah 10 yaptığımda ekran düzeliyor Xiaominin forumlarına baktım 1 kişi yaşamış sorunu redmi note 8 pro ile çözümünü anlatmamış dijital dengeye bakın dediler ama oradan da bir şey çıkmadı

mvlt10line

Öğrenci

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-03-22-57-24-046_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-12-03-22-57-24-046_com.android.settings.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 12

mvlt10line

Öğrenci

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-03-23-07-01-588_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-12-03-23-07-01-588_com.android.chrome.jpg
    129.8 KB · Görüntüleme: 9

mvlt10line

Öğrenci
Yeni bir telefon aldım Xiaomi mi note 10 lite ama şöyle bir durum gelişiyor eskiden kullandığım cihaz gm 5 plus ta ekranı iyi değil diye gece modu aktif ediyordum ekranı sarartıyor güzel oluyordu fakat şimdi Xiaomi telefonuma gmailimi girince aynı şeyi yapıyor ve bir ayarini bulamadım akşam güneş battıktan sonra sabah güneş açana kadar ekranı sarartıyor. Xiaominin okuma modu gibi aynı. Ama okuma modu kapalı, ve gece modu da. bunu nasıl kapatabilirim? Eşitlemeden mi oldu onu da bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
İyi günler an itibari ile sorunu çözdüm dediğim gibi gmail den kaynaklıymış telefonu sıfırladım bilgisayar üstünden de gmail deki mi 10 lite yedeklemesi ve Gm 5 yedeklemesini sildim ve telefona tekrar kurdum sorun düzeldi.

Cvnmrt

Profesör
İyi günler an itibari ile sorunu çözdüm dediğim gibi gmail den kaynaklıymış telefonu sıfırladım bilgisayar üstünden de gmail deki mi 10 lite yedeklemesi ve Gm 5 yedeklemesini sildim ve telefona tekrar kurdum sorun düzeldi.
Benim de tahmin ettiğim gibiymiş sorununuzun çözülmesine sevindim.