Kanalımın abone sayısını nasıl yükseltirim?

Bu konuyu okuyanlar

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114

MOBİL KRALI

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Daha çok oyuna yönelik çekmek istiyorum....?

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Show haber daha mantıklı video çekerken az kalsın ölüyordu şok şok. Deli mı ne yi sürekli haber yapıyorlardı adam en son dava açtı bıda gıkları çıkmadı.
bak bi fikir geldi 5 yasında çocuk bul felsefe kitabına baksın sadece hem ün hem reklam :D (fake Atakan)

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Mesela Pubg de 95 kıl al
Mesela ETS 2 uzaya çık
GTA 5 de Guines Rekorlar kitabına yazıl senaryo çok bizde unutma bura ▶️SDN FORUM◀️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suprcell, Mobil legends ve bir çok oyunun komik anları.
HocamMobile Legends de Enes Batur u trolle 10 milyon kasarsın Bu arada Supercell oyun yapımcısı değil mi?

MOBİL KRALI

Asistan
Reaksiyon puanı
65

Enesk39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar Facebookta Abone İçin Çok Güzel Gruplar Var Video Çekebilir Facebook Gruba Atarsan Abonen Çoğalabilir.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
En basiti bence kaliteli videolar çekmek ve uğraşmak videolarla.Böylece daha iyi yerlere gelirsin ve abone sayın yükselir.
Ekstra olarak abonelerine elinden geldiği kadar yardım etmek.Örnek olarak mesela birisi bir oyunda sorun yaşıyordur ve sen nasıl düzeltileceğini biliyorsundur.Yardım edersin böylece abonelerin hep abone olarak kalmak ister ve videolarını beğenirler.

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Hocam şimdi kanala güzel bir intro yap logo çiz sonra işe başla.

USTA DELETE

Asistan
Reaksiyon puanı
114
En basiti bence kaliteli videolar çekmek ve uğraşmak videolarla.Böylece daha iyi yerlere gelirsin ve abone sayın yükselir.
Ekstra olarak abonelerine elinden geldiği kadar yardım etmek.Örnek olarak mesela birisi bir oyunda sorun yaşıyordur ve sen nasıl düzeltileceğini biliyorsundur.Yardım edersin böylece abonelerin hep abone olarak kalmak ister ve videolarını beğenirler.
Aynen batmış bir YouTuber olarak söylüyorum kutu açılımı videoları çekiyordum ama adamlar soru sorunca 1 ay sonra cevap verince olmuyordu.