Yardım Kapalı Ve Güç Tuşu Kırık Tablet

Bu konuyu okuyanlar

Mr. Alova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei marka tabletimi düşürdüm?. Kasadan bi ayrılma oldu. O zaman klavye ya da mousemi takınca kilit ekranı açıldığından kullana biliyordum. Fakat bu sefer şarjı bitmişti. Açmanın yolu var mı? Yoksa tamir ettirene kadar açamam mı? ?

GREAT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
tabletin açma kapama tuşumu düştü yoksa tabletin kartındanmı kırıldı

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
ses tuşları çalışıyorsa tam şarja taktığınız sırada ses kısma yada açma tuşuna (tek tek deneyin )basın sizi ya recovery yada fastboota atar recovery atarsa reboot edin fastboota atarsa pc başına geçin fastboot reboot yazın büyük ihtimalle açılacaktır fastboota atarsa önce pc cihazı tanıtmanız lazım umarım tekte recovery tuturursunuz

GREAT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
açma kapama düğmesi düştüyse iğne ile açabilirsin

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Tablet model bilgisi paylaşabilir misiniz.

Mr. Alova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tablet model bilgisi paylaşabilir misiniz.
Huawei Mediapad T3 10
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses tuşları çalışıyorsa tam şarja taktığınız sırada ses kısma yada açma tuşuna (tek tek deneyin )basın sizi ya recovery yada fastboota atar recovery atarsa reboot edin fastboota atarsa pc başına geçin fastboot reboot yazın büyük ihtimalle açılacaktır fastboota atarsa önce pc cihazı tanıtmanız lazım umarım tekte recovery tuturursunuz
açma kapama düğmesivdüştüyse iğne ile açabilirsin
Sorun şöyle, tuşlar derine gömülü ve çalışmıyor. Yoksa bu yollarda aklıma geldi.

GREAT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
tabletinin garantisi varsa verebilirsin
Huawei Mediapad T3 10

Sorun şöyle, tuşlar derine gömülü ve çalışmıyor. Yoksa bu yollarda aklıma geldi.

Huawei Mediapad T3 10

tabletin anakartı gitmiş tabletin garntisi yoksa telefoncuda yaptıra bilirsin anakartı çatladıysa bi işe yaramaz

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Huawei Mediapad T3 10

sanıyorum ekran tablete gömülü sizin işlem yapmanız için sıcak hava makinesi vermeniz gerek fakat bunu tavsiye etmem çünkü bilmeyen birisinin yapması durumunda ekrana büyük zarar verir. tuşlarınız içeriye gömülü olduğu halde (çok sert basmamakla beraber) tablet tepki verir. eğer vermiyorsa anakart zarar görmüş demektir uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum diğer parçaları sağlamsa onları değerlendirebilirsiniz.